За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Oплакване от Несправедлив бан.

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
GreenSm0ke
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 16 апр 2020, 14:44
Местоположение: Bulgaria Maika
Интереси: Drift / DM
Nickname: Hernandez
Discord: GreenSm0ke#4939

Oплакване от Несправедлив бан.

Мнение от GreenSm0ke » 26 апр 2020, 13:26

1. Nick-a Ви в игра - Hernandez
2. Nick-a на администратора, който Ви е баннал (според вас) - SnoopDogg (Вършил си е работата нищо лично към него)
3. Някакви снимки, клипове, доказателства във ваша полза - За съжаление нямам , човек от къде да знае , че така ще стане..
4. Защо мислите, че банът Ви трябва да бъде премахнат? - Проблема е следния , както си играх в сървъра M.A ми писа по дискорд ако може да влезна заедно с него в някакъв си измислен сървър , който скоро щял да отваря да сме го били оценили , човека щял да ни бъде много благодарен. Викам си е кво толкова само влизам за 2-3 минути да изкажа мнението и излизам , е на така стана казах му , че бива и излезнах. След което излезнах на вънка за известно време , а като се прибрах разбрах , че съм бил баннат от SnoopDoog , съответно разбрах , че аз и M.A сме киквали играчи без причина. (работата е ясна Олнера на сървъра който сме оценили ни е видял паролите и е влезнал в БГСампа с нашите акаунти) За съжаление както казах по горе нямам доказателства , всичко е доверие по този проблем. Аз лично се извинявам на целия сървър и на екипа за създалата се ситуация и гарантирам , че няма да се потварят такива детски простотии .. Благодаря ви за отделеното време.

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Oплакване от Несправедлив бан.

Мнение от SpY » 27 апр 2020, 23:05

Айде, айде... няма нужда от оправдания. Най-много ме е яд, защото си един от първите играчи в сървъра преди ТОЧНО 7 години. Преглеждайки логовете, забелязах как рекламираш бъдещ сървър. Това е реклама и наказанието е бан. Проверил съм ИП-то и всичко покрай него -- това наистина си бил ти. За 7 години би трябвало да си узрял и да знаеш какво да ти е поведението, но явно не си. Желая ти успех.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”