За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от Fearlezz_

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Оплакване от Fearlezz_

Мнение от FlockaFlame.. » 13 яну 2019, 19:38

1.Ник игра-[BG]Furiousz_
2.Ник на админа-Fearlezz_
3.С какво е нарушил правилата-Ночи след като го jail-нах тоя aDiDaC той започна да реве и да се звери на all caps.Изчаках го малко да спре но той не се спря и го загруших.И след тва тоя дойде и го unmute-а и ми сложи awarn.
4.Доказателство-https://youtu.be/AsnO_pUQ-7E Ако си паузвате видеото ще видите много добре за какво говоря
Последна промяна от Anonymous на 13 яну 2019, 20:33, променено общо 1 път.
Причина: По темата ще пише само SpY !!!
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Оплакване от Fearlezz_

Мнение от Fearlezz » 13 яну 2019, 20:00

https://imgur.com/a/LDx7MSI Ти някъв началник на сървъра ли си, че да заглушаваш с причина "pochivka" ? Момчето нито се е заяждало, нито те е обидило, за да го заглушаваш и да се правиш на силен с правата. В правото си е да е недоволен от джайла и да ти иска доказателство, че е хак, а ти просто го заглушаваш, защото имаш СМС права и така ти е по-лесно. Другото което е, каза в админ диска, че е и заради това, че ползва CAPS, но не съм го снимал. CAPS-A не е забранен!

Off topic:
И Company ти каза в админ диска след това, че не е имало причина да го заглушаваш

EDIT:
Furiousz.. написа:
13 яну 2019, 20:13
,,KUW HACK WE.DAVAI SKYPE I TEAMVIEWER.CHULI WE NE MI SE PRAVI NA INTERESEN.''Ако това е ,,нормално'' недоволстване незнам..
И за твоя сметка правата ми не са сдобити чрез смс.И + това не мисля че да мут с reason почивка трябва да се наказва с awarn.Приедупреждение стигаше
Не ти е за първи път, отдавна трябваше да си с awarn или без права !
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Re: Оплакване от Fearlezz_

Мнение от FlockaFlame.. » 13 яну 2019, 20:13

,,KUW HACK WE.DAVAI SKYPE I TEAMVIEWER.CHULI WE NE MI SE PRAVI NA INTERESEN.''Ако това е ,,нормално'' недоволстване незнам..
И за твоя сметка правата ми не са сдобити чрез смс.И + това не мисля че да мут с reason почивка трябва да се наказва с awarn.Приедупреждение стигаше
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Оплакване от Fearlezz_

Мнение от SpY » 13 яну 2019, 23:16

Заглушаването е било неправилно. Играчът не е обидил играч, нито е използвал нецензурни думи. Той може да си се нерви колкото иска в чата - с това само показва какво дете е. Причината, която е била написана, е недопустима. По правилник за всяко такова нарушение се слага АДМИН предупреждене. Много често ние го изпускаме с цел да сме по-снизходителни, но това няма да се случва винаги?! Няма кой да бъде наказван в тази ситуация.

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”