За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Оплакване от админ

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Оплакване от админ

Мнение от bellacute » 02 апр 2020, 18:11

1. Nick-а Ви в игра - bellacute
2. Nick-a на админа - Draganoff
3. С какво е нарушил правилата - акилва ме заради стрелба с пистолет
4. Доказателство - https://prnt.sc/rrnj8e

Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: Оплакване от админ

Мнение от S.Damyanov » 02 апр 2020, 18:34

Администраторът те е akill-нал , защото си пречиш и стреляш! Аз и още колеги от екипа бяха свидетели и го видяхме това !
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

Re: Оплакване от админ

Мнение от Draganoff » 02 апр 2020, 18:48

Мисля , че спестяваш доста неща. Блъскането например. Това че си блъснала мен, не е такъв фактор, колкото това , че блъскаш други играчи и после ги стреляш и като ти кажат да спреш , продължаваш да им пречиш . Да не говорим , че преди да те акилна , изпразни два пълнителя на калашника в мен и два на дезърта. Предопредих те , продължи .

+ Продължаваш да се заяждаш в чата с всички , правил съм ти не веднъж забележка. Правил съм не веднъж компромиси по отношение на mute и akill .
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Оплакване от админ

Мнение от bellacute » 02 апр 2020, 18:55

Защо си измисляш хахах.. понеже ти не предоставяш доказателства ще помоля висшия екип да провери логовете защото лъжеш и наказанието да ти е поне awarn заради двата фактора

*Edit: От кога стрелянето е пречене? Возя се с колата и убивам хора с пистолет основно и рядко с калашник (веднъж само)

Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

Re: Оплакване от админ

Мнение от Draganoff » 02 апр 2020, 19:03

bellacute написа:
02 апр 2020, 18:55
Защо си измисляш хахах.. понеже ти не предоставяш доказателства ще помоля висшия екип да провери логовете защото лъжеш и наказанието да ти е поне awarn заради двата фактора

*Edit: От кога стрелянето е пречене? Возя се с колата и убивам хора с пистолет основно и рядко с калашник (веднъж само)
Нека проверят . По горе в лога, могат да намерят нападките ти към останали играчи. Дори на скрийншота ти , съм те предопредил, че ще те акилна преди са го направя. В конкретния случай писах че ще те акилна и се качих в колата , какво направи ти ? Блъсна ме, спрях да пиша отново , изкара ме от колата и продължи да ме стреляш . Да не говорим че преди това ме видя, че стоя на място и прелетя с elegy-то през средата върху мен и поссле се качи на колата ми и почна да ме стеляш докато съм вътре.(това е преди да те предопредя)
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Оплакване от админ

Мнение от Paul Walker » 02 апр 2020, 19:07

Админът няма да буде предупреждаван, а към теб имам една молба. Намери си мъж или съответните играчи, че това твойто се не трае вече.Лек ден. :)

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”