За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Всички прегледани оплаквания се местят тук.

Модератори: Главни Администратори, Сървър Администратори

Потребителски аватар
DoM1NaT0R..
Потребител
Потребител
Мнения: 16
Регистриран на: 01 сеп 2020, 21:19
Местоположение: България
Nickname: nightmare_

Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от DoM1NaT0R.. » 26 фев 2023, 14:12

1. Nick-а Ви в игра - nightmare_
2. Nick-a на админа - [NMD]TR4NSLUC3N7_
3. С какво е нарушил правилата - Ще започна от там, че въпросния админ се държи доста грубо и нахално спрямо мен. Като аз не съм направил нищо, след като бях jail-нат поради незнайни причини реших спокойно да го попитам каква е тази причина. След което не получих отговор, реших да го попитам още няколко пъти и той започна да показва едно неприлично поведение, което не смятам, че един администратор би показал. Тяхната цел е да помагат на играчите, а не да ги дразнят и да си изкарват пубертетските глупости върху тях.

Изображение

На снимките по-долу ще видите как се държи въпросният администратор.
4. Доказателство -
Изображение
Бях афк известно време и като се върнах се озовах в Jail, попитах администратора защо точно Farm Kill и кого съм фармил.

Изображение
Тук го питам отново да разясни кого съм фармил, но без успех.

Изображение
Той реши да се прави на интересен и да ми казва как е нужно да пусна оплакване във форума, че да разбера кого съм фармил. Тук може да се види как ми говори неприлично и нетипично за един администратор поведение.

Ще помоля админа да прикачи доказателствата с Farm Kills от моя страна и обеснение за това поведение.
Founder of Tokyo DrifterZ
Изображение

Потребителски аватар
TR4NSLUC3NT_ ®
Sons of Anarchy
Sons of Anarchy
Мнения: 152
Регистриран на: 21 апр 2020, 15:56
Интереси: Мотори, Високи скорости, Готини коли
Професия: Главен Лидер на [SoA] - Sons of Anarchy
Skype: GTA.Translucent_
Nickname: [NMD]TR4NSLUC3N7_
Контакти:

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от TR4NSLUC3NT_ ® » 26 фев 2023, 14:45

Добър ден, господин потребителю. Мисля, че не е справедливо да се оправдаваш като ученичка, за действията ти.

Да започнем със снимка #1: На въпроса на който ти ми зададе, а именно '' kuv farm kill '', много ясно се вижда че ти отговарям със следния израз '' 6 se seti6 '', като това означава '' ще се сетиш ''.

Снимка #2: Ясно ти казвам, че имам изпратени клипове, във който ти фармиш играча [BS]Flexxy_

Към снимка #2: Думата '' манаф '' според различните българи по националност, значението на думата е различно. https://www.bgjargon.com/word/meaning/манаф

Снимка #3: https://streamable.com/viv9bl
https://streamable.com/nto0ys
https://streamable.com/e0hsft

Off topic:
Така '' манафче '' общия World не ви е DM зона или място за Spawn Kills. Имате /DM /DM2 /DM3 /TELES, които са DM зони, но и там е забранен FARM-а. Влизате си, цъкате си, и си гледате живота, къкове.
Изображение


Потребителски аватар
_Flexxy_
Grove Street Families
Grove Street Families
Мнения: 2
Регистриран на: 22 апр 2022, 20:15
Nickname: [BS]Flexxy_
Discord: FleXXy#8422

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от _Flexxy_ » 26 фев 2023, 14:49

Искам да кажа, че админисратора казва, че nightmare_ e Farm kill- вал мен, а в дейститевност аз и nightmare се стреляхме взаимно
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
DoM1NaT0R..
Потребител
Потребител
Мнения: 16
Регистриран на: 01 сеп 2020, 21:19
Местоположение: България
Nickname: nightmare_

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от DoM1NaT0R.. » 26 фев 2023, 15:05

Да започнем със снимка #1: На въпроса на който ти ми зададе, а именно '' kuv farm kill '', много ясно се вижда че ти отговарям със следния израз '' 6 se seti6 '', като това означава '' ще се сетиш ''.
Това ли е най-удачния начин да отговориш след като потребител иска информация отностно неговото наказание. Не мисля, че е редно така да се отговаря на прост въпрос.
Снимка #2: Ясно ти казвам, че имам изпратени клипове, във който ти фармиш играча [BS]Flexxy_
Ето тука се започва с лъженето, никъде не си казвал, че фармя точно играча [BS]Flexxy_, въпреки многото питания от моя страна. Ти продължи с това грубо държание и не ми отговори. Ще те помоля за доказателство ако има такова, че си казал, че е [BS]Flexxy.
Към снимка #2: Думата '' манаф '' според различните българи по националност, значението на думата е различно. https://www.bgjargon.com/word/meaning/манаф
Това нормално поведение ли е да наречеш някой манаф, даже и да е жаргонна? Не мисля, че е позволено обиждането.
Изображение
Изображение
Тука се смях със сълзи, първото видео показва как стрелям по афк играч от бандата ми, който ми позволява да го стрелям. Никъде не ми е направил проблем за това.
Второто видео показва как го стрелям отново, но не го убивам? Все още не съм видял момент, където да го фармя.
Третото видео е същото.

Даже ако се загледате се вижда как го оставям на малко, но не го довършвам? (:| Изпрати по сериозни доказателства.
Искам да кажа, че админисратора казва, че nightmare_ e Farm kill- вал мен, а в дейститевност аз и nightmare се стреляхме взаимно
Самият играч, който съм "Farm-ил" ти казва, че това не е вярно. В действителност се стреляхме със Shotgun, тъй като той поиска да тества неговия Sensfix.
Founder of Tokyo DrifterZ
Изображение

Потребителски аватар
Dqvol69
Потребител
Потребител
Мнения: 115
Регистриран на: 30 мар 2019, 20:17
Местоположение: Някъде
Интереси: Няма
Професия: Общ работник
Nickname: Beleth
Discord: Попитай ме

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от Dqvol69 » 26 фев 2023, 18:33

След като тези видео клипове са мой, и ги пратих на администратора който те е натикал зад решетките,
смятам че си правел фарм.


Защото.. 10-15 минути след като съм влязал, забелязах че няма никого във сървъра освен вас двамата.
И след като всички напуснаха игра, видях че листа със убийства се пълни.

Тук даже ясно се вижда как си го самопризнаваш:
Изображение




Off topic:
Добавям мнение от моята гледна точка какво се е случило.
Последна промяна от Dqvol69 на 27 фев 2023, 00:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
DoM1NaT0R..
Потребител
Потребител
Мнения: 16
Регистриран на: 01 сеп 2020, 21:19
Местоположение: България
Nickname: nightmare_

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от DoM1NaT0R.. » 26 фев 2023, 18:59

Dqvol69 написа:
26 фев 2023, 18:33
След като тези видео клипове са мой, и ги пратих на администратора който те е натикал зад решетките,
смятам че си правел фарм.


Защото.. 10-15 минути след като съм влязал, забелязах че няма никого във сървъра освен вас двамата.
И след като всички напуснаха игра, видях че листа със убийства се пълни.

Тук даже ясно се вижда как си го самопризнаваш:
Изображение
Не знам но да убиеш някого 5 пъти не е фарм на пари :D Много добре се вижда как го убивам 5 пъти и после спирам, даже на видеята? Това което съм казал беше с хумористична цел. Ние двамата знаем, че от 5 убийства трудно се забогатява.
Също ако съм имал това намерение защо не продължих, макар че бяхме тримата в сървъра. Както може да видиш това е приятелска закачка между нас двамата, ако имах намеренията да фармя пари да съм почнал да го трепя активно.
Аз го оставях нарочно на малко кръв (пак може да се види в клиповете) и изчаквах да си регенерира кръвта (Отново може да се види на пратените видея)
Founder of Tokyo DrifterZ
Изображение

Потребителски аватар
TR4NSLUC3NT_ ®
Sons of Anarchy
Sons of Anarchy
Мнения: 152
Регистриран на: 21 апр 2020, 15:56
Интереси: Мотори, Високи скорости, Готини коли
Професия: Главен Лидер на [SoA] - Sons of Anarchy
Skype: GTA.Translucent_
Nickname: [NMD]TR4NSLUC3N7_
Контакти:

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от TR4NSLUC3NT_ ® » 26 фев 2023, 22:57

Off topic:
Така '' манафче '' общия World не ви е DM зона или място за Spawn Kills. Имате /DM /DM2 /DM3 /TELES за DM зони, но и там е забранен FARM-а. Влизате си, цъкате си, и си гледате живота, къкове.
Изображение


Потребителски аватар
_Flexxy_
Grove Street Families
Grove Street Families
Мнения: 2
Регистриран на: 22 апр 2022, 20:15
Nickname: [BS]Flexxy_
Discord: FleXXy#8422

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от _Flexxy_ » 28 фев 2023, 23:26

picha gleda presli prekaleno mnogo ( ne e losho :DDD )
Последна промяна от S.Damyanov на 01 мар 2023, 19:01, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар/Спам + ПИСАНЕ НА ЛАТИНИЦА - +1 предупреждение (другия път ще ти тресна 2)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Olimpieca
Потребител
Потребител
Мнения: 74
Регистриран на: 03 сеп 2021, 20:01
Местоположение: Монтана
Професия: Графичен дизайнер и личен ебач на майка ти :)
Nickname: DIVAKA
Discord: Divaka#7141
Контакти:

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от Olimpieca » 08 мар 2023, 12:24

Vsichki ste pedali !!!
Последна промяна от pe6ko на 08 мар 2023, 17:12, променено общо 1 път.
Причина: Писането на кирилица е задължително, +1 предупреждение!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: Неприлично държание от [NMD]TR4NSLUC3N7_

Мнение от S.Damyanov » 11 мар 2023, 13:07

Администраторът няма да бъде наказван !

Off topic:
Помисли за действията ти и отношението ти онзи ден към администратори, които са по-нагоре от него, после обвинявай за "неприлично държание" !
Изображение

Изображение

Заключена

Върни се в “Прегледани оплаквания”