За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидат админ

Тук ще се местят кандидатурите на отхвърлените играчи.
Потребителски аватар
SeNsA
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 18 сеп 2015, 16:10
Nickname:

Кандидат админ

Мнение от SeNsA » 22 сеп 2015, 22:43

1) На колко години сте? - 15
2) Ник в сървъра - SeNsAtIoN
3) Защо искате да получите права в сървъра? - Искам отново да запълвам времето в което няма админ, да следя за нарушители, с доста от колегите се познаваме и надявам се няма да имат проблем
4) От къде сте? - с.Рибново
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? - Бил съм тук админ още когато bobsona беше хостер
6) Данни за връзка? - Имате го
Последна промяна от SeNsA на 23 сеп 2015, 14:24, променено общо 4 пъти.

Forest*

Re: Кандидат админ

Мнение от Forest* » 22 сеп 2015, 23:04

Сенсе, с теб се знаем много добре.. И аз като теб обиколих всички постове и сега както виждаш съм Дизайнер.. Какво да ти кажа човек че ти направи супер голямата грешка и заради нея сега се виждаш в какво състояние си.. Просто човек нз.. Ти ме изкачи до 5lvl за което съм ти благодарен, и също както ти ми беше дал шанса, да се поправя, сега аз ти връщам жеста и ти давам ЗА! Този път искам да не се излагаш, да не правиш глупости а да се държиш като човек.. И аз сега съм 3lvl тъй че с теб има доста да се доказваме.. Все тая, братле успех! ;)

Потребителски аватар
rebellious
V.I.P
V.I.P
Мнения: 189
Регистриран на: 25 апр 2015, 18:08
Местоположение: Ямбол
Skype: ellszz_
Nickname:

Re: Кандидат админ

Мнение от rebellious » 22 сеп 2015, 23:16

Оф не знам... Знам, че си наясно с командите и всичко, но това, което направи аз и ЗА и ПРОТИВ да ти дам съм сигурна, че SpY ще те отхвърли... Аз съм по средата.. Не знам, другите да решават.
Изображение



Изображение





Изображение
Изображение

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Кандидат админ

Мнение от WinnerBG » 23 сеп 2015, 14:29

Така,малък роман ще напиша.Не знам за това,което стана дали си бил ти или някой друг каквото било било,вече сигурно си се променил.Благодарение на теб аз и горския станахме главни администратори.До колкото чух ти си казал на SpY да ни направи.Също така благодаря,че ми даде шанс за модератор.Та по темата давам ти едно голямо ЗА!Аз лично искам да се върнеш обратно.Дано SpY ти даде втори шанс и да се върнеш обратно при нас.Успех брато!!
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Кандидат админ

Мнение от SpY » 26 сеп 2015, 16:23

Как ще докажеш, че това си ти? Защо помогна на приятел в саботирането на сървъра?

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”