За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кадидатура за Администратор

Тук ще се местят кандидатурите на отхвърлените играчи.
Потребителски аватар
d0riftar4o
Потребител
Потребител
Мнения: 9
Регистриран на: 21 авг 2018, 17:15
Местоположение: Стралджа/България
Професия: чикибоец
Nickname: d0riftar4o

Кадидатура за Администратор

Мнение от d0riftar4o » 27 яну 2022, 16:56

1) На колко години сте? - 18
2) Ник в сървъра - d0riftar4o
3) Защо искате да получите права в сървъра? - Скоро се завърнах в SAMP сървъра и наблюдавам много малък брой играчи, но без значение от това все пак има хора които псуват, пречат и какво ли още не, а другата причина е, че има толкова много Админи(сървър, тестови, главни и какви ли още не) на хартия, а пък на практика няма никой в сървъа.
4) От къде сте? - гр.Стралджа, обл.Ямбол, но живея в New York от половин година.
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? - Имам, бил съм много пъти админ в този сървър преди и знам всяка една команда какво прави, кога се изпозлва, знам правилата на изуст и мога да използвам длъжността си без абсолютно никакво замисляне когато преценя, че е необходимо. Бил съм между десетина и петнадесет пъти SMS Admin 4 и VIP 3 през годините които посещавах сървъра редовно и за по половин ден.
6) Колко често и откога посещавате сървъра?-Мдам, на тази тема, имам връзка с този сървър откакто беше още едно цяло с един предишен детрониран български сървър, през тези години ми се налагаше да спирам за някакви дълги периоди от време поради лични ангажименти, помагал съм винаги на играч когато има нужда, дори да ме изшревари някой друг човек дори. Вече се завръщам с нови сили в играта и се надявам за в бъдеще да работим заедно. <3
7) Данни за връзка? - Discord- 谁是马克洛夫#0917

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Кадидатура за Администратор

Мнение от pe6ko » 27 яну 2022, 21:21

Помня че не се справяше със админ командите. Според мене първо докажи че си редовен, сериозен и след това пусни кандидатура,против!
Изображение

Потребителски аватар
chochoo
Главен Админ
Главен Админ
Мнения: 85
Регистриран на: 02 окт 2015, 21:17
Nickname: dM.BossZombies

Re: Кадидатура за Администратор

Мнение от chochoo » 31 яну 2022, 18:18

Не си достатъчно редовен,мисля че ти трябва още време на този етап ПРОТИВ!
Изображение

Потребителски аватар
TR4NSLUC3NT_ ®
Sons of Anarchy
Sons of Anarchy
Мнения: 152
Регистриран на: 21 апр 2020, 15:56
Интереси: Мотори, Високи скорости, Готини коли
Професия: Главен Лидер на [SoA] - Sons of Anarchy
Skype: GTA.Translucent_
Nickname: [NMD]TR4NSLUC3N7_
Контакти:

Re: Кадидатура за Администратор

Мнение от TR4NSLUC3NT_ ® » 01 фев 2022, 17:05

Влезнал 1-2 пъти у сървъра, и пуска кандидатура за админ. Засили си активността, помагай на играчите, че по моя гледна точка помагане от твоя страна не съм видял. От мен имаш Против.
Изображение


Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кадидатура за Администратор

Мнение от Paul Walker » 03 фев 2022, 15:37

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”