За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за админ - Chronus

Тук ще се местят кандидатурите на отхвърлените играчи.
Потребителски аватар
Chronus
Потребител
Потребител
Мнения: 194
Регистриран на: 04 яну 2019, 19:18
Местоположение: България
Професия: Куката
Nickname: Chronus_
Discord: Chronus #8028

Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от Chronus » 30 окт 2021, 16:41

1) На колко години сте? (Трябва да имате минимум 14г.) - 16
2) Ник в сървъра - Chronus_
3) Защо искате да получите права в сървъра? - Имах проблем с компа и наскоро почнах отново да влизам обаче като гледам в сървъра е настъпил пълен хаос, през повечето време няма админи и всеки си прави квото си иска
4) От къде сте? - Велинград
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? - Да, бил съм админ и преди
6) Колко често и откога посещавате сървъра? 2022 ще направя 5 години (ако не бъкрам но гд толкова)
7) Данни за връзка? - Chronus #8028
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от pe6ko » 30 окт 2021, 16:58

Защо пък да не ти се даде още един шанс. Имаш поне малко опит с командите знаеш правилата. Аз ще ти гласувам доверие и ти давам за.Само се надявам ако бъдеш одобрен да не съжалявам че съм ти дал за.
Изображение

Потребителски аватар
TR4NSLUC3NT_ ®
Sons of Anarchy
Sons of Anarchy
Мнения: 152
Регистриран на: 21 апр 2020, 15:56
Интереси: Мотори, Високи скорости, Готини коли
Професия: Главен Лидер на [SoA] - Sons of Anarchy
Skype: GTA.Translucent_
Nickname: [NMD]TR4NSLUC3N7_
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от TR4NSLUC3NT_ ® » 30 окт 2021, 21:02

Те така.. Гледам че имаш желание да бъдеш част от STAFF-а, и това е добре. Тъй като се познаваме IRL, си ми казвал не малко пъти че искаш да бъдеш от екипа, и мисля че по моя гледна точка имаш желание да наказваш тези, които не спазват правилата на Сървъра! До тука добре, НО! Единственото нещо, което ме кара да ти дам Против, е активността ти, понеже заради това беше премахнат от Дизайнерския пост преди около година. И мисля да ти гласувам доверие, и да ти дам ЗА! Все пак за всеки Бивш Администратор & Дизайнер, винаги има допълнителен Шанс. Както pe6ko каза по-горе, да се надявам че няма да разочароваш него, както и мен! Да се надявам със това ЗА което ти дадох, да си повишиш активността, и всичко да е 6+! Успех със кандидатурата!
Изображение


Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от S.Damyanov » 02 ное 2021, 11:39

Братле, не си редовен в сървъра, не виждам да помагаш, иначе не си нов и що годе знаеш за какво са аджеба тия права, но не мога да ти имам още доверие за да ти дам за .... От мен за сега имаш ПРОТИВ !
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Happinezz
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 338
Регистриран на: 28 май 2019, 21:37
Местоположение: Бургас
Nickname: Happinezz

Re: Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от Happinezz » 03 ное 2021, 08:50

От няколко дни влизаш отново в сървъра и се опитваш да помагаш на играчите,но активността ти за момента не е особено висока,на този етап съм Против! Повиши активността и положи малко повече усилия. Успех!
Изображение

Потребителски аватар
Chronus
Потребител
Потребител
Мнения: 194
Регистриран на: 04 яну 2019, 19:18
Местоположение: България
Професия: Куката
Nickname: Chronus_
Discord: Chronus #8028

Re: Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от Chronus » 03 ное 2021, 12:15

Здравейте отново. Давам направо няма да овъртам, съгласен съм че от скоро почнах пак както казах имах проблем с компа. Относно активността ми в сървъра мога да кажа че съм по активен по повечето в екипа, но вие си знаете. Все пак това е тест период и зависи как се представям. Много така ви залъгаха с активност докато бъдат одобрени и след това спират да влизат толкова често. Лек ден :)
Последна промяна от pe6ko на 03 ное 2021, 15:18, променено общо 1 път.
Причина: Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос! Следващия път +1 предупреждение!
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кандидатура за админ - Chronus

Мнение от Paul Walker » 04 ное 2021, 14:29

Като гледам активността ти в главният проблем. Поработи над нея и с мое позволение можеш да пуснеш нова кандидатурата една седмица след отхвърлянето на тази, ако все още имаш желание де.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”