За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за Администратор

Тук ще се местят кандидатурите на отхвърлените играчи.
Потребителски аватар
Alexander_Georgyev
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 16 май 2020, 16:23
Местоположение: Sofia
Професия: Шано Схемаджия
Nickname: Alexander_Georgyev

Кандидатура за Администратор

Мнение от Alexander_Georgyev » 18 май 2020, 19:44

1) На колко години сте? -На 18 на Нова година правя 19
2) Ник в сървъра -Alexander_Georgyev
3) Защо искате да получите права в сървъра? -Искам да получа права в сървъра защото мисля ,че ще съм му полезен с активността и уменията си.Искам да помагам на новите играчи в сървъра за да могат да изберът да играят при нас и да им е забавно.Искам правата за да мога да наказвам играчите които нарушават правилата защото лично аз съм бил потърпевш от нарушаващи правилата и комфорта бабаити.Искам правата за да мога и да Мютвам всички диваци които идват да рекламират (Лично аз видях такъв и нямаше кой да го разкара 20 минути докато спами айпи на друг сървър).Искам да помогна като освобождавам бизнеси.Случвало ми се е да кръжа и да няма един свободен бизнес ,а някои бизнеси имат собственици които не са влизали от много време и няма кои да ги изчисти ,същото е и с къщите до тук съм забелязъл около 10 такива и ако бях админ щях да ги изчистя.Искам да помогна защото много често няма онлайн администратори със подходяща степен и играчите искат дерби или състезание и понякога няма кои да го пусне (Има достатъчно играчи).Искам също да вкарам духа на приятната музика в сървъра като пускам музика на всеки поръчал и да става забава.Да пускам титаник и ракетата като има желание от играчите.Просто искам да съм полезен на играчите и да има малко справедливост във сървъра.
4) От къде сте? -София
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? -Имам да
6) Колко често и откога посещавате сървъра?-Посещавам го от 2017та (Впечатли ме ,че админите пускат чалгия и се заиграх хаха) играех със ник различен от този но не искам да го споменавам.
7) Данни за връзка? -Ами можете да ми пишете тук в форума на ЛС или през Инстаграм:_alexander.g.official_ или през дискорд:Alexander_Georgyev#5021 (Член съм в дискорд сървъра на сървъра ни ако това ще помогне с намирането на контакти с мен)

Потребителски аватар
Keranov
Потребител
Потребител
Мнения: 288
Регистриран на: 10 фев 2017, 17:28
Интереси: Дизайнерство
Професия: Дизайнер
Nickname: No nickname

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от Keranov » 18 май 2020, 19:58

Твърдо ПРОТИВ! За пръв път те виждам + че си регистриран във форума от 16 май.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от Linux » 18 май 2020, 20:08

Против!Категорично защото не си спазил тези изисквания явно не си ги прочел преди да пуснеш кандидатура.

Кандидатура за админ [Образец]
Мнение от Bgsamp.net Team » 25 апр 2015, 15:58
За да пуснете кандидатура за админ Вие трябва да сте регистриран/а минимум от 1(една) седмица във форума и да сте пуснали поне 3 доклада за нарушения в сървъра.
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Alexander_Georgyev
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 16 май 2020, 16:23
Местоположение: Sofia
Професия: Шано Схемаджия
Nickname: Alexander_Georgyev

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от Alexander_Georgyev » 18 май 2020, 20:13

Прочетох ги но видях че момче е пуснало кандидатура и реших че мястото може да се запълни.
Последна промяна от pe6ko на 18 май 2020, 20:15, променено общо 1 път.
Причина: Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!

Потребителски аватар
Yani_
Потребител
Потребител
Мнения: 276
Регистриран на: 09 фев 2017, 15:50
Местоположение: Плевен, България
Интереси: Formula 1, автомобили
Професия: Техник - Летателни апарати и авиационни двигатели
Военнослужещ
Nickname: Yani
Discord: Yani#8809

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от Yani_ » 18 май 2020, 22:47

Нямам спомен да съм те виждал в сървъра. ПРОТИВ!

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от suzuki » 19 май 2020, 00:16

От скоро те засичам да влизаш по-редовно в сървъра (горе долу от една седмица), през това време не съм видял да помагаш особено на играчите, нито да пускаш доклади! И за тебе се отнася същото поиграй повече време в сървъра, помагай повече на играчите, пускай доклади и може да си променя вота, но на този етап съм ПРОТИВ!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от S.Damyanov » 19 май 2020, 11:18

suzuki написа:
19 май 2020, 00:16
От скоро те засичам да влизаш по-редовно в сървъра (горе долу от една седмица), през това време не съм видял да помагаш особена на играчите, нито да пускаш доклади! И за тебе се отнася същото поиграй повече време в сървъра, помагай повече на играчите, пускай доклади и може да си променя вота, но на този етап съм ПРОТИВ!
На същото мнение !
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от Paul Walker » 21 май 2020, 12:59

Отхвърлен.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени кандидатури”