За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[Кандидатура за Админ]Draganoff

Тук ще се местят кандидатурите на одобрените играчи.
Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

[Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Draganoff » 24 мар 2020, 15:00

1) На колко години сте? - 21 - 05.08.98
2) Ник в сървъра - Draganoff
3) Защо искате да получите права в сървъра? - Обикновено има админи в сървъра,но има и моменти в които само аз съм на линия.А когато няма никой , тогава настъпва пълна анархия.. Всеки спами на /me ,псуват се, пречат на нови играчи, всеки ползва както и когато си иска hack-овете.. Влизат с по 2-3 acc-та и правят spawn kills за статс.. Това се случва редовно и мога да бъда от полза. Гледам да не прибягвам до крайни мерки, без да предопредя, но понякога е нужно , в други случаи хората разбират и от първото предопреждение.
4) От къде сте? - Варна
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? - Вмомента съм SMS админ . Имам опит.
6) Колко често и откога посещавате сървъра? - Грубо от месец , всички ме познават и са ме срещали , имат понятие кой съм. Не мога да кажа колко често , но имам доста навъртяни часове . Обикновено всички админи влизат и излизат по 2-3 пъти, докато съм в игра :D
7) Данни за връзка? -
Instagram : draganoff
Facebook : Aleks Draganov - https://www.facebook.com/a.draganoff
Discord : Draganoff#4425
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
Yani_
Потребител
Потребител
Мнения: 276
Регистриран на: 09 фев 2017, 15:50
Местоположение: Плевен, България
Интереси: Formula 1, автомобили
Професия: Техник - Летателни апарати и авиационни двигатели
Военнослужещ
Nickname: Yani
Discord: Yani#8809

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Yani_ » 24 мар 2020, 20:54

Все още си нов. Набери известно време в сървъра, докажи се, че си достоен за този пост и помагай на играчите винаги, когато можеш.
На този етап: ПРОТИВ!

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от pe6ko » 24 мар 2020, 21:32

Както каза и Yani все още си нов. Не виждам, често да помагаш на играчите или да си редовен г/д. Но пък аз мисля,че имаш потенциал за този пост. Но докажи,че можеш да си редовен и да помагаш на играчите и следващия път ще ти дам ЗА! Но за сега съм против!
Изображение

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Linux » 24 мар 2020, 22:16

ЗА!През последните ми наблюдения забелязвам,че имаш потенциал и си редовен,но едно и искам от теб да гледаш повече чата макар и да си нов ти давам шанс!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Steels » 25 мар 2020, 14:58

Yani_ написа:
24 мар 2020, 20:54
Все още си нов. Набери известно време в сървъра, докажи се, че си достоен за този пост и помагай на играчите винаги, когато можеш.
На този етап: ПРОТИВ!
Против.

Потребителски аватар
Draganoff
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 13 мар 2020, 16:50
Местоположение: Varna Батко
Интереси: Интересно ми е да ми е интересно с интересни хора на интересни места в интересни моменти. Благодаря.
Професия: Системен програмист, Куриер, Барман, Е34 Driver.
Skype: musicboy_
Nickname: Draganoff
Контакти:

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Draganoff » 26 мар 2020, 02:07

Уважавам и приемам критиките и мненията ви, но да казвате , че не влизам. Няма смисъл да спорим за това. Да не кажа всички , но 90% от хората в сървъра ме познават. Какво означава да помагам за вас? Аз не помагам в чата ако някой пита нещо от типа " как да направя? " , понеже всички се изсипват с еднакъв отговор и понеже сме 20 админа на линия целия чат се заема от едно и също съобщение на нов ред. Да няма админ на линия , да помогна, да каца , но има ли смисъл да спамя и аз.
От друга страна път , в силните часове , не участвам в състезания , всеки репорт отразявам и гледам. Следя по състезания за хакове. Да нов съм в сървъра , но не мисля, че имам дори 1 неоснователно решение или грешно решение в кой момент какво да направя, да играя или да следя. Да не говорим , че дори админи се допитват до мен на /pm в кой момент, какво трябва да направят.

За присъствието ми сървъра, не искам да коментираме , за да не обидя някой от екипа. Всяка вечер съм в сървъра по няколко часа поне . Да не говорим , че част от хората от екипа никога не съм ги засичал в играта . Не ви съдя , просто е некоректно , да казвате, че не отделям време и нехая за сървъра , а в същото време примерно днес да имам 18 часа геймплей в сървъра. Нека бъдем, реалисти и не омаловажаваме работата на всички по и в сървъра и форума .

Надявам се, не съм обидил никой , ако има засегнати, извинявам се предварително.

С уважение , А. Драганов .

П.С. не пиша това , за да си спечеля правата или да си спечеля място в екипа. Пиша , го точно и ясно за да защитя , това което правя. Решението ви е съвсем друга тема. Приоритет в случая не ми е решението ви , а разбирането ви за действия и присъствие от моя страна.
Гради! Да руши умее всеки!
Усложлив си , ама си свидлив.

Потребителски аватар
S.Damyanov
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 490
Регистриран на: 08 апр 2016, 10:46
Местоположение: Plovdiv
Професия: Музикант
Пияч
Nickname: Ps3ch0

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от S.Damyanov » 26 мар 2020, 10:03

Аз пък ще ти дам ЗА , защото аз те засичам в сървъра , помагаш на играчите , като имаш някакво колебание питаш , а не бързаш ,което според мен е нещо много хубаво и според мен трябват такива хора в екипа !
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Life
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 124
Регистриран на: 25 апр 2015, 22:18
Nickname: Life
Discord: life.1337

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Life » 30 мар 2020, 13:54

Помагаш следиш чата виждам влизаш редовно ще ти дам ЗА! пък да видим
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: [Кандидатура за Админ]Draganoff

Мнение от Paul Walker » 31 мар 2020, 14:54

Одобрен, свържи се с мен относно правата си.

Заключена

Върни се в “Одобрени кандидатури”