За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Кандидатура за админ [Образец]

Желаете да станете част от екипа на bgsamp.net? Тук е мястото за Вашата кандидатура!
Свободни места: [0]
Bgsamp.net Team

Кандидатура за админ [Образец]

Мнение от Bgsamp.net Team » 25 апр 2015, 15:58

Всички, които желаят да се кандидатират за админи, нека го направят като пуснат нова тема в този раздел.


Ето го и образеца :
1) На колко години сте? (Трябва да имате минимум 14г.) -
2) Ник в сървъра -
3) Защо искате да получите права в сървъра? -
4) От къде сте? -
5) Имате ли опит с командите на самп сървър ? -
6) Колко често и откога посещавате сървъра?
7) Данни за връзка? -




Предупреждение : Съобщения от рода: "Админе дай ми ЗА на кандидатурата", "Админе виж ми кандидатурата", "Админе може ли да ми прегледаш кандидатурата?" не са във ваша полза.

Пример за Кандидатура

1) На колко години сте (Трябва да имате минимум 14г.)? - 16
2) Ник в сървъра - Player
3) Защо искате да получите права? - Защото когато няма админ играчите, започват да обиждат, ругаят, да блъскат с хак и др.
4) От къде сте? - София
5) Колко често и откога посещавате сървъра? - В сървъра влизам от 1 година редовно.
6) Имате ли опит с командите ? - Имам опит с командите. Бил съм админ и в други самп сървъри.
7) Данни за връзка - skype: player123


За да пуснете кандидатура за админ Вие трябва да сте регистриран/а минимум от 1(една) седмица във форума и да сте пуснали поне 3 успешни доклада за нарушения в сървъра.

Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!

Ако бъдете отхвърлен имате право да пуснете кандидатура не по-рано от две седмици (14 дена) след отхвърлянето на предишната!
По кандидатурите могат да пишат само членове на екипа! Изключение може само да се направи, ако потребителят има доказателство, как даденият кандидат нарушава правилата на сървъра/форума!

За да кандидатстване за сървър администратор трябва да имате навършени минимум 14 години!

По кандидатурите могат да пишат само Администратори, Модератори, Сървър и Тест Админи. Изключение се прави когато имате доказателство за провинение/я на даденият кандидат-админ.

Екипа на Bgsamp.net запазва правото да променя правилата по всяко време!

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Кандидатура за админ [Образец]

Мнение от Paul Walker » 18 май 2021, 15:00

Edit 18.05.21
1. Променено е времетраенето, в което не можехте да се кандидатирате за админ. От един месец на две седмици от датата на отхвърляне.
2. Минималните години на всеки кандидат трябва да са поне 14г.

Заключена

Върни се в “Кандидатирай се за админ!”