За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение !!!

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Предложение !!!

Мнение от FlockaFlame.. » 09 дек 2018, 21:33

Касво искате да бъде добавено/премахнато?-Начи тея шибани коледни шапки за нищо не струват!Искам да се добави команда като напишеш /haton шапката ти да стои завинаги докато не напишеш /hatoff и обратно.А като напишеш /hatoff да се маха шапката завинаги докато не напишеш /haton.
2.С какво ще помогне това?-Еми за дм играчите(като мен)тази шапка изключително много пречи.Като играеш със снипер през scop-а нищо не се вижда и другия те убива и е досадно всеки път като се respaw-ваш на дм зоната всеки път да пишеш /hatoff.



Поздрави! :)
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Предложение !!!

Мнение от Fredy... » 09 дек 2018, 21:36

А не може ли просто преди да влезнеш във ''дм зона'' да махнеш шапката и да си играеш най спокойно ?.. Против +не мислете предложения само за вас, мислете работи които да вършат по-добра работа от старата и да развие сървъра..

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Предложение !!!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 09 дек 2018, 21:43

За тая работа хората са измислили collision. Имаш си команда с която се маха шапката, а да не говорим, че шапката изобщо не пречи на DM. Как никой друг не реве, а само ти се оплакваш? Ти дори се радвай, че има /hatoff оти тогава не те знам к'во щеше да правиш ако въобще я нямаше тая команда. Няма да отхвърлям направо предложението, ще направя удоволствието на друг. Против.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Re: Предложение !!!

Мнение от FlockaFlame.. » 09 дек 2018, 21:44

Compan[Y] написа: А не може ли просто преди да влезнеш във ''дм зона'' да махнеш шапката и да си играеш най спокойно ?.. Против +не мислете предложения само за вас, мислете работи които да вършат по-добра работа от старата и да развие сървъра..
Абе ти........сериозно ли бе? Като ди я махнеш и като влезеш в дм зона и като те убият тя пок се появява и супер много пречи.И това предложение ще помогне на всички дм играчи в сървара не само на мен. :)
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Re: Предложение !!!

Мнение от BadBoy1337 » 09 дек 2018, 21:51

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
09 дек 2018, 21:43
За тая работа хората са измислили collision. Имаш си команда с която се маха шапката, а да не говорим, че шапката изобщо не пречи на DM. Как никой друг не реве, а само ти се оплакваш? Ти дори се радвай, че има /hatoff оти тогава не те знам к'во щеше да правиш ако въобще я нямаше тая команда. Няма да отхвърлям направо предложението, ще направя удоволствието на друг. Против.
На същото мнение ПРОТИВ!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
DurlioWWW_
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 02 фев 2018, 20:49
Местоположение: Долу , на спирката.
Интереси: Being a No Lifer.
Професия: No Lifer.
Nickname: Laino22

Re: Предложение !!!

Мнение от DurlioWWW_ » 09 дек 2018, 22:03

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
09 дек 2018, 21:43
За тая работа хората са измислили collision. Имаш си команда с която се маха шапката, а да не говорим, че шапката изобщо не пречи на DM. Как никой друг не реве, а само ти се оплакваш? Ти дори се радвай, че има /hatoff оти тогава не те знам к'во щеше да правиш ако въобще я нямаше тая команда. Няма да отхвърлям направо предложението, ще направя удоволствието на друг. Против.
На същото мнение.
THERE WILL BE HATERS, THERE WILL BE DOUBTERS, THERE WILL BE NON-BELIEVERS, AND THEN THERE WILL BE YOU, PROVING THEM WRONG.
Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Предложение !!!

Мнение от Fearlezz » 09 дек 2018, 22:28

McLean написа:
09 дек 2018, 21:44
Compan[Y] написа: А не може ли просто преди да влезнеш във ''дм зона'' да махнеш шапката и да си играеш най спокойно ?.. Против +не мислете предложения само за вас, мислете работи които да вършат по-добра работа от старата и да развие сървъра..
Абе ти........сериозно ли бе? Като ди я махнеш и като влезеш в дм зона и като те убият тя пок се появява и супер много пречи.И това предложение ще помогне на всички дм играчи в сървара не само на мен. :)
McLean написа:
09 дек 2018, 21:33
Касво искате да бъде добавено/премахнато?-Начи тея шибани коледни шапки за нищо не струват!Искам да се добави команда като напишеш /haton шапката ти да стои завинаги докато не напишеш /hatoff и обратно.А като напишеш /hatoff да се маха шапката завинаги докато не напишеш /haton.
2.С какво ще помогне това?-Еми за дм играчите(като мен)тази шапка изключително много пречи.Като играеш със снипер през scop-а нищо не се вижда и другия те убива и е досадно всеки път като се respaw-ваш на дм зоната всеки път да пишеш /hatoff.



Поздрави! :)
Наистина много пречи като играеш със снайпер, аз дори нищо не виждам..няма да е зле да се направи така. ЗА съм с двете ръце.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Taktakov
Потребител
Потребител
Мнения: 130
Регистриран на: 03 сеп 2018, 12:49
Местоположение: Гр. Петрич
Nickname: [wK]Pyke[x]..
Discord: Taktakov#2885
Контакти:

Re: Предложение !!!

Мнение от Taktakov » 09 дек 2018, 22:43

Шапките са за коледно настроение. Може да ме дразнят чат пат, но нали са добавени за празниците! И тея шапки ще стоят до нова година.
Против
Изображение

Изображение

Steels

Re: Предложение !!!

Мнение от Steels » 09 дек 2018, 23:49

Тези шапки са временно добавени и след нова година ще се махнат. Отхвърля се.

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”