За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

2 предложение за сървъра!

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Distance
Потребител
Потребител
Мнения: 38
Регистриран на: 09 апр 2020, 22:52
Nickname: Distance.
Discord: casanova#6019

2 предложение за сървъра!

Мнение от Distance » 19 юни 2020, 16:04

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Предлагам да се добави лимит на банове, който примерно когато играч достигне да не се ънбанва повече. Предлагам това, защото този играч едва ли е бил бан без причина, било то за тролхак, мултиакаунт и т.н. Също, предлагам го защото така играча може да пречи на играчите и на сървъра и след като си купи ънбан отново да си влиза, което според мен не е удачно.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Ами честно казано да, 12 лева на ънбан не са малко, но погледнато от друга страна не виждам какъв е смисъла да се банва играча, при условие че след това е ънбан отново.. Давам за чист пример DiabLo. Колко пъти е обиждал, псувал, пречил на играчите, тролил и отново е ънбан..


1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Да се добави Anti VPN защита, долу ще обясня накратко какво имам в предвид.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Повечето сигурно си имат на предвид какво прави тоя плъгин. Като цяло това е VPN защита, която всеки път, когато влезе играч с ВПН в сървъра ще го киква и ще излиза това:
Изображение.
С тази защита мултиакаунтите ще намалеят много и това е добър вариант, за да се избягват подобни индивиди като DiabLo.


Off topic:
Колкото и странно да звучи, смятам че разбрахте какво исках да напиша.


Off topic:
Ако евентуално се одобри предложението, мога да дам готов Anti-Proxy.pwn на SpY или Paul.
Последна промяна от Distance на 19 юни 2020, 16:25, променено общо 2 пъти.


ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от suzuki » 19 юни 2020, 16:24

Като цяло не виждам смисъл от това предложение, защото човек си плаща за ънбанна, не им махаме бановете ей така си и на нас не ни е проблем ако почне да нарушава нещата да го баннеме пак.. :D Така, че съм ПРОТИВ по предложението!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: 2 предложение за сървъра!

Мнение от pe6ko » 19 юни 2020, 16:30

За първото предложение съм против,ако пак прави грешки пак ще е бан. А колкото до защитата с vpn съм напълно съгласен да се добави. Отделно,че и играчи,които не са баннати сменят айпито и влизат с други никове. Ще е много полезно ако се добави такава защита!
Изображение

Потребителски аватар
uLtraS
Потребител
Потребител
Мнения: 172
Регистриран на: 03 мар 2019, 23:29
Местоположение: Sofia
Интереси: Photoshop ; Discord
Професия: Ученик и дизайнер :>
Skype: Chr1s40..
Nickname: uLtraS
Discord: uLtraS#7499
Контакти:

Re: 2 предложение за сървъра!

Мнение от uLtraS » 24 юни 2020, 18:04

От първото предложение не виждам смисъл, което значи - против. Докато за второта - твърдо ЗА! Такава защита ще е много необходима и полезна на сървъра.
Изображение

Изображение
Изображение
~~ BMX Race ~~

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Archelon//Bugs Bunny
Потребител
Потребител
Мнения: 143
Регистриран на: 27 мар 2020, 20:06
Местоположение: Рудозем
Интереси: Downhill/Мотори.
Професия: Ученик
Nickname: Archelon.
Discord: Bugs Bunny#6859

Re: 2 предложение за сървъра!

Мнение от Archelon//Bugs Bunny » 24 юни 2020, 19:27

pe6ko написа:
19 юни 2020, 16:30
За първото предложение съм против,ако пак прави грешки пак ще е бан. А колкото до защитата с vpn съм напълно съгласен да се добави. Отделно,че и играчи,които не са баннати сменят айпито и влизат с други никове. Ще е много полезно ако се добави такава защита!
На същото мнение.
Ооо грозен как си грозен.

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Fearlezz » 24 юни 2020, 19:59

suzuki написа:
19 юни 2020, 16:24
Като цяло не виждам смисъл от това предложение, защото човек си плаща за ънбанна, не им махаме бановете ей така си и на нас не ни е проблем ако почне да нарушава нещата да го баннеме пак.. :D Така, че съм ПРОТИВ по предложението!
Същото мнение.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Taktakov
Потребител
Потребител
Мнения: 130
Регистриран на: 03 сеп 2018, 12:49
Местоположение: Гр. Петрич
Nickname: [wK]Pyke[x]..
Discord: Taktakov#2885
Контакти:

Re: Предложение за сървъра

Мнение от Taktakov » 24 юни 2020, 22:30

suzuki написа:
19 юни 2020, 16:24
Като цяло не виждам смисъл от това предложение, защото човек си плаща за ънбанна, не им махаме бановете ей така си и на нас не ни е проблем ако почне да нарушава нещата да го баннеме пак.. :D Така, че съм ПРОТИВ по предложението!
На неговото мнение.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: 2 предложение за сървъра!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 24 юни 2020, 22:57

LockedAway написа:
19 юни 2020, 16:04
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Да се добави Anti VPN защита, долу ще обясня накратко какво имам в предвид.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Повечето сигурно си имат на предвид какво прави тоя плъгин. Като цяло това е VPN защита, която всеки път, когато влезе играч с ВПН в сървъра ще го киква и ще излиза това:
Изображение.



Единствено с това съм съгласен, дори е предлагано, ама нещо Мартин не ебава.. Относно първото предложение, ако имаш пари - пращаш СМС и отново играеш, относно бановете, няма премахнат бан БЕЗ СМС, освен ако бана не е грешен и/или е станало някакво объркване. Всеки бан се премахва единствено чрез СМС, не знам какво сънуваш ама поне не говори глупости.

За съм за Anti VPN-a.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
LeoN_
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 13 сеп 2019, 18:29
Местоположение: Варна, България
Интереси: Samp
Професия: Дилър на маски
Nickname: LeoN_

Re: 2 предложение за сървъра!

Мнение от LeoN_ » 06 юли 2020, 14:26

Против! Много такива сървъри съм влизал и ме киква за VPN при положение, че аз нямам такъв.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: 2 предложение за сървъра!

Мнение от Linux » 16 юли 2020, 02:48

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
24 юни 2020, 22:57
LockedAway написа:
19 юни 2020, 16:04
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Да се добави Anti VPN защита, долу ще обясня накратко какво имам в предвид.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Повечето сигурно си имат на предвид какво прави тоя плъгин. Като цяло това е VPN защита, която всеки път, когато влезе играч с ВПН в сървъра ще го киква и ще излиза това:
Изображение.



Единствено с това съм съгласен, дори е предлагано, ама нещо Мартин не ебава.. Относно първото предложение, ако имаш пари - пращаш СМС и отново играеш, относно бановете, няма премахнат бан БЕЗ СМС, освен ако бана не е грешен и/или е станало някакво объркване. Всеки бан се премахва единствено чрез СМС, не знам какво сънуваш ама поне не говори глупости.

За съм за Anti VPN-a.


Така е съгласен съм тук с това мнение.Като цяло има доста хора,които са яли банове заради каквито и да е причини то било(тролхак,мултиакаунт,впн,реклама и тн.).Но си има и смс система като цяло пращаш си съответния смс и си цъкаш.Има и хора където си пращат смс и пак продължават това нещо....Няма какво да коментирам.На същото мнение!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”