За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за Сървъра

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
g.nikolov
V.I.P
V.I.P
Мнения: 132
Регистриран на: 21 яну 2020, 19:36
Nickname:

Предложение за Сървъра

Мнение от g.nikolov » 06 май 2020, 15:02

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Да се оправи системата за Jail и да се премахнат командите /changeskin , /gotohouse ID в самия затвор ,а иначе какво искам да кажа с това ''Да се оправи системата за Jail'' искам да кажа да се редактира script-а и да пуска играчите в различен world от нормалния който е ''0'' тъй като редовно ми пишат не само на мен хората,че им пречат в jail.(представяме си ситуация някой jail-нат за много време влиза в 3-4 часа да си излежи присъдата и понеже има активни играчи отиват и пречат с hw тогава къде са админите? ) за тази причина ми е главно предложението :Д
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! По - адекватно излежаване на присъдата и хората няма да могат да бягат от Jail-a с /gotohouse


Off topic:
Знам ,че ще има коментари от сорта на ''То няма смисъл да се оправя това за skin-a '' тъй като е не значимо ми хубаво че е не значимо но все пак хората излежават наказание + знам че някои ще кажат кел файда като имат s0beit да самото позволение за използване на командите си остава недостатък на сървъра.
[19:34:03] - j3k0z: i kwo sq we shte gi pravish li tiq zaqvki ili ne
[19:34:04] - uLtraS: napravil sum gi we
[19:34:05] - j3k0z: ne staat za edin kur we
[19:34:06] - uLtraS: mi tolkus
Изображение

Потребителски аватар
Archelon//Bugs Bunny
Потребител
Потребител
Мнения: 143
Регистриран на: 27 мар 2020, 20:06
Местоположение: Рудозем
Интереси: Downhill/Мотори.
Професия: Ученик
Nickname: Archelon.
Discord: Bugs Bunny#6859

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от Archelon//Bugs Bunny » 06 май 2020, 15:05

Наистина понякога се оплакват хората и това според мен ще оправи преченето и командите /gotohouse ID и /changeskin се нуждаят от поправка. Аз съм ЗА!
Ооо грозен как си грозен.

Потребителски аватар
Nickster
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Регистриран на: 23 мар 2020, 13:55
Nickname:

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от Nickster » 06 май 2020, 15:08

Съгласен съм само за джайлнатите да са на друг world, защото системно някои играчи пречат на останалите в затвора. Относно /changeskin и /gotohouse ID до колкото знам не могат да се ползват когато си джайлнат, така че не виждам какъв е проблема. ЗА!
Изображение

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от pe6ko » 06 май 2020, 15:27

Напълно излишно,/gotohouse е оправена и не може да бягате с това. А колкото до това с преченето,ако има админи ще кажете в чата. А ако не нека ви е гадно и следващия път да не нарушавате правилата. Колкото до /changeskin не е чак такъв голям проблем,че да се оправя. Против!
Изображение

stabarn

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от stabarn » 06 май 2020, 15:28

И както като им пречат нали ги пуска с автоматичен /god, като не им се седи да гледат в екрана, през това време ще правят друго... Пък като не им се ходи в jail, да слушат и да си траят, то бива детска простотия, ама чак такава... ;d, ПРОТИВ!

Потребителски аватар
suzuki
Сървър админ
Сървър админ
Мнения: 419
Регистриран на: 24 май 2016, 18:20
Nickname:

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от suzuki » 06 май 2020, 16:25

Командата /gotohouse ID не работи докато си в затвора, а командата /changeskin не виждам с какво помага на затворниците, нека имат някаква занимавка да си гледат скиновете, или да си сменят скина ако искат! За тези неща съм ПРОТИВ!
А относно това като се вкара някой в затвора и затворниците да се местят на друг world съм ЗА! Защото както каза ти отиват други хора при тях и да един вид им пречат, но по-важното е че като отвита другите играчи при тях и взимат превозни средства и така понакога им помагат да избягат от затвора!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Шише се суши на шусе се суши.
Триста тридесет и три бръмбара се разхождат по ръба на карбуратора и правят бръм, бръм, бръм.
Чичковите червенотиквеничковчета.

Потребителски аватар
Freaksz..
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 05 ное 2016, 19:18
Nickname:

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от Freaksz.. » 06 май 2020, 17:07

pe6ko написа:
06 май 2020, 15:27
Напълно излишно,/gotohouse е оправена и не може да бягате с това. А колкото до това с преченето,ако има админи ще кажете в чата. А ако не нека ви е гадно и следващия път да не нарушавате правилата. Колкото до /changeskin не е чак такъв голям проблем,че да се оправя. Против!
На неговото мнение.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ManiakaBG
Потребител
Потребител
Мнения: 58
Регистриран на: 24 ное 2017, 21:05
Интереси: Футбол, финанси, гръцка музика.
Професия: Ученик
Nickname: Попа
Discord: ManiakaBG#2393

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от ManiakaBG » 06 май 2020, 17:56

За , добре си обмислил това за админите и преченето в jail-a
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Taktakov
Потребител
Потребител
Мнения: 130
Регистриран на: 03 сеп 2018, 12:49
Местоположение: Гр. Петрич
Nickname: [wK]Pyke[x]..
Discord: Taktakov#2885
Контакти:

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от Taktakov » 06 май 2020, 18:10

suzuki написа:
06 май 2020, 16:25
Командата /gotohouse ID не работи докато си в затвора, а командата /changeskin не виждам с какво помага на затворниците, нека имат някаква занимавка да си гледат скиновете, или да си сменят скина ако искат! За тези неща съм ПРОТИВ!
А относно това като се вкара някой в затвора и затворниците да се местят на друг world съм ЗА! Защото както каза ти отиват други хора при тях и да един вид им пречат, но по-важното е че като отвита другите играчи при тях и взимат превозни средства и така понакога им помагат да избягат от затвора!
Няма какво да допълня по неговото мнение!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Happinezz
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 338
Регистриран на: 28 май 2019, 21:37
Местоположение: Бургас
Nickname: Happinezz

Re: Предложение за Сървъра

Мнение от Happinezz » 06 май 2020, 18:34

suzuki написа:
06 май 2020, 16:25
Командата /gotohouse ID не работи докато си в затвора, а командата /changeskin не виждам с какво помага на затворниците, нека имат някаква занимавка да си гледат скиновете, или да си сменят скина ако искат! За тези неща съм ПРОТИВ!
А относно това като се вкара някой в затвора и затворниците да се местят на друг world съм ЗА! Защото както каза ти отиват други хора при тях и да един вид им пречат, но по-важното е че като отвита другите играчи при тях и взимат превозни средства и така понакога им помагат да избягат от затвора!
На същото мнение съм.
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”