За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Предложение за Сървъра от GreenSm0ke №2

Тук ще се местят отхвърлените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
GreenSm0ke
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 16 апр 2020, 14:44
Местоположение: Bulgaria Maika
Интереси: Drift / DM
Nickname: Hernandez
Discord: GreenSm0ke#4939

Предложение за Сървъра от GreenSm0ke №2

Мнение от GreenSm0ke » 27 апр 2020, 21:35

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? - Имам идея която според мен може да се осъществи без много работа по скриптовете и т.н , всеки ганг да има правото 1 път в месеца , да предизвика друг ганг на 3в3 , 4в4 или 5в5 за превземане на дадена територия , примерно Балас искат да имат територия на Glen Park ili Santa Maria Beach и предизвикват да речем BCS и съответно се изиграва битка 3в3 , 4в4 или 5в5 по няколко рунда и печелившата банда взима територията
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! - Според мен това ще показва кои са силните банди в сървъра , ще нахъса играчите да задобреят в дм , ще има разнообразие , също така не мисля , че толкова нямат време админите по няколко пъти (понеже не знам колко битки може да има) да се хванат за едни 30минутки или 1 час да направят това нещо и после Мартин просто да нанесе територията върху картата и пак казвам няма никаква промяна в скриптове и излишни затрудняванки.

Off Topic
не съм много сигурен , но май че преди имаше такава система чрез която ганговете превземаха териториите със спечелване на турнири (не съм играл по това време на сървъра , за това не помня , извинявам се ако пак съм пуснал нещо което се е предлагало преди.)

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Предложение за Сървъра от GreenSm0ke №2

Мнение от Fredy... » 27 апр 2020, 21:38

Ми принципно съм навит но не съм сигурен че и SpY и е на това мнение за това... ще ти дам ЗА пък да видим !

Потребителски аватар
SAMSUNG
Потребител
Потребител
Мнения: 9
Регистриран на: 26 апр 2020, 22:26
Професия: Сводник
Nickname: Dew

Re: Предложение за Сървъра от GreenSm0ke №2

Мнение от SAMSUNG » 27 апр 2020, 21:42

Това преди го имаше и го премахнаха.... ПРОТИВ!

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Предложение за Сървъра от GreenSm0ke №2

Мнение от pe6ko » 27 апр 2020, 22:09

Все още го има.
viewtopic.php?f=8&t=3378
Изображение

Заключена

Върни се в “Отхвърлени предложения”