За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[ОДОБРЕНО]Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Тук ще се местят одобрените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

[ОДОБРЕНО]Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Explosive » 02 юли 2018, 11:19

Не съм се заглеждал дали някой е пускал подобно предложение някога, но и да го е правил, не ме интересува, аз искам да изкажа и моята гледна точка по въпроса! :)
Предложението, което пускам не мисля, че ще се разбере много под формата на образец, първо ще се изкажа надълго и широко, пък по-надолу ще туря образеца.. От дълго време не си бях правил труда да пускам предложения, защото нямам време и желание, но днес най-сетне се реших.. Става въпрос, както леко се подразбира от заглавието, провеждането на турнирът "Завладяване на територии".. Както всички знаем, в този турнир се определя "Най-добрата банда на месеца" като съответно тя е победителят от него! От дълго време насам се замислям, че дуелите не са най-ефективното решение и точно те да определят коя банда е най-добра.. Какво ще рече това ? - Нали целта на турнира е да се разбере коя банда е най-добрата, а не играч ??.. В този турнир ние показваме нашите умения поотделно, а не заедно като истинска банда, по тая логика как ще ми докажете, че еди коя си банда, създадена преди 2 дни е най-добра ? С дуели ? - не мисля.. Според мен най-правилният начин за провеждането на такъв турнир е примерно GANG WAR 5 vs 5 или 10 vs 10, абе няма значение бройката, важното е в този турнир да се разбере дали в една банда съществува разбирателство между членовете й, дали тази банда е наистина добра като играчите се борят за победата заедно, всеки се бори един за друг, със сигурност ако се направи това, ще бъде по-забавно! А относно екипа не мисля, че ще им е толкова трудно да наблюдават за хакери, понеже хората в него се предполага, че трябва да имат опит, време и капацитет, защото щом са влезли в екипа на един от най-добрите български SAMP сървъри, значи те са поели отговорността и веднъж в месеца поне могат да се съберат всички, които са двуцифрено число и въз основа на това, няма да е толкова трудно! Не ме разбирайте погрешно, не се бъркам в работата, нито в ангажиментите ви, но мисля, че малко време ще можете да отделите! Като цяло нямам какво повече да добавя, ще се радвам ако дадат мнение всички от екипа, редовни/нередовни, също така да не забравяме и SpY, защото неговото мнение е най-важно! Също така нека и потребителите
дават мнения по това предложение.

Поздрави!

Off topic:
ще помоля това предложение да не се мята в "Отхвърлени", преди да са се изразили SpY или Paul!



1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Да се промени начинът на провеждане на турнирът "Завладяване на територии"
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! По-горе съм написал!


Off topic:
допълвайте ако някъде съм пропуснал нещо, защото бързах в писането на това предложение и може някъде да съм сгрешил или да не съм добавил нещо, благодаря!

Потребителски аватар
Player1.1
V.I.P
V.I.P
Мнения: 373
Регистриран на: 09 авг 2017, 14:34
Местоположение: На картата
Интереси: Футбол,фитнес и др. :2
Професия: Ранг V.I.P във форума,Лидер на дм клан BWD,Главен лидер на стънт клана pS.
Skype: Freezy.
Nickname: [BWD]FREEZY..

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Player1.1 » 02 юли 2018, 11:24

Съгласен съм с твойто мнение!От мен имаш огромно ЗА!
Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Steels » 02 юли 2018, 13:23

Не знам как го прочетох ама бива, би било по-добре, ЗА!

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от WinnerBG » 02 юли 2018, 13:30

Steels написа:
02 юли 2018, 13:23
Не знам как го прочетох ама бива, би било по-добре, ЗА!
На същото мнение.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от FlockaFlame.. » 02 юли 2018, 14:52

До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от bellacute » 02 юли 2018, 15:23

[wK][BWD]SpLiNTeR.dS написа:
02 юли 2018, 14:52
До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!


На същото мнение.

Потребителски аватар
Luigi
Потребител
Потребител
Мнения: 94
Регистриран на: 03 юли 2016, 15:00
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Luigi » 02 юли 2018, 16:00

WinnerBG написа:
02 юли 2018, 13:30
Steels написа:
02 юли 2018, 13:23
Не знам как го прочетох ама бива, би било по-добре, ЗА!
На същото мнение.
На същото мнение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Linux » 02 юли 2018, 16:07

WinnerBG написа:
02 юли 2018, 13:30
Steels написа:
02 юли 2018, 13:23
Не знам как го прочетох ама бива, би било по-добре, ЗА!
На същото мнение.
И на двамата мнението съм вместо дуели да се направи 5 в 5 както казваш explosive
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 03 юли 2018, 13:23

Окей съм с предложението, хареса ми но едно ме дразни.. Защо трябва да копирате работи от други сървъри и да ги правите тука? Това със завладяване на територии и банда на месеца не са наши, няма да пиша името на сървъра от дето е откраднато както и цялата идея с бандите както и техните имена.. Преди имената на бандите от форума им краднаха, после ранковете, сега и т'ва.. Аз съм на мнението въобще да се махнат тия глупости и бандите да си станат както преди, без сериозни работи. А относно т'ва да влизат за наблюдават, само 10% хора от екипа ш го направят, а колкото до Мартин все още го чакам за много работи дето трябва да говориме и да направиме. По темата - Против.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
h0pelesZ
elite KillerS
elite KillerS
Мнения: 149
Регистриран на: 30 авг 2017, 13:35
Местоположение: Габрово
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от h0pelesZ » 03 юли 2018, 17:15

Linux написа:
02 юли 2018, 16:07
WinnerBG написа:
02 юли 2018, 13:30
Steels написа:
02 юли 2018, 13:23
Не знам как го прочетох ама бива, би било по-добре, ЗА!
На същото мнение.
И на двамата мнението съм вместо дуели да се направи 5 в 5 както казваш explosive
На същото мнение.
Изображение

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”