За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

[ОДОБРЕНО]Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Тук ще се местят одобрените предложения.

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
PaSHaTa
Murda Boyz x MBT
Murda Boyz x MBT
Мнения: 278
Регистриран на: 25 фев 2017, 17:57
Местоположение: Mladost *Gotham City*
Nickname: PaSHaTa

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от PaSHaTa » 03 юли 2018, 17:30

CrosS_ написа:
03 юли 2018, 17:15
Linux написа:
02 юли 2018, 16:07
WinnerBG написа:
02 юли 2018, 13:30

На същото мнение.
И на двамата мнението съм вместо дуели да се направи 5 в 5 както казваш explosive
На същото мнение.
На същото мнение 😂😂

Потребителски аватар
Frank
Потребител
Потребител
Мнения: 281
Регистриран на: 11 фев 2016, 20:03
Местоположение: България, В.Т
Професия: играч в bgsamp.net.Transporter v bgsamp server
Skype: plamen.petkov378
Nickname: Боклуците на сървъра
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Frank » 04 юли 2018, 12:16

За! Много добро предложение така трябва да е както е на сингъла.Колкото до другите сървъри гледаме си нашия не други!
Съединението прави силата!
Тоз който падне в бой за свобода той не умира!
И сам войнът е войн!

Изображение
[img]http://prikachi.com/images.php?images/591/9262591A.jpg [img]

Потребителски аватар
Invis1bLe_
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 28 юни 2018, 17:57
Местоположение: Бургас
Интереси: ----
Професия: -----
Skype: smark123
Nickname:
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Invis1bLe_ » 04 юли 2018, 12:41

[wK][BWD]SpLiNTeR.dS написа:
02 юли 2018, 14:52
До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!


На същото мнение!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Explosive » 04 юли 2018, 13:11

[wK][BWD]SpLiNTeR.dS написа:
02 юли 2018, 14:52
До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!
Знам, че не е много редно да пиша отново по предложението, знам че всеки човек има своя гледна точка, но смея да твърдя, че не си много прав..! Относно това с бандите, всяка банда си носи своята отговорност и щом лидерите я записват на турнир, значи трябва да се погрижат да си осигурят нужната бройка представители на съответната банда.. Как пък примерно BCS се събираме на всеки един турнир и никога не сме закъсвали с играчите ?? Това се нарича отговорност, която повечето лидери на така наречените ви банди нямате и сте неорганизирни, и безотговорни, с извинение към тези, които са ме разбрали погрешно! Пак казвам, това дали ще се съберат хора за турнира си зависи напълно от лидерите на въпросната банда! А колкото до това за дуелите, дето ти казваш, по същата логика мога да твърдя и кажа „имате си дуели, нека турнирът е по-различен” .. Няма какво повече да кажа, а за неразбралите - нека прочетат още веднъж предложението, за да разберат за какво става въпрос!

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от FlockaFlame.. » 04 юли 2018, 13:24

explosive написа:
04 юли 2018, 13:11
[wK][BWD]SpLiNTeR.dS написа:
02 юли 2018, 14:52
До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!
Знам, че не е много редно да пиша отново по предложението, знам че всеки човек има своя гледна точка, но смея да твърдя, че не си много прав..! Относно това с бандите, всяка банда си носи своята отговорност и щом лидерите я записват на турнир, значи трябва да се погрижат да си осигурят нужната бройка представители на съответната банда.. Как пък примерно BCS се събираме на всеки един турнир и никога не сме закъсвали с играчите ?? Това се нарича отговорност, която повечето лидери на така наречените ви банди нямате и сте неорганизирни, и безотговорни, с извинение към тези, които са ме разбрали погрешно! Пак казвам, това дали ще се съберат хора за турнира си зависи напълно от лидерите на въпросната банда! А колкото до това за дуелите, дето ти казваш, по същата логика мога да твърдя и кажа „имате си дуели, нека турнирът е по-различен” .. Няма какво повече да кажа, а за неразбралите - нека прочетат още веднъж предложението, за да разберат за какво става въпрос!
Съжалявам че пиша пак.Ти все искаш групова битка със всички играчи наведнъж.Това ще рече ,че играчите от бандата ти не могат да се оправят сами.Меле е тъпо защото така всеки влиза да се бие изскачат ти от всички страни и не става хубава игра...На дуелите е добре ,защото няма кой друг да те стреля и няма кой да те изгърби.+това не се оправдавай че BCS винаги се били събирали.....Има хора на които час преди турнира им изскачат ангажименти,тогава лидера ли е виновен????
Последна промяна от Anonymous на 04 юли 2018, 13:35, променено общо 1 път.
Причина: Не ми съжалявайте ами каквото има по предложението го обсъдете в чата или на ЛС, без повече спам тук!
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vip_moto_cros
Потребител
Потребител
Мнения: 344
Регистриран на: 01 юни 2015, 21:14
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от vip_moto_cros » 04 юли 2018, 15:28

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 юли 2018, 13:23
Това със завладяване на територии и банда на месеца не са наши, няма да пиша името на сървъра от дето е откраднато както и цялата идея с бандите както и техните имена.. Преди имената на бандите от форума им краднаха, после ранковете
Обоснови се,каква е тая цялата идея с бандите и какви имена на банди са откраднали.

[wK][BWD]SpLiNTeR.dS написа:
02 юли 2018, 14:52
До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!
И защо да е минимален,да речем че го правим 5в5 без 1 оставате още 4 ако тоя 1 ще ва спаси по-добре изобщо да не се записвате.

Та тей де едно смислено предложение най-накрая аз съм ЗА,но да се направи по тоя начин както ще напишя.Сега всички ще си помислят,че ще ви пуснем във Warehouse 1 или 2 и ще се биете там,да ама не то пак няма смисъл пак няма да се оценят бандите по умения и тактики аз предлагам да го направим във някое селце например едната банда ще е в единия край на селото,другата от другия край.За оръжия предлагам да има M4,Sawn-Off,Tec9/Uzi,Sniper.
Ще дам 2 примерни места 1 2

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от FlockaFlame.. » 04 юли 2018, 15:54

vip_moto_cros написа:
04 юли 2018, 15:28
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 юли 2018, 13:23
Това със завладяване на територии и банда на месеца не са наши, няма да пиша името на сървъра от дето е откраднато както и цялата идея с бандите както и техните имена.. Преди имената на бандите от форума им краднаха, после ранковете
Обоснови се,каква е тая цялата идея с бандите и какви имена на банди са откраднали.

[wK][BWD]SpLiNTeR.dS написа:
02 юли 2018, 14:52
До тук добре!Но представи си някоя банда като например на завладяване на теротории е с играч по-малко тогава тази банда шансът да спечели е минимален!С дуелите мисля ,че е по-добре защото по този начин всеки от 1-та банда се бори с член от другата+това си имате gang wars,нека завладяване на територии да е по-различен.Против!
И защо да е минимален,да речем че го правим 5в5 без 1 оставате още 4 ако тоя 1 ще ва спаси по-добре изобщо да не се записвате.

Та тей де едно смислено предложение най-накрая аз съм ЗА,но да се направи по тоя начин както ще напишя.Сега всички ще си помислят,че ще ви пуснем във Warehouse 1 или 2 и ще се биете там,да ама не то пак няма смисъл пак няма да се оценят бандите по умения и тактики аз предлагам да го направим във някое селце например едната банда ще е в единия край на селото,другата от другия край.За оръжия предлагам да има M4,Sawn-Off,Tec9/Uzi,Sniper.
Ще дам 2 примерни места 1 2
Никой не говори ,че 1 човек ще спаси бандата.Просто имам предвид ,че всеки играч е ценен и ако го правим 5в5 шансът бандата да спечели е винимален,а ако играем дуели шансът на бандата да победи е много по-добър
Последна промяна от Explosive на 04 юли 2018, 16:07, променено общо 1 път.
Причина: Още колко мислиш да спамиш излишно по темата ? Този въпрос не ти бе зададен директно, + че вече беше предупреден от колега! Безсмислен коментар/спам! 1+ предупреждение!
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 04 юли 2018, 20:06

vip_moto_cros написа:
04 юли 2018, 15:28
Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
03 юли 2018, 13:23
Това със завладяване на територии и банда на месеца не са наши, няма да пиша името на сървъра от дето е откраднато както и цялата идея с бандите както и техните имена.. Преди имената на бандите от форума им краднаха, после ранковете

Обоснови се,каква е тая цялата идея с бандите и какви имена на банди са откраднали.
Лапетата дет пускат предложения за сървъра, какво да се добави и какво да се направи, го гледат от друг форум. Ще ти прикача един малък скрийн, да видиш какво баш имам предвид. > Изображение - Заповядай, много добре знаеш, че предишните ранкове дето бяха на бандите, не бяха авторски а крадени, дето ги преправяхме, спомняш ли си? Е за т'ва същото говоря..
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
YeLLoWWWW
V.I.P
V.I.P
Мнения: 280
Регистриран на: 07 май 2017, 16:28
Интереси: Jiu Jitsu,Kickbox
Професия: #MartialArtist
Nickname: [D.P.K]YeLLoWWWW

Re: Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от YeLLoWWWW » 23 юли 2018, 08:58

Ако искате 5vs5 тогава нека да стане тука https://www.youtube.com/watch?v=QzhtGHhFMnA или тука https://www.youtube.com/watch?v=EyPMs4SHM8o. - Като се пуснат петима играчи от дадения отбор в арената и след като всичко е готово почвате да се трепете и съответно който отбор победи продължава напред.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: [ОДОБРЕНО]Предложение, засягащо провеждането на турнирът "Завладяване на територии"

Мнение от Steels » 06 сеп 2018, 00:27

Вече така се провеждат турнирите. Одобрява се.

Заключена

Върни се в “Одобрени предложения”