За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Тук, както и в цялата категория "развлечения", мнениеята Ви няма да се зачитат, но правилата на форума са в сила!
Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от WinnerBG » 02 май 2019, 21:44

1.Мислиш ли някога да караш курсовете за кола и ако да кога?
2.Как ти хрумна идеята да създадеш сървъра?
3.Кога и теб ще те видим с приятелка :D
туй е за сега.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Потребителски аватар
Reckless_
V.I.P
V.I.P
Мнения: 301
Регистриран на: 22 ное 2017, 19:58
Интереси: Коли, мотори, висока скорост!
Професия: Ученик!
Nickname: Reckless_
Контакти:

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от Reckless_ » 02 май 2019, 22:06

1.Как ти дойде идеята за сървъра?
2.Мислиш ли да правиш промени по сървъра, и ако да какви?
3.Тъй като 70-80% от играчите реват за коли.префикси и т.н, смяташ ли да си направиш някакъв график с времето си, примерно всеки край на месеца да ги слагаш-
4.Помниш ли ме [EDF]Pr0_Drif7eR съм аз?
5.Мнението ти за мен?
6.Как мислиш, че се справяме екипа?
7.Имаш ли си приятелка?
8.Ако ти предложат 1,000лв би ли продал сървъра?
9.Би ли дал скрипта/мода на Steels?
10.Как измисли ника SpY?
Приятно отговаряне :)
Okms sladur martiparti :*
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
[eK]Sn1p3R_
V.I.P
V.I.P
Мнения: 133
Регистриран на: 01 юни 2018, 19:05
Местоположение: Сливен
Nickname: Marley

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от [eK]Sn1p3R_ » 02 май 2019, 23:39

1-Защот не слагаш Личните коли и префиксовете
2-Кога ще станеш редовен
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от SpY » 02 май 2019, 23:41

WinnerBG написа:
02 май 2019, 21:44
1.Мислиш ли някога да караш курсовете за кола и ако да кога?
2.Как ти хрумна идеята да създадеш сървъра?
3.Кога и теб ще те видим с приятелка :D
туй е за сега.
1. Ами по-скоро не. Пробвах се да карам кола, но не е за мен това, колкото и нелогично може би да звучи за едно момче. Не съм от най-ориентираните и координирани хора, така че смятам, че само бих могъл да навредя на някого, ако стана шофьор. Знам, че в днешно време е нужна кола, ама и така съм си добре. Обичам природата и да се разхождам по улиците, най-вече сред природата.
2. Идеята за сървъра не е моя. За пръв път видях тази игра в 3. клас благодарение на момчето, което живееше над мен. Той ми предложи да ми я инсталира и да играем заедно. Играехме в БГ сървъри, тогава имаше съвсем други сървъри, съвсем други идеи в играта, не беше толкова развито (най-малкото нямаше такива прозорчета, дето излизат по екрана от рода на /cmds, всичко се случваше само в чата). Та докато си цъкахме, се запознах с едно момче [BG]Styl3r, почнахме да си говорим по скайп всеки ден по цял ден, цяло лято. Той реши да си пусне сървър и му трябваше хостер, а аз можех да правя това на моя компютър. Така започна всичко, имаше доста време пауза от тогава(3-4 клас, т.е преди около 10 години) и сървъра, който сега работи(той беше пуснат преди точно 6 години). Тогава пак "възродхме" проекта с [BG]Styl3r, но той се отказа по едно време и останах аз. Това е началото накратко.
3. Не знам :D Когато намеря подходящата, дано е скоро. И аз я търся :D

Не спазвам много от правилата за правопис и пунктуация, а и не ми се проверява дали ги спазвам точно в този момент.

Потребителски аватар
Player1.1
V.I.P
V.I.P
Мнения: 373
Регистриран на: 09 авг 2017, 14:34
Местоположение: На картата
Интереси: Футбол,фитнес и др. :2
Професия: Ранг V.I.P във форума,Лидер на дм клан BWD,Главен лидер на стънт клана pS.
Skype: Freezy.
Nickname: [BWD]FREEZY..

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от Player1.1 » 02 май 2019, 23:48

Кога ще ми сложиш префикса и колите
Как е живота
Кога ще намериш жена
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от SpY » 03 май 2019, 00:00

Reckless_ написа:
02 май 2019, 22:06
1.Как ти дойде идеята за сървъра?
2.Мислиш ли да правиш промени по сървъра, и ако да какви?
3.Тъй като 70-80% от играчите реват за коли.префикси и т.н, смяташ ли да си направиш някакъв график с времето си, примерно всеки край на месеца да ги слагаш-
4.Помниш ли ме [EDF]Pr0_Drif7eR съм аз?
5.Мнението ти за мен?
6.Как мислиш, че се справяме екипа?
7.Имаш ли си приятелка?
8.Ако ти предложат 1,000лв би ли продал сървъра?
9.Би ли дал скрипта/мода на Steels?
10.Как измисли ника SpY?
Приятно отговаряне :)
Okms sladur martiparti :*
1. Отговорих го в горния пост
2. Имам един файл с идеи, които според мен ще завършат напълно мода на сървъра, но не знам кога ще ги направя. Изискват доста време. Това което сега виждате е правено в продължение на едно лято всеки ден. Постепенно във времете са оправяни бъгове и са добавяни някои малки неща, но същинските неща по мода са правени при ежедневна работа и от моя страна и от на хората, които ми помагаха с тестването на нещата. Засега няма да казвам какви, като ги направя някой ден (което ще стане, няма да оставя така нещата), ще ги видите.
3. Това е голям пробем, за който поемам напълно цялата вина и отговорност. И да се извинявам, няма голям смисъл. Не знам как да оптимизирам "графика" си. Работата е там, че като се концентрирам в университета си или нещото, с което се занимавам, му се посвещавам напълно. Рядко се разсейвам с друго. Винаги когато съм почвал да се занимавам по-задълбочено със сървъра, съм се увличал е продължавало по-дълго и това ми е пречело на неща от живота ми извън компютъра. Как ще оправим проблема с коли и префикси? Paul скоро ще може да ги прави и той ще ги прави и се надявам проблемите да се оправят.
4-5. Да, помня те. Първите ми впечатления от теб бяха, че си лапетия, която създава проблеми, но това беше преди доста, доста време. После стана по-сериозен, порастна. Това го показва и факта, че си в екипа, където лапетии не влизат.
6. Амиии сравнено с преди, когато бях активен, сега се справя по-зле. Не влизам никак редовно. Това според мен също се отразява цялосно на екипа. Преди като аз контролирах нещата и в сървъра, и в екипа, всичко се развиваше по-добре. Всичко беше по-стегнато. Сега като няма много контрол, има малко своеволия - нередовност и т.н. Което е нормално до някаква степен... Не искам да кажа, че екипът сега не струва. Напротив! Екипът си е много добре, но много оредя, няма много редовни негови членове. А вие, които те първа се развивате като админ в екипа, кой да ви даде пример като по-горните левели админи ги няма в сървъра? Това също го отчитам като моя голяма грешка.
Понеже се сетих и за това: Един от най-ярките ми спомени с екипа е как в дискусията на екипа в скайп ми се смяха на писането, ама беше много готино измислено, смял съм се със сълзи онази вечер. Има хронология от този чат в темата с бисери тук.
Преди всичко беше по-задружно - и при играчите, и в екипа. Само мога да съжалявам и да се обвинявам, че в момента това не е така и че не можете да го преживеете и вие.
7. Не, горе писах по това
8. Никога, сървърът не се продава за нищо
9. На никого не бих си го дал, освен ако не изпитам нужда някого в далечното бъдеще да го направя. Някой ден, когато сървърът спре да съществува, не виждам защо да не го пусна мода щом няма да ми трябва. Но това вярвам ще е след доста време. Някои се опитваха да му правят копие, което за мен е комлимент, но за добро или лошо не им се получи.
10. Първо бях [BG]Kill3r4o, после станах SpY. Честно казано нямам точен спомен, ама май го търсих в Google изображения. Имаше една снимка с едни антивирусни програми и там между двете програми пишеше spy, май от там ми беше хрумнало.

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от SpY » 03 май 2019, 00:03

ShockBlade_ написа:
02 май 2019, 23:39
1-Защот не слагаш Личните коли и префиксовете
2-Кога ще станеш редовен
Freezy. написа:
02 май 2019, 23:48
Кога ще ми сложиш префикса и колите
Как е живота
Кога ще намериш жена
Понеже са ви еднотипни въпросите, ще ги отговоря на веднъж.
За колите и префиксите вече написах по-горе каквото имах в този момент.
Относно моята редовност: мисля си, че никога няма да стана пак толкова редовен, колкото бях преди. Евентуално през лятото бих бил по-редовен. Но стоенето по цял ден като преди, което малко от вас вече са виждали, не мисля, че пак ще се случи.

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от Explosive » 03 май 2019, 00:09

1.Какво е усещането да си създател на един от най-развитите, популярни и посещавани SAMP сървъри в България ?
2.Имал ли си други „проекти” преди този(или с по прости думи - имал ли си други сървъри) ?
3.Кой е човекът(независимо дали е бил част от екипа или не), помогнал най-много за развитието на сървъра ?
4.Кой е бил първият член на екипа ?
5.Кой е най-запомнящият се за теб момент в сървъра ?
6.Коя е била първата игра, която си играл някога ?
7.Планирал ли си някакви по-мащабни промени по сървъра в най-близко бъдеще ?
8.Любим спорт ?
9.Кое ти е любимото хоби ?
10.Каква музика слушаш предимно ?
11.На какво мнение си относно сегашната образователна система в България ?
12.Как върви в университета, трудно ли е ?
13.Като цяло какво планираш да работиш в бъдеще ?
14.Кой е бил първият член на екипа ?
15.Мнение за мен ако може -

Въпросите са леко разпиляни, нямам време да ги подреждам по тематика и т.н..
Последна промяна от Anonymous на 03 май 2019, 00:16, променено общо 1 път.
Причина: Чак пък да ги подреждаш :D

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 03 май 2019, 01:13

Мартински, айде малко въпроси и от мене, главно ще има 3 и/или 4 въпроса относно екипа/правата и т.н.. Много добре ме познаваш, у въпросите има и малко такива, дето ще те объркат.. Да става смях, не друго!
Горе видях, че си писал относно една тайна вечер в скайп, да същата.. Тогава индикатора и аз ти съчинявахме глупости с написаното от тебе, и до ден днешен някак не вярвам, че го виждам в подписите на потребителите и на хората от екипа. Няма забравяне, ей!

1 •Сега както си направил двоен пост по-горе в темата, знаеш ли, че ако бях Модератор, щях да ти изпляскам предупреждението? (swear) (rofl)
2 •Защо от коги се върнах у екипа(таз годин), съм единствено под твое наблюдение? Имам предвид, че правата ми и тем подобни, зависят от тебе, и как ще следиш дали съм редовен и т.н като ти самия не си, за да ми вдигаш левъла на правата? :D
3 •Аз ли имам такова чувство, или аз съм единствения дето толкова пъти беше махан и връщан в екипа? (chuckle)
4 •Какво според теб ме задържа цели 5 години в екипа?
5 •Бришеш ли се у пердетата?
6 •Понеже си от Велико Търново, знаеш ли какво е Оклагие?
7 •Какво толкова те влече в тая математика, всеки бяга от нея, а ти бегаш подир нея?
8 •Женската логика е като катаджийска листовка, задава неясни въпроси, а очаква правилни отговори.. И ти в много моменти си бил така, човек се чуди да ти отговори ли, да те гледа кат теле у железница ли.. Оти си толкоз неориентиран бре? :D
9 •Сигурен съм, че 2-3 човека от целия екип знаеме коя ти е любимата певица от чалгата, ти как мислиш?(и т'ва помня хаха)
10 •Кой град е съставен от три женски дрехи?
11 •Какво прави магарето, като стои на слънце? :D
12 •Замислял ли се да сменяш дизайна на форума(ако направя по-хубав и намеря човек да го кодира, Жоро ще се съгласи веднага попринцип)? :D
13 •Какво предпочиташ, вода от пералнята или светена вода(рикия)?
14 •На колко мислиш да се жениш, и на колко мислиш да имаш деца?
15 •Оти сите спомени дето имаме през тия 5 годин, изчезнаха толкова бърже и кой ти остава най-пресен спомен, все едно е било вчера?
16 •Защо ти трябваше да прецакаш системата с това "Началник" и "Заместник Началник", преди беше по-добре макс до 5 левъл?
17 •Не мислиш ли, че сега с тия официални банди, сървъра се превърна малко в GS(Gang Server)?
18 •Имаш ли някаква идея, как да си развиваме Drift бандите(като изключиме състезанията, дм зони и такива), понеже не се връзва Drift банда/gang да се развива със състезания и стрелба.. DM бандите, като SSL и тем подобни са разбираеми да се развиват чрез DM..
19 •През последните 5 години, намаляване на играчите и/или увеличаване има сървъра?

20 •Драсни едно мнение за мене(мерак ми е да видя какво мислиш за мене хаха)
Meden moj Martine, javimise da se widimo i cujemo, srcka moja! <3

Айде и един поздрав -
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Горещия стол [Vol.4] - [& > •SpY• < &]

Мнение от Linux » 03 май 2019, 01:32

1.Мнение за мен ?
2.Какво обичаш сред природата като се разхождаш ?
3.Имаш ли приятели на,които можеш да им имаш доверие и знаеш,че няма да те предадат не ти говоря за играта а за живота ?
4.Ще ме поздравиш ли с някоя песен ?
5.Като цяло какви игри играеш през свободното си време или нямаш време за игри ?
6.Ще ми помагаш ли със математиката като те знам,какъв математик си и обичаш математиката ?
7.Като цяло като гледам има много малко хора,които влизат вече ще се опиташ ли да съживиш някак си bgsamp ако ти се отдаде някаква възможност ?
8.Какви игри си играл като си имал свободно време ?

Ето един поздрав като цяло:
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “На лафче”