За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Историята на форума и не само!

Тук, както и в цялата категория "развлечения", мнениеята Ви няма да се зачитат, но правилата на форума са в сила!
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Историята на форума и не само!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 31 окт 2017, 17:38

Още отдавна трябваше да направя тая тема, но не ми оставаше толкова свободно време. Ще пиша по спомени, защото малко от вас знаят как форума стигна толкова високо. Е приятно четене. (happy)

Форума беше още така да го кажем в начален стадии на развитие, нямаше толкова голяма посещаемост както сега, и меко казано "войната" между Hotcs и BGSAMP беше трудничка. Първият модератор на форума беше InDiCaToRa206. След кратко време, той бе премахнат от екипа заедно със SeNsAtIoN, поради причини които няма да споменавам, аз застъпих мястото на Глобален Модератор, и освен Сървър Админ, Глобален Модератор, станах и първият дизайнер на форума/сървъра. Тогава настъпи и първата тема "Заявки за аватари/подписи", и до ден днешен, се нарежда сред една от най-преглежданите теми във форума. Темата беше създадена на 30 Май, 2015 година. *Снимка > Изображение < След мен, на модераторският пост се качи WinnerBG a.k.a Game_R2. Когато той бе повишен на поста "Глобален Модератор" заедно с мен, форума започна да трупа коренно различна активност. Турнирите в сървъра тогава не бяха толкова чести както сега, но по моя идея и на WinnerBG ги имаше. След WinnerBG, се качи Nice Try на Модераторския пост, а аз бях повишен на "Администратор". Бях сред първите хора в екипа, който за рамките на месец-два от Сървър Админ стигна до Администратор и Админ 5 Level, тогава Админ 5 Level беше най-високия левъл, който може да бъде достигнат, а Мартин беше единствения човек със 6 Level админ. Nice Try бе премахнат от поста, и на негово място се качи [DS]Dominik, при него историята беше дълга и доста сложна, и дори ще я пропусна. Dominik е заставал общо 3 пъти на Модераторския пост. След дълго време аз бях изгонен от екипа, и на Администраторският пост беше качен WinnerBG, вторият повишен от Глобален Модератор на Администратор. Dominik също беше гонен много пъти от екипа, но също така е получавал много шансове да се върне в екипа, както и аз. След всеки изминал ден, след всяка нова тема, форума започваше да придобива истинския си вид. Спрях SAMP за кракто време, преместих се в CS верига, и отново бях върнат на поста Дизайнер, докато бях собственик в друга верига. WinnerBG е единствения човек от екипа, който се задържа най-дълго време на поста "Администратор", а след като той беше понижен, Baju беше повишен от Глобален Модератор на Администратор, и до ден днешен той все още е на поста Администратор. Благодарение на някой хора от екипа, форума вече е това, което виждате сега, с голяма посещаемост, много нови регистрирани потребители и много повече забавления. Мартин даде много жертви както за хората от екипа, така и за сървъра. Късали сме му нервите, но само 2-ма човека предадоха доверието му. Няма да споменавам имена, нека останат анонимни и за бъдеще време. Ако Мартин реши за справедливо, нека напише никовете/имената на двамата. Историята за форума приключва тук, защото вече не съм част от екипа, и нямам възможност да споделя за нови попълнения и т.н.

Малко от историята за сървъра.
Сървъра преди 2 години, беше коренно различен. Забавленията бяха дрифтовете, лигавенето, и всичко дето не е свързано с банди и територии както е сега. Сървъра още не беше толкова развит както сега, спомням си как след 23 часа (11 вечерта) започваше един невероятен лаг, който гонеше играчите, но все пак имаше голямо посещаване, е да по-малко от сега, но го имаше. Старите членове на екипа които бяхме, както аз му викам "Бандюгите на Шаро", давахме всичко за да помагаме на Мартин за да развива сървъра. Сред всички стари членове, аз бях най-лигавия админ до ден днешен. Нямам спомен някой друг да влизаше в 8 сабале в сървъра с песента Добро утро пиянице! Линк за песента, след като изгърмяха много хора от екипа в целта на това, сървъра да стане по-добро място за вас играчите, вече сървъра е това което виждате сега! И в добро и лошо, сървъра продължава нагоре с пълна сила. Нямам възможност да ви дам някаква представа как беше преди, но мога да ви гарантирам, че върне ли се старото време, на всеки ще му хареса много повече, отколкото сега! (angel) Много готини хора за жалост вече не са в екипа, но се надявам и сега, сървъра да ви носи също забавление. Всяка една жертва от страна на човек от екипа относно сървъра/форума, винаги е била така да го кажем отчетена от страна на Мартин, и никой НИКОГА не е бил разочарован от избора му. Винаги съм обичал Мартин и като човек, и като приятел. Някой ще попита "Защо ли?" Сега ще отговоря защо. Мартин е много готин и точен човек, винаги намира правилното решение на проблем, било то страничен или свързан с някого. Винаги ще застане зад човек, който има нужда от помощ. Това е човек с железни нерви! Толкова глупости е видял, толкова нерви е изхабил, но все пак сървъра още се държи. Знам че става ли въпрос относно сериозен човек, ще се обърна първо към него за помощ или било то за съвет. Искам да продължава в същия дух, просто уникален човек. Сървъра е видял толкова много, но има време да види също толкова много. Надявам се все някого да има уважение към тези, които се стремяха заедно с Мартин, сървъра да стане едно много по-добро място за игра.

Това е от мен, надявам се да ви хареса, а ако някой иска да допълни нещо относно форума/сървъра, ще съм благодарен защото не помня толкова много неща. Благодаря за отделеното време да прочетете нещо хубаво! (clap)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
DriftManiak
V.I.P
V.I.P
Мнения: 220
Регистриран на: 02 юни 2015, 13:59
Nickname:

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от DriftManiak » 31 окт 2017, 19:21

Точно и Ясно казано, Браво горски :P
-DriftManiak-

Linzo

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от Linzo » 31 окт 2017, 19:55

Интересно ми стана, защото не съм от началото на тоя сървар.Играх известно време в обидинения сървар и после останах при конкуренцията, но тоя сървар умря.Прав си за Мартин прекрасен човек е.И Ачо е горски.Тва е от мен :P

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от Linux » 01 ное 2017, 15:52

И аз също бях там когато бяхте повишени и форест все още те помня като беше модератор/администратор във форума и във сървъра със админ 5 левъл и форест прекрасен човек си обичам те (като приятел) и така да си останеш като беше хеад админ преди години забавлявахме се всякакви много работи правихме сигурно ме помниш Ivailo55 голяма война беше между BGSAMP VS HOTCS то като цяло hotcs се отказаха и не влиза никой там вече като гледам са се преместили при нас да са.Това е от мен и ще ги запомня тези забавления който си правихме миналата година
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 01 ное 2017, 17:08

Linux написа:
01 ное 2017, 15:52
И аз също бях там когато бяхте повишени и форест все още те помня като беше модератор/администратор във форума и във сървъра със админ 5 левъл и форест прекрасен човек си обичам те (като приятел) и така да си останеш като беше хеад админ преди години забавлявахме се всякакви много работи правихме сигурно ме помниш Ivailo55 голяма война беше между BGSAMP VS HOTCS то като цяло hotcs се отказаха и не влиза никой там вече като гледам са се преместили при нас да са.Това е от мен и ще ги запомня тези забавления който си правихме миналата година
Старото си е най-убаво, и ка му се вика Чужда кола и чужда жена се не жалат хаха, на всички ш ни липсва старото и убаво време (angel)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от Paul Walker » 01 ное 2017, 22:10

Интересна темичка, изчетох я изцяло между другото (който ме познава знае, че това си е рядкост). Иначе Baju 2ти сме го повишавали от модератор към администратор. Относно форума - аз лично спорех и даже се бяхме скарали с Математика как точно трябва да изглежда, с какъв домейн и т.н, много и от това не знаете и сигурно няма и да разберете, а сървъра наистина е претърпял изключително много промени във всяка една сфера.
Ти като беше в екипа много често ми бъркаше в нервната с-ма, но мога спокойно да си кажа, че не съжалявам, че беше в него, даже напротив.
Off topic:
Лафа за жената и колата ми допадна доста :D

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от SpY » 01 ное 2017, 22:28

Няма да коментирам какъв съм и какъв не съм. Имам много недостатъци, но искрено оценявам написаното горе! Наистина не очаквах тези мили думи, успя да ме развълнуваш!
Не знам дали сме много як сървър, дали се развиваме в правилната посока(това ще го покаже времето), но ЗНАМ, че всичко това не съм го постигнал сам, а с огромната подкрепа на всеки един човек, който някога е бил в екипа на сървъра(независимо гонен ли е, в добри отношения ли сме, поддържаме ли връзка или не). Без тези хора нямаше нищо да бъде постигнато!
Другата най-голяма благодарност трябва да бъде отправена към играчите на сървъра, без които сървърът щеше да е безсмислен!
Преминали сме през много неща, дори и да са виртуални и да се отнасят само за една игра, аз съм ги преживявал наистина. И точно това ми дава стимул да продължавам.
В сегашно време, последните седмици, не намирам много време да преглеждам всичко, но бъдете сигурни, че сървърът ще продължава да се развива. Няма да бъде спрян, докато има интерес към него! Уверявам ви!!!
Благодаря ви хора!!!
Последна промяна от Paul Walker на 01 ное 2017, 22:31, променено общо 1 път.
Причина: Абеее моят коментар беше по-як...

Steels

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от Steels » 01 ное 2017, 22:55

Беше ми много интересно да прочета това и аз като Paul не съм по такива големи текстове, но това много ме изкефи. Жалко, че аз късно почнах SAMP-а и, че не можахме изживеем тези емоции заедно, но нищо още такива ще има за напред. Все пак се радвам, че съм част от този екип, че се разбирам със всички хора от екипа и не само. Дано всичко да бъде наред, аз лично се старая да помогна с каквото мога, някои хора биха казали, че се подмазвам и са го казвали. Въобще не е така, не съм такъв човек. Това, което правя за сървъра е с огромно желание. Нямам и никога не съм има за цел да се подмазвам. Ще правя всичко за сървъра докато съм в този екип. Много хубава история пак да кажа и ако имате още бих се радвал да ги напишете и да ги прочета !

Потребителски аватар
h0pelesZ
elite KillerS
elite KillerS
Мнения: 149
Регистриран на: 30 авг 2017, 13:35
Местоположение: Габрово
Nickname:

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от h0pelesZ » 09 дек 2017, 18:44

Аз за жалост съм нов играч, мисля че мнението ми няма да се прочете дори, но все пак искам да те поздравя. Играя от август и не знаех това. Беше ми много интересно да прочета тази тема, докато лежа и чакам да дойде 20:00 за да гледам филма. Браво за старанието!
Изображение

Потребителски аватар
MrIzzy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 95
Регистриран на: 11 яну 2016, 20:39
Местоположение: Враца / Варна
Професия: Работохолик
Skype: TheD0rifterxD
Nickname: MrIzzy
Контакти:

Re: Историята на форума и не само!

Мнение от MrIzzy » 14 сеп 2018, 10:27

Темата е написана много хубаво, идеално е. На мен ми липсват старите хубави моменти, но това е Живот, още помня как първия приятел с който станах беше Linux и по-точно тогава беше с ник Ivailo55, с него какви ли не лудории сме правели за забавление. :)
Изображение

Отговори

Върни се в “На лафче”