За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Последно сбогом. [INFO]

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 11 сеп 2017, 07:04

Правя темата за нещо малко, но все пак.. Вече дойде и моето време, в което се оттеглям. Мисля че съм един от първите с бая шантава история тука, както Мартин, така и другите стари членове на екипа знаят за какво става въпрос. Аз съм първият дизайнер в този форум (или аз така си мисля) и мисля че се задържах най-дълго като цяло тук. Макар и да бях трети собственик в друга верига, пак не оставих Мартин и си заех поста Дизайнер. Драго ми беше да бъда в екип с толкова готини хора. За тях имам само добри приказки, макар че Luigi ме дразнеше от време на време хаха, Елито беше първото момиче което видях в тоя екип, както и всички след нея. А да, Мартине, ако не съм прав за някой работи по-горе, моля поправи ме. :) Ще продължавам да посещавам форума/сървъра, но няма да съм толкова активен.Пожелавам ви успех с сървъра, да върви само по добър път, без никакви проблеми. Заслужава си, всеки един да влезе в този екип. Имал съм както и супер яките моменти, така и супер куците.. Още няма да забравя, как бъзикахме Мартин, защото пишеше от телефона (rofl) Та, ще се радвам ако някой иска да изкаже добри/лоши думи за мен отдолу в темата! Като за сбогом, искам да ви предоставя някой PSD-та като подарък от мен към всички вас. Тъй като нямам време вече да се занимавам с PS, предоставям почти всички мой PSD файлове.(Не ги предоставяйте за ваши изработки, защото ще бъдат свалени без предупреждение!) За някой са злато, за други не са. Има ранкове, аватари, подписи и etc. Общо са 32 PSD-та, надявам се да зарадвам все някого. Имам стари работи за BS - BrutalServers и старата ми верига HDS. Е сега е шанса, да ги добарате! Пожелавам късмет и успехи на начинаещите! :)
Линк: CLICK HERE
Off topic:
Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Понеделник 25.09.17.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
rebellious
V.I.P
V.I.P
Мнения: 189
Регистриран на: 25 апр 2015, 18:08
Местоположение: Ямбол
Skype: ellszz_
Nickname:

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от rebellious » 11 сеп 2017, 11:42

Хехехе Форесте с теб имаме много спомени. Дразнеше ме едно в теб, знаеш кое :D (years) иначе успех и на теб и не ни забравяй! ;)
Изображение



Изображение





Изображение
Изображение

Linzo

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Linzo » 11 сеп 2017, 12:31

Айде Ачка довиждане.Ти си страхотен пичага.С теб имам спомени когато бяхме лидери на GSF.Винаги си бил добронамерен и неси предавал хората както някой другу хаха.Между другото ако несе сетиш кой съм(Sleepy).

Потребителски аватар
MrIzzy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 95
Регистриран на: 11 яну 2016, 20:39
Местоположение: Враца / Варна
Професия: Работохолик
Skype: TheD0rifterxD
Nickname: MrIzzy
Контакти:

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от MrIzzy » 11 сеп 2017, 12:47

Ачо ти си ми като брат все едно.. с тебе сме правили к'во ли не, тук там съм се научил на някой неща от тебе и се радвам за което и пиши в скайпе отвреме на време (да не ме забравиш) (rofl).Та ти пожелавам късмет, пари т'ва онова абе всичко за к'вото се сетиш.Ти си ми любим човек като приятел и като брат (въпреки, че не си ми).Успех с всичко с което се захванеш.Пиши в скайп редовно! :)
Поздрави,
IzZy a.k.a -Marto
Изображение

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Paul Walker » 11 сеп 2017, 12:53

Аз нема пишем романи тука, затова си ти казвам бб сладък :*

Потребителски аватар
Wubster
V.I.P
V.I.P
Мнения: 190
Регистриран на: 12 мар 2017, 17:30
Местоположение: На луната
Интереси: Ur mother :d
Nickname:

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Wubster » 11 сеп 2017, 13:26

Ей, Ачо....Благодаря ти, че ме научи на много неща в тоя куц фотошоп. Не съм бил тук, когато си бил част от екипа, но съм сигурен че си заслужил поста си. Ако не се лъжа ти си най-добрия дизайнер в тази верига и ще си останеш такъв. Супер пекания си :D Винаги си можел да разсмееш някого, дори и момента да е тъжен :D :D :D Сбогом и успех в живота ;)

Поздрави, Wubsi

Steels

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Steels » 11 сеп 2017, 15:02

Тъпо ми е, че така става ама няма как. Беше супер яко като си цъкахме с теб ай чал

Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от BadBoy1337 » 11 сеп 2017, 15:12

Довиждане Форесте ти беше най-добрия дизайнер на тази верига и винаги ще си останеш такъв! Малко закъсняваше с заявките но бяха брутални :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Linux » 11 сеп 2017, 15:21

Човек незнам ти до къде беше стигал сигурно до глобален модератор или администратор имаше админ 5 със команда за музика и незнам какво ли не справяше се много добре и ме радваше това и ся имаше дизайнер отлично се справяше за разлика от другите но и сегашните не са зле така че ако се върнеш пак ще се радвам но ми пиши във скайп за да не ти липсвам! :) Желая ти всичко добро и здраве брат за PSD то ще си го изтегля който да не изчезне за миг.Ще кажа още едно нещо като искате да сте във екипа се стараете като Forest и тн. помагайте станете редовни а не да се подмазвате като някой хора дори Forest ще те похваля ти ми беше като брат все едно много добър админ беше най-добрия просто приличен беше даже! Друго какво да добавя ...... немога да сетя! Довиждане и всичко добро 8-) :* <3 (handshake)
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tr3Again
Потребител
Потребител
Мнения: 29
Регистриран на: 14 авг 2017, 00:48
Nickname:

Re: Последно сбогом. [INFO]

Мнение от Tr3Again » 11 сеп 2017, 17:44

Форесте много ме изкефи когато цъкахме цсго заедно,нарадвах се едно хубаво но както и да е Най добрия дизайнер в тази верига просто бяха уникални твоите изработки хората ги радваше еми няма друго бб <3 (handshake)

Заключена

Върни се в “Теми за 2018-а”