За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Да вдъхнем живот на сървъра ?

Тук, както и в цялата категория "развлечения", мнениеята Ви няма да се зачитат, но правилата на форума са в сила!
Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 11:52

Chronus написа:
16 фев 2021, 08:26
Ами за такива предложения винаги съм бил ЗА! Но тук мини игри няма да подобрят нищо (според мен). Забелязал ли е някой освен мен тази агресия между играчите, как се обиждат, нападат и накрая като му омръзне от тия неща много ясно че ще каже "бати умрелия сървър нема влезна повече" .Аз предлагам няколко ъпдейта на сървъра + затягането на играчите/правилата . Според мен една нова мини игра, ново дм , оправянето на бъговете и още няколко детайла да се пипнат, сървъра ще стане бомба . Аз лично че помагам с каквото мога !(Все пак мое мнение )

За това, че играчите са агресивни си прав, аз знам как да оправя атмосферата.. трябват ми малко власт и ще стегна работата... въпроса е друг? дали ще ми се даде шанса ? и дали SpY му се занимава да вдъхне живот на сървъра.. и ако, Да ? нека действаме ? Благодаря за мнението, ще се вземеме внапредвид.. Поздрави ! :)
Последна промяна от pe6ko на 16 фев 2021, 17:31, променено общо 1 път.
Причина: Четворен Пост. +1 предупреждение!

Потребителски аватар
Trooson
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 16 фев 2021, 12:04
Nickname: No nickname

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Trooson » 16 фев 2021, 13:29

И аз съм на твоето мнение Фреди, но тук не става дума само за сървъра но и за играчите и някой админи, просто има такива хора които ти скапват желанието за игра, агресивни играчи и админи, като попиташ нещо и те обиждат, забелязал съм, че някой админи просто имат права да се лигавят и това е, също някой хора ги наказват други не, с една дума всичко е до приятели, няма справедливост, обикновенните играчи не се зачитат, трудно изграждаш приятелства, шанса да ти се обърне внимание е много малък....

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 14:02

Trooson написа:
16 фев 2021, 13:29
И аз съм на твоето мнение Фреди, но тук не става дума само за сървъра но и за играчите и някой админи, просто има такива хора които ти скапват желанието за игра, агресивни играчи и админи, като попиташ нещо и те обиждат, забелязал съм, че някой админи просто имат права да се лигавят и това е, също някой хора ги наказват други не, с една дума всичко е до приятели, няма справедливост, обикновенните играчи не се зачитат, трудно изграждаш приятелства, шанса да ти се обърне внимание е много малък....
Не е нужно да си харесван от всички и така нататъка... всеки се мисли за много голям и прочие.. защо пък някой не каза ? аз съм нормален играч, оставете ме просто да си играя .... защото ме кефи сървъра :) Не! Злоба и негативност,... ето аз пуснах мнение и веднага почнаха да ме хейтят, че няма смисъл.. не знам си кво не знам си що... аз играя тук от 5 години и ще ми е кеф да видя иновации в сървъра.. А до това със злобата.. мисля, че ще се оправи.. БЪДЕТЕ ПОЗИТИВНИ БЕ ХОРА... защо трябва да сте лоши и негативни.. защо ? С какво ви пречат новите играчи ? какво като се по-добри от някой в сървъра ? това има ли значение ? Неееееееееее! Играйте си и си кротувайте... Ако сте тръгнали да се доказвате в сампа.. значи просто ... няма в какво друго да се докажете :)

Бъдете позитивни и добри едни към други!

Поздрави и благодаря за коментара. Дано се вземе темата ми под внимание!

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Paul Walker » 16 фев 2021, 14:04

Първото, което искам да ви кажа е че няма няма да позволя да обиждате екипа! Някои мрънкате за обиди от тяхна страна към вас, "несправедливост" и т.н., но не съм видял нито едно оплакване тук във форума? Няма как да ме обедите в безпочвените ви възгледи. Всеки, който е бил в екипа (а и в момента е в него) знае отлично, че държа много на дисциплината им и отношението спрямо вас. Това е по този въпрос.
Дербита и рейс няма нарочно и то заради рестарта на сървъра. Много скоро ще ги върнем, а и както видяхте миналата седмица имаше и мини-евент, който беше планиран, а не случайно направен.
Искате иновации, мини игри и т.н, а на новогодишният турнир, който беше от 3 етапа, за да има повече участие от ваша страна, колко бяха записаните, а да не говорим, че явилите се на всички етапи се брояха на пръстите на едната ми ръка. Наблягам, че и SAMP като система за виртуални симулации е все по-оскъдно поддържана, което също е голям фактор.
Относно бъговете по сървъра, повярвайте работя осърдно да подканя Мартин да ги оправи, но проблемите се коренят доста по-дълбоко и изискват доста работа и време.
За редовността на админите няма да коментира, защото почти винаги има член на екипа, а дори и да няма при оплкаване реагираме достатъчно бързо, което значи, че доста от вас не са на ясно какво означава "неактивност от страна на екипа".
Практиката през годините ми е показала, че няма как да угодим на всички и винаги ще има мрънкащи за нещо. Да не говорим, че в момента режима спрямо играчите е изключително либерален и ви се позволяват доста, доста повече неща, от колкото преди 3-4 години. Може да попитате стратите играчи и почетни админи, че преди наказанията бяха много сурови за доста малки провинения и затова смятам, че тук няма от какво да се оплачете.

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 14:11

Paul Walker написа:
16 фев 2021, 14:04
Първото, което искам да ви кажа е че няма няма да позволя да обиждате екипа! Някои мрънкате за обиди от тяхна страна към вас, "несправедливост" и т.н., но не съм видял нито едно оплакване тук във форума? Няма как да ме обедите в безпочвените ви възгледи. Всеки, който е бил в екипа (а и в момента е в него) знае отлично, че държа много на дисциплината им и отношението спрямо вас. Това е по този въпрос.
Дербита и рейс няма нарочно и то заради рестарта на сървъра. Много скоро ще ги върнем, а и както видяхте миналата седмица имаше и мини-евент, който беше планиран, а не случайно направен.
Искате иновации, мини игри и т.н, а на новогодишният турнир, който беше от 3 етапа, за да има повече участие от ваша страна, колко бяха записаните, а да не говорим, че явилите се на всички етапи се брояха на пръстите на едната ми ръка. Наблягам, че и SAMP като система за виртуални симулации е все по-оскъдно поддържана, което също е голям фактор.
Относно бъговете по сървъра, повярвайте работя осърдно да подканя Мартин да ги оправи, но проблемите се коренят доста по-дълбоко и изискват доста работа и време.
За редовността на админите няма да коментира, защото почти винаги има член на екипа, а дори и да няма при оплкаване реагираме достатъчно бързо, което значи, че доста от вас не са на ясно какво означава "неактивност от страна на екипа".
Практиката през годините ми е показала, че няма как да угодим на всички и винаги ще има мрънкащи за нещо. Да не говорим, че в момента режима спрямо играчите е изключително либерален и ви се позволяват доста, доста повече неща, от колкото преди 3-4 години. Може да попитате стратите играчи и почетни админи, че преди наказанията бяха много сурови за доста малки провинения и затова смятам, че тук няма от какво да се оплачете.
Знам, че преди беше по-тегаво... и е така! идеята ми е да се подобри малко сървъра.. не е кой знае какво ? нали ? или е ? за Мартин! има по-важни работи ? Може би ? Човек изгода няма тука си прав.. въпроса е друг.. че от 5 години едно и също... все по-надолу и все-по надолу ? в България samp community е почти умряло... това не значи, че не трябва да се оправи сървъра и да възбужда интереса на играчите нали така ? Аз лично като влезна, влизам да избия време.. не защото искам да вдигна левъл, не защото ще има евенти.. не защото ще има нещо интересно.. което с нетърпение съм чакал цял ден,седмица.. Нали така ? Аз нямам против това, че мойта кандидатура е отхвърлена.. това си е твой избор и твое решение.. аз съм разбран човек... ясно ми е, че мислиш, че няма да се справя и прочие.. това ми е пределно ясно.. въпроса е друг... времето ми е много свободно, и знам какво що и как за сървъра! За 5 години ако не знам нещо ... в екипа настана голям хаус... аз съм стар играч и до болка ми е познато всичко в сървъра от времето на Luigi до твойто време сега.. .Ако размислиш, може да ми пишеш тук във форума! аз съм на линия и винаги ще помогна!

Поздрави!

Потребителски аватар
Chronus
Потребител
Потребител
Мнения: 194
Регистриран на: 04 яну 2019, 19:18
Местоположение: България
Професия: Куката
Nickname: Chronus_
Discord: Chronus #8028

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Chronus » 16 фев 2021, 14:16

Paul Walker написа:
16 фев 2021, 14:04
Първото, което искам да ви кажа е че няма няма да позволя да обиждате екипа! Някои мрънкате за обиди от тяхна страна към вас, "несправедливост" и т.н., но не съм видял нито едно оплакване тук във форума? Няма как да ме обедите в безпочвените ви възгледи. Всеки, който е бил в екипа (а и в момента е в него) знае отлично, че държа много на дисциплината им и отношението спрямо вас. Това е по този въпрос.
Дербита и рейс няма нарочно и то заради рестарта на сървъра. Много скоро ще ги върнем, а и както видяхте миналата седмица имаше и мини-евент, който беше планиран, а не случайно направен.
Искате иновации, мини игри и т.н, а на новогодишният турнир, който беше от 3 етапа, за да има повече участие от ваша страна, колко бяха записаните, а да не говорим, че явилите се на всички етапи се брояха на пръстите на едната ми ръка. Наблягам, че и SAMP като система за виртуални симулации е все по-оскъдно поддържана, което също е голям фактор.
Относно бъговете по сървъра, повярвайте работя осърдно да подканя Мартин да ги оправи, но проблемите се коренят доста по-дълбоко и изискват доста работа и време.
За редовността на админите няма да коментира, защото почти винаги има член на екипа, а дори и да няма при оплкаване реагираме достатъчно бързо, което значи, че доста от вас не са на ясно какво означава "неактивност от страна на екипа".
Практиката през годините ми е показала, че няма как да угодим на всички и винаги ще има мрънкащи за нещо. Да не говорим, че в момента режима спрямо играчите е изключително либерален и ви се позволяват доста, доста повече неща, от колкото преди 3-4 години. Може да попитате стратите играчи и почетни админи, че преди наказанията бяха много сурови за доста малки провинения и затова смятам, че тук няма от какво да се оплачете.
Това относно угодията съм напълно съгласен. Но виж сега това за справедливостта.... Едно е да се мъчиш и да си активен и пак нищо друго е да платиш ънбан 2 седмици да не излизаш от дискорд талкове и после да станеш Модератор на дискорд сървъра (chuckle) . Това с бъговете, попитайте някой от екипа не само ти и Мартин, да се огранизирате нали за това сте екип. Пък и защо и някой от нас дето не сме в екипа не се включим.. едно че помагане на самите нас , отделно и помагаме на сървъра. С радост ще помагам с каквото мога, както казах по- горе . :)
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от BlackMagic » 16 фев 2021, 15:10

Chronus написа:
16 фев 2021, 08:26
Това относно угодията съм напълно съгласен. Но виж сега това за справедливостта.... Едно е да се мъчиш и да си активен и пак нищо друго е да платиш ънбан 2 седмици да не излизаш от дискорд талкове и после да станеш Модератор на дискорд сървъра (chuckle)
Привет! Нямах никакво намерение да ставам причастен към тази тема нито да обсъждам кандидатурата на Freddy.. с играчите.. но уви ти ме намеси по - много завистлив начин то дали било заради яд от кандидатурата ти за поста ''Дизайнер'' която най - адекватното нещо беше да те отхвърлят или заради отново отхвърлената ти кандидатура за поста ''Тест-Администратор''. Не знам дали си наясно за отговорността попринцип и за издънките които свърши ,но с изтърканото 12 годишно пуберско поведение няма да стигнеш до никъде нито тук нито в който и да е сървър. Позволявам си да коментирам с груб тон над това което си написал относно мен ''Да - Аз съм човека който изяде няколко поредни бан-а за хакове и поведение.'', ''Да аз съм човека който се заяждаше с всеки играч за най - малкото от другата страна'', ''Да аз съм човека който стана Дискорд-Модератор в групата на BGSAMP'' защото ми беше даден шанс с моето убедително поведение ,че ще изпълнявам дейността добре на самият пост. Някой хора ме познават лично и видяха ,че съм променил стила на игра в сървъра и самото си поведение към играчите, а други предстой да го видят. Характерното мнение на аутсайдер което изразяваш нито допринася на темата за ''Така нареченото Вдъхване на Живот на сървъра'' нито допринася за завистливите ти цели да ми бъде отнет Дискорд-Модератора. Не е хубаво да се завижда ,че някой хора прогресират въпреки грешките си от преди! :) Всеки заслужава втори шанс, но не и хора с твоят детски акъл. И в живота е така, ще го осъзнаеш късно!

Относно еднотипното предложение за 100 тен път само ,че от различни хора съм абсолютно ЗА! Лично аз знам ,че има хора с амбиции (няма да споменавам имена) които останаха само те на високите постове именно RCON, Права в форума които наистина си заслужават нещата и съм сигурен ,че искат да развият сървъра и да има прогрес. Биха се заели с нещата според мен и биха възвърнали стария Fun към новите играчи които за съжаление са малко.. Лично аз съм помагал на един от тях с освобождаване на къщи, мнение за хакери и т.н и съм сигурен ,че той не го е оценил като жест, а е оценил мен като приятел. Както и да е избягах прекалено много от самата тема тук, но се надявам искрено да се вземе коректно мнение по въпроса. Успех!

С уважение Г.Николов!

Потребителски аватар
Droptek
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 41
Регистриран на: 24 юни 2018, 23:21
Местоположение: Kostenets, Sofia, Bulgaria
Интереси: бая са
Nickname: Droptek

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Droptek » 17 фев 2021, 08:14

Fredy... написа:
16 фев 2021, 11:45
Distance написа:
16 фев 2021, 07:34
В случая си прав, но не мисля че като се добавят нови мини игри или каквото и да е било сървъра ще се съживи. Сървъра малко по малко всеки ден си умира, от една страна че не се добавят нови работи, от друга повечето пораснаха и нямат време за игри. Иначе съм ЗА да добавят нови мини игри.
Като гледам в тел*** си цъкат редовни по 140 човека, защо ли? Защото Генади им повдига интереса постянно! Затова и ако се добавят нови неща и се възбужда интереса на играчите съм сигурен, че ще съживим сървъра!
Фредка от тия 140 играча поне 60 процента са AFK да фармят EP на payday-овете на кръглия час. Обаче си прав, Генади и Ивайло възбуждат интереса на играчите с Clan или Gang War-ове и винаги има хора за търфове. Бих също казал, че Мike, който е скриптърът на Телкуро, е направил доста добри скриптове и добре е измислил системата на сървъра, защото поне се старае. Затова там има винаги нови играчи или просто старите да продължават да цъкат. Тук в БГСампа точно такива хора са ни от липса (има доста добри хора, играчи и то част от екипа, но не винаги имат възможностите и времето, за да се постараят да направят сървъра по-добро място) и се нуждаем от повече такива хора. Ще е добра идея, ако Мартин намери някой друг скриптър да помага със Сървъра (Мартин по принцип като си е зает, някой друг да дърпа конците и да оправя скрипта и системата на сървъра. То не че Лайфа, Паул и Стоян не са там за тва, ама не знам дали разбират от скриптовиден език) както Mike помага на Генади у Телкура, обаче кадърни и опитни скриптъри трудно се намират.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от BlackMagic » 17 фев 2021, 17:37

Droptek написа:
17 фев 2021, 08:14
Fredy... написа:
16 фев 2021, 11:45
Distance написа:
16 фев 2021, 07:34
В случая си прав, но не мисля че като се добавят нови мини игри или каквото и да е било сървъра ще се съживи. Сървъра малко по малко всеки ден си умира, от една страна че не се добавят нови работи, от друга повечето пораснаха и нямат време за игри. Иначе съм ЗА да добавят нови мини игри.
Като гледам в тел*** си цъкат редовни по 140 човека, защо ли? Защото Генади им повдига интереса постянно! Затова и ако се добавят нови неща и се възбужда интереса на играчите съм сигурен, че ще съживим сървъра!
Фредка от тия 140 играча поне 60 процента са AFK да фармят EP на payday-овете на кръглия час. Обаче си прав, Генади и Ивайло възбуждат интереса на играчите с Clan или Gang War-ове и винаги има хора за търфове. Бих също казал, че Мike, който е скриптърът на Телкуро, е направил доста добри скриптове и добре е измислил системата на сървъра, защото поне се старае. Затова там има винаги нови играчи или просто старите да продължават да цъкат. Тук в БГСампа точно такива хора са ни от липса (има доста добри хора, играчи и то част от екипа, но не винаги имат възможностите и времето, за да се постараят да направят сървъра по-добро място) и се нуждаем от повече такива хора. Ще е добра идея, ако Мартин намери някой друг скриптър да помага със Сървъра (Мартин по принцип като си е зает, някой друг да дърпа конците и да оправя скрипта и системата на сървъра. То не че Лайфа, Паул и Стоян не са там за тва, ама не знам дали разбират от скриптовиден език) както Mike помага на Генади у Телкура, обаче кадърни и опитни скриптъри трудно се намират.
Абсолютно съм съгласен с това ,както и ,че самият сървър не функционира отдавна както трябва заради редовния хейт от играчи ''вълка гледа да изяде вълка'' е положението и не съм влизал от както си взех ънбан в нашия прекрасен сървър :)

Off topic:
ПРЕДЛАГАМ ДА СПРЕМ С ТЕМАТА ЗА ТЕХНИЯТ СЪРВЪР??!

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Paul Walker » 17 фев 2021, 20:32

Темата ви се превърна в чат и затова я заключвам, докато не ви дам последен отговор по този така "политоко" настроен въпрос.

Заключена

Върни се в “На лафче”