За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Да вдъхнем живот на сървъра ?

Тук, както и в цялата категория "развлечения", мнениеята Ви няма да се зачитат, но правилата на форума са в сила!
Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 07:16

Здравейте, нарочно правя тема тук в лавче.. за да може всеки да изкаже мнение и да помогне с каквото може!
Нека започнем от това, че сървъра е на 6 години вече.. влизат що годе 30-40 човека... Защо ли ? защото за 6 години почти не ъпдейтнато нищо.. Влизам в сървъра и едно и също всеки ден... дори (състезания,derby) не се пускат въобще! Мисля, че трябва постоянно да има поне 2ма сървър админи.. да може да пуска игрите а другия да следи за ред в сървъра.. но, това го няма! и не ми харесва!

[*]Нека всеки пусне по едно предложение, какво може да подобри сървъра и какво ненужно може да се махне!
[*]Всяко предложение е от значение!
[*]Вие сте!

Off topic:
Аз лично предлагам да се добавят някви нови мини-игри!

Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от BadBoy1337 » 16 фев 2021, 07:24

На този етап съм съгласен с теб! Ако например както каза се сложат нови мини игри ще бъде хубаво и интересно за играчите!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Distance
Потребител
Потребител
Мнения: 38
Регистриран на: 09 апр 2020, 22:52
Nickname: Distance.
Discord: casanova#6019

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Distance » 16 фев 2021, 07:34

В случая си прав, но не мисля че като се добавят нови мини игри или каквото и да е било сървъра ще се съживи. Сървъра малко по малко всеки ден си умира, от една страна че не се добавят нови работи, от друга повечето пораснаха и нямат време за игри. Иначе съм ЗА да добавят нови мини игри.


ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
TR4NSLUC3NT_ ®
Sons of Anarchy
Sons of Anarchy
Мнения: 152
Регистриран на: 21 апр 2020, 15:56
Интереси: Мотори, Високи скорости, Готини коли
Професия: Главен Лидер на [SoA] - Sons of Anarchy
Skype: GTA.Translucent_
Nickname: [NMD]TR4NSLUC3N7_
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от TR4NSLUC3NT_ ® » 16 фев 2021, 08:13

Във случая си прав. Би било супер да се добавят някакви нови мини игри. Все пак това е Freeroam сървър, и трябва да има нещо повече освен Derby,Race,Stunt,Drift. ЗА!
Изображение


Потребителски аватар
Chronus
Потребител
Потребител
Мнения: 194
Регистриран на: 04 яну 2019, 19:18
Местоположение: България
Професия: Куката
Nickname: Chronus_
Discord: Chronus #8028

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Chronus » 16 фев 2021, 08:26

Ами за такива предложения винаги съм бил ЗА! Но тук мини игри няма да подобрят нищо (според мен). Забелязал ли е някой освен мен тази агресия между играчите, как се обиждат, нападат и накрая като му омръзне от тия неща много ясно че ще каже "бати умрелия сървър нема влезна повече" .Аз предлагам няколко ъпдейта на сървъра + затягането на играчите/правилата . Според мен една нова мини игра, ново дм , оправянето на бъговете и още няколко детайла да се пипнат, сървъра ще стане бомба . Аз лично че помагам с каквото мога !(Все пак мое мнение )
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Droptek
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 41
Регистриран на: 24 юни 2018, 23:21
Местоположение: Kostenets, Sofia, Bulgaria
Интереси: бая са
Nickname: Droptek

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Droptek » 16 фев 2021, 08:32

Харесва ми как е направена тема за играчите да си изкажат мнението и да предлагат нови неща, които са потенциални да се добавят. Това е вече Next Level иновативност и демокрация, понеже ''по-висшите'' ни позволяват да си изразим мнението и мисленето и по този начин може нещо да се промени или добави по сървъра. За добавянето на нови мини-игри или за по-чести евенти съм За!

Обаче има и други работи, които трябваше да се оправят още преди години. Например бъгавият skinshot synchronisation, при който не винаги влизат куршумите в ДМ зоните на Deagle, Sawn, Sniper и други. Хората много се оплакват от това, още когато започнах да цъкам в сървъра през 2018-та. Има си и други скрипт бъгове, които могат да се оправят или да се направят по-добри.

На сървъра също му е нужен Anti-Proxy скрипт, за да може да избегне Ban Evader-ите (хората, които си избягват бановете), които ползват VPN, за да могат пак да играят в сървъра. По този начин се подобрява и AntiCheat Client-a, на който също му е нужна обработка и пооправяне.

Може скоро сървъра да не е имал Flood или DDoS атаки, ама смятам, че трябва да се сложи и DDoS Protection скрипт, за да може сървъра да е по-защитен и по-трудно да се бутне. Всички знаем през миналото колко пъти е свалян сървъра и не се знае дали ще му е за последен път.

Както Кронуса каза по-нагоре (то дори и без да го е казал, виждам, че има резултат и админите всъщност го правят това нещо), затягането на правилата и наказанията също ще е плюс, понеже някои в сървъра са големи тарикати и се мислят за велики и че никой не може да ги бутне. Има ги и тези хора, които дори след Jail или Mute, пак продължават да си правят каквото си искат. Тук също съм съгласен за стягането на мерките!

Един иновативен ум трябва да му пука за сървъра и за мнението на играчите, така че хората, които са от Стафа (Особено пък Мартин), трябва да си направите сметка за нашият ''глас'', за да може да има някакво развитие в сървъра (или по-скоро да не умре). Разбирам, че Мартин е зает човек и си има и личен живот, ама все пак трябва да се поддържа сървъра откъдето и да го погледнем. Ако трябва, хора и играчи, които разбират от скрипт могат да помогнат на Мартин със скриптирането на сървъра, като по този начин заздравяваме още повече Community-то и обществото на играчите тук (Аз лично искам да науча Скриптовидният език за тая цел :D ). Колкото е по-здраво и добро Community-то, толкова повече възможности има сървъра да се запази или даже да стане още по-добър. Това беше от мен и се надявам малко да си помислят за тези нови предложения. Поздрави!
Последна промяна от Droptek на 16 фев 2021, 08:49, променено общо 2 пъти.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
DoM1NaT0R..
Потребител
Потребител
Мнения: 16
Регистриран на: 01 сеп 2020, 21:19
Местоположение: България
Nickname: nightmare_

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от DoM1NaT0R.. » 16 фев 2021, 08:37

Да си призная на мен ми беше в началото интересно ама после с времето ми затъпя сървъра и виждаш, вече не влизам. Поради факта че гледам едно и също вече няколо години и това не ми харесва. Та, както и да е, идеята ми е да се добави нещо като голям ъпдейт, знам че SpY е зает, но все пак нали той поддържа този сървър. Да се добавят повече неща, мини-игри и темп подобни глупости. То и да 2 админа, пак си е тъпичко щото въртим 2 неща - дерби и race, а това бих казал че умръзвма и то доста. Бях поканил 2 от моите приятеля - да им покажа, да видим дали ще им хареса въпросния мод, в началото им хареса, после след няколко часа като разучиха мода и на двамата не им допадна и лефтнаха. Та това ми идеята, да се правят ъпдейти по-често, да има повече активни админи с цел да забавляват играчите. За твоята идея съм ЗА! Но да видим какво ще кажаш шефчетата.
Founder of Tokyo DrifterZ
Изображение

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 11:45

Distance написа:
16 фев 2021, 07:34
В случая си прав, но не мисля че като се добавят нови мини игри или каквото и да е било сървъра ще се съживи. Сървъра малко по малко всеки ден си умира, от една страна че не се добавят нови работи, от друга повечето пораснаха и нямат време за игри. Иначе съм ЗА да добавят нови мини игри.
Като гледам в тел*** си цъкат редовни по 140 човека, защо ли ? защото Генади им повдига интереса постянно! затова и ако се добавят нови неща и се възбужда интереса на играчите съм сигурен, че ще съживим сървъра!

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 11:48

Droptek написа:
16 фев 2021, 08:32
Харесва ми как е направена тема за играчите да си изкажат мнението и да предлагат нови неща, които са потенциални да се добавят. Това е вече Next Level иновативност и демокрация, понеже ''по-висшите'' ни позволяват да си изразим мнението и мисленето и по този начин може нещо да се промени или добави по сървъра. За добавянето на нови мини-игри или за по-чести евенти съм За!

Обаче има и други работи, които трябваше да се оправят още преди години. Например бъгавият skinshot synchronisation, при който не винаги влизат куршумите в ДМ зоните на Deagle, Sawn, Sniper и други. Хората много се оплакват от това, още когато започнах да цъкам в сървъра през 2018-та. Има си и други скрипт бъгове, които могат да се оправят или да се направят по-добри.

На сървъра също му е нужен Anti-Proxy скрипт, за да може да избегне Ban Evader-ите (хората, които си избягват бановете), които ползват VPN, за да могат пак да играят в сървъра. По този начин се подобрява и AntiCheat Client-a, на който също му е нужна обработка и пооправяне.

Може скоро сървъра да не е имал Flood или DDoS атаки, ама смятам, че трябва да се сложи и DDoS Protection скрипт, за да може сървъра да е по-защитен и по-трудно да се бутне. Всички знаем през миналото колко пъти е свалян сървъра и не се знае дали ще му е за последен път.

Както Кронуса каза по-нагоре (то дори и без да го е казал, виждам, че има резултат и админите всъщност го правят това нещо), затягането на правилата и наказанията също ще е плюс, понеже някои в сървъра са големи тарикати и се мислят за велики и че никой не може да ги бутне. Има ги и тези хора, които дори след Jail или Mute, пак продължават да си правят каквото си искат. Тук също съм съгласен за стягането на мерките!

Един иновативен ум трябва да му пука за сървъра и за мнението на играчите, така че хората, които са от Стафа (Особено пък Мартин), трябва да си направите сметка за нашият ''глас'', за да може да има някакво развитие в сървъра (или по-скоро да не умре). Разбирам, че Мартин е зает човек и си има и личен живот, ама все пак трябва да се поддържа сървъра откъдето и да го погледнем. Ако трябва, хора и играчи, които разбират от скрипт могат да помогнат на Мартин със скриптирането на сървъра, като по този начин заздравяваме още повече Community-то и обществото на играчите тук (Аз лично искам да науча Скриптовидният език за тая цел :D ). Колкото е по-здраво и добро Community-то, толкова повече възможности има сървъра да се запази или даже да стане още по-добър. Това беше от мен и се надявам малко да си помислят за тези нови предложения. Поздрави!

Благодаря ти за мнението, ще се консултирам с главен админ относно тези препоръки да видим какво може да се вземе под внимание! Поздрави!
Последна промяна от pe6ko на 16 фев 2021, 17:28, променено общо 1 път.
Причина: Двоен пост. +1 предупреждение!

Потребителски аватар
Fredy...
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: 16 яну 2018, 22:00
Местоположение: София
Nickname:
Контакти:

Re: Да вдъхнем живот на сървъра ?

Мнение от Fredy... » 16 фев 2021, 11:50

DoM1NaT0R.. написа:
16 фев 2021, 08:37
Да си призная на мен ми беше в началото интересно ама после с времето ми затъпя сървъра и виждаш, вече не влизам. Поради факта че гледам едно и също вече няколо години и това не ми харесва. Та, както и да е, идеята ми е да се добави нещо като голям ъпдейт, знам че SpY е зает, но все пак нали той поддържа този сървър. Да се добавят повече неща, мини-игри и темп подобни глупости. То и да 2 админа, пак си е тъпичко щото въртим 2 неща - дерби и race, а това бих казал че умръзвма и то доста. Бях поканил 2 от моите приятеля - да им покажа, да видим дали ще им хареса въпросния мод, в началото им хареса, после след няколко часа като разучиха мода и на двамата не им допадна и лефтнаха. Та това ми идеята, да се правят ъпдейти по-често, да има повече активни админи с цел да забавляват играчите. За твоята идея съм ЗА! Но да видим какво ще кажаш шефчетата.
Още 1 човек който да ме подкрепи в моята кауза! Благодаря :) та, и аз бях поканил много приятели.. но просто пичовете не им се играеше тук ? попитаха ме дали има друг сървър ? и аз ги попитах защо ? и те ми отговориха: ми много е скучно нищо не правиме, само караме коли .... Затова и днес се сетих точно за това и реших да пусна предложение да видим.. кой какво му харесва и какво не ? и да видим с какво може да се подобри сървъра! Благодаря за коментара и ще се свържа с главен админ да видим какво можем да вземем впредвид!
Последна промяна от pe6ko на 16 фев 2021, 17:29, променено общо 1 път.
Причина: Троен пост. +1 предупреждение!

Заключена

Върни се в “На лафче”