За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Разменям Steam акаунт!

Заключена
Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Разменям Steam акаунт!

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 14 авг 2019, 00:42

Здрастувайте на сите! От заглавието на темата става ясно, че разменям STEAM акаунта ми за друг STEAM акаунт. Търся единствено да има ETS2(Euro Truck Simulator2). Игрите които са в акаунта, дори надхвърлят цената на ETS. Другите игри които има в акаунта не ме интересуват! Имам VAC на CS:GO, за някой е проблем, за други не. Искам също профила да няма бан на ETS2, понеже съм мераклия да цъкам Multiplayer-a! Долу ще дам линк към SteamDB Calculator-а, там може да разгледате игрите които имам в профила + цената на профила. За тези които не са наясно, акаунта ми струва "87€" евро, демек 171 лева и 83 стотинки с абсолютно всичко в него!

Не смятам за нужно да доказвам, че профила е мой. То по профилната снимка си личи!

Опити за скам, ще ви донесат единствено почивка в лечебно заведение за ваша сметка! Аз съм сериозен, очаквам и вие да бъдете сериозни!

Линка към калкулатора > SteamDB Calculator CLICK HERE)
Линка към профила > Профил CLICK HERE


Скрийншот на игрите в профила, на платените игри си пише цената!

Изображение


Последно избутана от Ach0- _ -DeLLiRIuuM на 14 авг 2019, 00:42.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2019-а”