За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Тема над която трябва да се помисли

Потребителски аватар
FlockaFlame..
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 28 сеп 2017, 20:28
Местоположение: Бургас
Nickname:

Тема над която трябва да се помисли

Мнение от FlockaFlame.. » 01 фев 2019, 23:40

Здравейте!Аз съм Induction_ и сега ще си изкажа мнението относно предложенията за сървъра,а вие може да напишете долу какво мислите относно това.
Имам въпрос към всички главни ,сървър,тест администратори и началници.
Защо не искате сървъра да стане по-добро място за хората??Защо не искате сървъра да се подобри и повече хора да играят?
Сега ще ви дам един пример:
Когато беше пуснато предложение да се сложи time за изминалото време в затвора(ЕДНО ОТ МНОГОТО)всички бяха ,,ЗА" и най-отдолу беше изписано ,,Steels:Отхвърля се"
Защо го правите?Аз предполагам,че Steels се е консултирал със SpY и му е казал какво да прави ,но това ли е начина?Кой трябва да определи какво може да се промени в сървъра?Мнозинството от хора или началник?Когато пуснат някое друго предложение което макар и малко наистина ще помогне за играта,Началниците казват ,,и без това можете" ,,Ненужно е това".Е защо да е ненужно въпреки ,че мнозинството от хора са съгласни?Аз не мога да си обясня как ще отхвърлиш предложение което се иска от хората??И после се чудите защо няма играчи в сървъра.Та какъв е смисълат да се гласува за предложения като крайното решение го взимат началниците и тук-там някой админ.И не е само това!Дори и някой рядък случай когато началниците и главните админи се вслушат в хората и одобрят предложението то не се добавя много време!Ето ви един пример:
Беше одобрена командата за /spec там като умре играчът пак да се спек-ва.Но това предложение беше прието преди 3 месеца ,а още няма промяна.Какво е това?Всеки мисли за себе си това е проблема.Сега ПРИМЕРНО Steels и Fearlezz не стоят по jail-овете и естествено ще гласуват против за time-а.А другите 10 човека?Те какво са?Ей така да има мнения по темата просто.Просто някои админи мислят за себе си и отхвърлят предложения без да им пука за мнението на другите.Аз ако бях на тяхно място дори и някое предложение да ми се струва малоумно аз ще го одобря ако е искано от хората а не от 2-3 админа.Бас ловя ,че сега ако влезете в сървъра и питате хората дали искат time за jail-а 80% ще ви кажат ,че искат.Но естествено Steels примерно не стои по затворите и за него това не е нищо и ще го отхвърли.За мен това е недопустимо.
Благодаря ,че ме изслушахте.
Напишете ми долу какво мислите по тази тема.
Поздрави!
(っ▄︻▇〓▄︻┻┳═💥💥
/  ) / \
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
h0pelesZ
elite KillerS
elite KillerS
Мнения: 149
Регистриран на: 30 авг 2017, 13:35
Местоположение: Габрово
Nickname:

Re: Тема над която трябва да се помисли

Мнение от h0pelesZ » 01 фев 2019, 23:46

Много правописни грешки ама карай :D
Съгласен съм с теб и аз съм се чудел защо някой предложения просто се отхвърлят дори да има само ЗА като гласове. Нека да се изкажат и главните като цяло преди да кажат "тая тема не те засяга ключ+кош"
Изображение

Steels

Re: Тема над която трябва да се помисли

Мнение от Steels » 01 фев 2019, 23:52

Разделът се казва "Предложения/въпроси/проблеми относно сървъра и играта" не е за мнения и всякакви такива глупости, първо се замислете колко глупави и ненужни предложения се пускат и тогава защо се отхвърлят вие на едно нещо се радвате 1-2 седмици макс, какви ли не простотии бяха добавени, а за този таймер как да стане като SpY казва, че не може да се сложи, колкото и предложения да пуснете, и не винаги предложенията се решават от играчите, че то утре някой може да пусне предложение, примерно да ти дадем сървъра и какво, като гласуват всички ЗА, мислиш, че ще стане ли? Темата отива в коша.
EDIT: Дори и да знаете колко време имате какво ще се промени ? И в двата случая седите в затвор, аз не седя в затвор защото си спазвам правилата, а вие като играете с всякакви хакове много ясно, че ще киснете по затворите.
Та какъв е смисълат да се гласува за предложения като крайното решение го взимат началниците и тук-там някой админ.
Ами кой да го взема крайното решение, ти ли ?

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Тема над която трябва да се помисли

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 02 фев 2019, 03:15

Когато пуснат някое друго предложение което макар и малко наистина ще помогне за играта,Началниците казват ,,и без това можете" ,,Ненужно е това".Е защо да е ненужно въпреки ,че мнозинството от хора са съгласни?Аз не мога да си обясня как ще отхвърлиш предложение което се иска от хората??
Аре ако обичаш, първо да мислиш па после да коментираш? Ти правиш ли сметка, ако ви играеме по свирката и добавяме всичко което искате, на к'во ш заприлича сървъра? От freeroam сървъра се превърна в DM, и то точно зарад такива дето мислят баш като тебе. Е ся ш пусна предложение да се добавят trail-ове, като караш колата и след тебе да излизат сърчица и цветенца и както винаги, половината лапета ще се изсипят със "ЗА, много е добро!" , "Ще помогне на сървъра".. Пълна малоумщина, или другото което е, да ви добавиме още малко и градинки, да си поливате цветята и да садите домати и картофи? Извинявам се, че пиша толкова късно в темата, ама нямаше как да не коментирам тая простотия..
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2019-а”