За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Несправедлив бан - boza (discord)

Потребителски аватар
Boza
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 23 авг 2017, 18:08
Nickname:

Несправедлив бан - boza (discord)

Мнение от Boza » 13 сеп 2019, 20:35

1. Nick-а ви в игра - boza
2. Nick-a на администратора, който Ви е баннал (според вас) - steels
3. Някакви снимки, клипове, доказателства във ваша полза - нямам снимки защото немога да видя чата от по рано понеже съм баннат , а и чата в който му бяха leak-нали facebook-a беше изтрит - Изображение

4. Защо мислите, че банът Ви трябва да бъде премахнат? -
Преди няколко часа някой беше пратил фейсбука на стийлс и негова снимка във Discord сървъра , при което няколко човека започнаха да се подиграват с външния му вид ( имал големи вежди и т.н) , при което аз написах " ako toq mi e nabor az sum toni storaro" във чата и след това излезнах и няколко часа по - късно се върнах в дискорд и видях как някой ме е баннал . Писах на Forest и той каза , че стийлс е баннал мен и още няколко човека , но причината не я разбрах . В последствие се сетих , че е било заради това . Опитах се да се свържа с него , но не получих отговор . Причината , поради която е баннал мен и още няколко човека е нелогична , защото няма право да баннва някой за това , че е leak-нал фейсбука му или е пратил негова снимка в чата , защото това са неща , които са обществено достъпни и всеки може да прави с тях каквото си иска .На кратко Стийлс ме е баннал , заради негови лични причини (което НЕ е bannable) и защото подозира , че аз съм пратил снимките

Линка към facebook-a му не беше пратен от мен , а от Badazz ( Който сам си призна във чата на играта , но в последствие около половин час по - късно отричаше , че го е направил той) Попитах един два админа дали може да ми съдействат , като върнат чат - лововете и ги снимат , но не получих feedback

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Несправедлив бан - boza (discord)

Мнение от pe6ko » 13 сеп 2019, 21:27

В тоя раздел се пускат само и единствено като си баннат от СЪРВЪРА. Можеш да пишеш на Steels на лично.
Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2019-а”