За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Томбола за Администратор с права левъл 2

Тук ще се местят темите на протеклите турнири

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Paul Walker
Paul
Paul
Мнения: 647
Регистриран на: 25 апр 2015, 13:52
Nickname:

Re: Томбола за Администратор с права левъл 2

Мнение от Paul Walker » 01 мар 2020, 19:02

Ще помогна автора на темата и томболата да направи ново теглене, този път справедливо спрямо всички. Ще помоля и съотвено Линукс (а и всички останали) за напред да преглеждат как точно се изтеглят потребителите от бъдещи подобни прояви. Ще помоля също Виктор да ми пише на лично съобщение, за да му дам вип 2 за един месец като компенсация.
П.П. Ако Night не желае да проведе повторно теглене също да ми пише на лично, за да анулирам темата.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: Томбола за Администратор с права левъл 2

Мнение от Linux » 01 мар 2020, 21:40

Така заради грешката на Night_LoveLL томболата се нулира.Утре ще бъде изтеглена и ако се падне отново №17 демек Viktor няма да се взима под внимание и наново ще се изтегли и така.Viktor получава вип 2 левъл като компенсация от грешката на Night_LoveLL.Ще си ъпдейтна мнението като я изтегля томболата и ще дам клипа тук.

Заповядайте клипа да го гледате.По случай освобождението на България 3-ти Март е поета томболата от мен.Честит празник българи!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Приключени турнири/томболи”