За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Explosive » 22 сеп 2018, 14:28

Здравейте.., не знам дали сте видели или не, но тия дни в чата написах, че скоро започвам да изграждам нов дизайн, или по-скоро да редактирам този.. Днес имах малко време и за около 2 часа успях да направя това, което ще видите.. Преди обаче да кажете "не било толкова трудно", повярвайте ми, и аз си мислех така.., па то не бяха преоразмерявания, намествания, и не за друго, а защото дефакто го нямам този стил и първоначално се опитах да го направя същият като този, доколкото мога, за да можете горе-долу да придобиете представа закво иде реч.. Ще ви пусна две снимки тук, като от вас ще искам да давате идеи/предложения какво да слагам/махам/променям/редактирам по ваш вкус и ако е по силите и знанията ми, ще се опитвам да направя това, което предложите.. Ся.., колкото и да се лъжеме, признавам че стилът, който променям и нещата, които добавям са готови кодове, но нещата, които съм добавил сега са от мой стар дизайн.. Това беше работа за около 2 часа, пък има какво да се добави..

Понеже възнамерявам да слагам background изображение, бих искал да ми дадете една такава снимка, която да си подхожда с този дизайн, който е в момента и аз ще я сложа като background..

Снимки:

Горе:
Изображение

Долу:
Изображение
(в празното място във фуутъра мисля да сложа място за банeри, пък вие ще кажете..)


Тази тема в момента НЕ е предложение от моя страна. Аз редактирам дизайн и очаквам от вас ВИЕ да давате идеи какво да слагам, пък вече като го завърша напълно, ще пусна отделно предложение отново да се допитам до вас дали сте съгласни за смяна на дизайна и разбира се това да се реши от SpY и Paul!

Off topic:
надявам се и SpY, и Paul също да дават предложения какво да слагам/махам/променям, защото тяхното мнение е най-важно!

Поздрави и да се надяваме, че успешно ще го завърша! :)

Потребителски аватар
ThEoLdiliAscAr
V.I.P
V.I.P
Мнения: 167
Регистриран на: 29 юли 2016, 18:39
Местоположение: България, Варна
Nickname: Ilias_Fakihi
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от ThEoLdiliAscAr » 22 сеп 2018, 16:38

Десен клик: Инспектиране - ако не се лъжа вземаш си по-малко от който сайт искаш (или форум). По-същия начин може си гепаш и снимки на яки момиченца от Инстаграм в отлично качество :O ;)

Потребителски аватар
bellacute
Дама
Дама
Мнения: 261
Регистриран на: 28 авг 2016, 10:23
Местоположение: Видин
Skype: keitlin.borisova
Nickname: bellacute
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от bellacute » 22 сеп 2018, 17:10

На стария дизайн излизаше картинка със статус на раздела (Отключен/Заключен). Възможно ли е да я добавиш? Като естествено когато е отключен раздела да си излиза само снимката но когато е заключен да излиза снимката заедно с катинарче.

Надявам се да си ме разбрал :D

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Explosive » 22 сеп 2018, 17:42

bellacute написа:
22 сеп 2018, 17:10
На стария дизайн излизаше картинка със статус на раздела (Отключен/Заключен). Възможно ли е да я добавиш? Като естествено когато е отключен раздела да си излиза само снимката но когато е заключен да излиза снимката заедно с катинарче.

Надявам се да си ме разбрал :D
Сещам се какво имаш предвид и мисля, че съм го виждал.. Това е допълнително разширение, което може би ще сложа, ако го намеря.

NEW - Сложих разширение, което забранява писането на латиница!

Снимка:
Изображение
Само да добавя, че това разширение има и български вариант, при мен е така, защото форумът ми(тестовия) не е преведен на български!

Замислям се дали да не сложа и един кирилизатор за тези, които нямат кирилица, пък това вие ще кажете.

Други идеи ?

Потребителски аватар
TikTakHetchot
Потребител
Потребител
Мнения: 49
Регистриран на: 18 юни 2017, 12:30
Nickname:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от TikTakHetchot » 22 сеп 2018, 19:16

Т'ва е интеграция на вече готова система, към форума. И да, трудно е ако преди това не си практикувал част от програмирането.
А снимка която да е подходяща може да бъде не на играта, ами просто фон.
1.3.1.2
ALL.COPS.ARE.BASTARD
Изображение
Ракия, ебане и няколко грама!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Explosive » 22 сеп 2018, 19:24

TikTakHetchot написа:
22 сеп 2018, 19:16
Т'ва е интеграция на вече готова система, към форума. И да, трудно е ако преди това не си практикувал част от програмирането.
А снимка която да е подходяща може да бъде не на играта, ами просто фон.
Както съм написал и в първия пост, кодовете са готови. Ще се радвам ако ми изпратиш някаква снимка, без значение каква е, тук в тази тема

Потребителски аватар
Reckless_
V.I.P
V.I.P
Мнения: 301
Регистриран на: 22 ное 2017, 19:58
Интереси: Коли, мотори, висока скорост!
Професия: Ученик!
Nickname: Reckless_
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Reckless_ » 22 сеп 2018, 21:14

за сега това което правиш е супер, но може да преобразиш малко нещата, смисъл сегашния вид е много безцветен, може малко по-живо да го направиш!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Explosive » 22 сеп 2018, 21:22

TakE[iT]SloW написа:
22 сеп 2018, 21:14
за сега това което правиш е супер, но може да преобразиш малко нещата, смисъл сегашния вид е много безцветен, може малко по-живо да го направиш!
Тоест по-светли цветове да сложа, един вид да направя форума бял ?

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 22 сеп 2018, 21:50

Като за начало, не знам защо се мъчиш с т'ва.. Много по-добре е, ако се хванеме 2-3 дизайнера и за около 1-2 дена да направиме дизайн + да бъде кодиран. Лично за мен, т'ва не е работа за 2 часа, но евала за положения труд. Долу ще ти изброя кои работи да оправиш (като съвет)

1.Махни черния фон на навигацията горе (Начало на форума и тези)
2.На мястото на "хеадъра" най-горе може да се измисли като по-малък размер (да се разшири самия форум)
3.Под хеадъра, дето е инфото за сървъра там може да се добавят коренно различни работи. Също и да се махне тая лента под инфото на сървъра дето пише "GTA SA:MP Bulgarian Server 0.3.7", и около цялото това да се направи ограждение. Аз имам дизайн, но не е довършен напълно защото го направих набързо да се види като идея как да изглежда(има ми го в личните изработки)
4.Най-долу това дето си го направил като знаме, изобщо не пасва дори и със фон. Повярвай ми, от дизайна на Deep-Impact дето правихме с Павката изобщо не ни хареса как седи + потребителите изобщо не го харесваха и трябваше да го смениме..
5.Това разширение което не позволява да се пише на Латиница е голям к*р, няма нужда от него. Може да се добави просто "плъгин" и да се добави към BBCode-овете, не е трудно.
6.Смени цвета на самия форум, направи го лееко по-тъмен, така много сиво не е готино.
7.Добави нови икони на разделите както тук, но по-хубави.. :D
8.Сложи изчистена снимка за background или динамичен фон (но ще лагва от време на време, както прецениш)
9.Като цяло можеш да промениш толкова работи по тоя дизайн, че ти е бедна фантазията. За ся само това се сещам, ако забележа друго ще ти кажа.

explosive написа:
22 сеп 2018, 21:22
TakE[iT]SloW написа:
22 сеп 2018, 21:14
за сега това което правиш е супер, но може да преобразиш малко нещата, смисъл сегашния вид е много безцветен, може малко по-живо да го направиш!


Тоест по-светли цветове да сложа, един вид да направя форума бял ?


Никога не прави тая грешка да направиш форума БЯЛ. Ако ще го правиш бял, добави опцията "Day/Night , Dark" защото бялото вечерно време много дразни очите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Reckless_
V.I.P
V.I.P
Мнения: 301
Регистриран на: 22 ное 2017, 19:58
Интереси: Коли, мотори, висока скорост!
Професия: Ученик!
Nickname: Reckless_
Контакти:

Re: Започнах да изграждам/редактирам нов дизайн за форума

Мнение от Reckless_ » 23 сеп 2018, 09:33

explosive написа:
22 сеп 2018, 21:22
TakE[iT]SloW написа:
22 сеп 2018, 21:14
за сега това което правиш е супер, но може да преобразиш малко нещата, смисъл сегашния вид е много безцветен, може малко по-живо да го направиш!
Тоест по-светли цветове да сложа, един вид да направя форума бял ?
Явно не си ме разбрал правилно, там където пише съръва е пуснат, може да го направиш в по-светъл цвят, защото това не е много хубаво. Надписите там кдето пише да се логнем и тем подобни може също да им смениш цвета с какъвто ти решиш!
Изображение
Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2018-а”