За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Eкипа

Потребителски аватар
Kalinow_
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 06 май 2015, 18:08
Местоположение: Гр.Казанлък
Nickname: Kalinow_

Eкипа

Мнение от Kalinow_ » 19 окт 2018, 19:22

Така, аз съм [BWD][WB]BobiDroga_
Искам да отворя една тема която скоро време мисля, че не е повдигнат въпрос към нея... съжалявам, че пускам тази темата ТУК..
От екипа има много - Позитивни и полезни Админи НО има такива които са несериозни относно поведението си и активността си
Мисля от МОЯ ГЛЕДНА ТОЧКА, че екипа не полага големи усилия за каквото и да е било и също така е много .... много отпуснат
също така няма как "Админ" който е на ниво да не влиза повече от МЕСЕЦ и то да е ставало така няколко пъти на явно е несериозен
относно активността си, .. ОТДЕЛНО ДА СТОИ В ЕКИПА .. да ясно ми е добър "АДМИН" трудно ще го замести някой
Защо вместо така, не го направите по друг начин да стоят нещата?
не го казвам с ЦЕЛ (ЗАЯЖДАНЕ) но ПО ПРИНЦИП ако искаш един сървър да се развива успешно(НЕ КАЗВАМ, ЧЕ Е ЗЛЕ СЪРВЪРА НАПРОТИВ МНОГО СИ Е ДОБРЕ) трябва да се погрижиш за хората си от ЕКИПА
И постоянно има някой с отпуснато държание , които се заяждат с един или друг начин с ИГРАЧИТЕ - било то нови или стари...
те провокират НЯКОЙ с които имат лоши намерения, и играча като отвърне получава MUTE
Не мисля, че като си "Админ" имаш право да правиш каквото си поискаш
също така не мисля, че този проблем го виждам само и единствено АЗ
Преди време имаше такава тема
приказки много за затягане на Екипа но отново нищо не се промени
и не мисля, че с този подход нещо ще се промени
и навярно в една СИТУАЦИЯ не ми е ясно как може на играч
който е пуснал кандидатура за "Админ" той да получи НЕГАТИВЕН ВОТ (примерно 9/10 Са против и 1 е за, ЗА)
и как този играч ще получи шанс да се докаже за админ, като имате предвид че самият ЕКИП гласува за НЕ и ясно, че му нямат доверие
Много проблеми е имало относно "админи" и Играчи и то по някакъв начин по които админа е започнал без да се усеща, че самият той е в грешка.. КАК ЕДИН ПЪТ "АДМИН" не признае, че той е виновен а трябва винаги да са играчите???
както казах .. ЕВАЛА НА ТИЯ АДМИНИ , които наистина си вършат добре работата и не се правят на нещо повече от другите само и само като са АДМИНИ от "ЕКИПА"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
НЕКА ВСЕКИ АДМИН , ИГРАЧ ДА ПИШЕ ПО ТАЗИ ТЕМА ! ЩЕ ПРИЕМА ВСЯКВИ КРИТИКИ ОТ ""БЕЗ ПРОБЛЕМНИТЕ АДМИНИ"" :D
И ДАНО ДА СТЕ РАЗБРАЛИ НЕ ГО КАЧВАМ ТВА ДА СЕ ЗАЯЖДАМ С ВАС
НЕКА ТЕМАТА НЕ БЪДЕ ИЗТРИТА !!!
Изображение
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
YeLLoWWWW
V.I.P
V.I.P
Мнения: 280
Регистриран на: 07 май 2017, 16:28
Интереси: Jiu Jitsu,Kickbox
Професия: #MartialArtist
Nickname: [D.P.K]YeLLoWWWW

Re: Eкипа

Мнение от YeLLoWWWW » 19 окт 2018, 19:26

Направо кош
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Kalinow_
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 06 май 2015, 18:08
Местоположение: Гр.Казанлък
Nickname: Kalinow_

Re: Eкипа

Мнение от Kalinow_ » 19 окт 2018, 19:28

YeLLoWWWW написа:
19 окт 2018, 19:26
Направо кош
защо кош ? нека и ИГРАЧИТЕ да споделят нещо? нямат право ли ?
Изображение
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Eкипа

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 19 окт 2018, 19:51

Така шефе, аз съм от тези които както ти казваш "ОБИЧАТ ДА СЕ ЗАЯЖДАТ", и да, отворен съм и никой немое да ми каже и копче. Нито един човек не се е оплаквал от МОЕТО ДЪРЖАНИЕ спрямо играчите в сървъра, защото едва ли не от време на време е нужно малко да им се затегнат примките около врата, и да, не заглушавам и тем подобни за най-малкото, дори прая прекалено големи компромиси относно тия работи, с колко играчи сме си говорили свободно и знаят, че няма да им налепя мюта за думата "Ебах го" или такова, защото знам, че говори с мене а не псува или такива. Пускал съм тема относно екипа, радвам се, че точно токсичните админи така да го кажем "изчезнаха". И ти като нормален играч немоеш да изкажеш цялостно мнение относно екипа, защото едва ли главата ти разбира от военна музика. Не си бил в екипа и не знаеш как стоят нещата, за т'ва моля не говори по адресите на админите а първо погледни другите деградирали лапета дето ни провокират нас АДМИНИТЕ да сме с такова държание! Относно кандидатурите, екипа се движи като стадо овце, винаги има една черна овца която командва целия екип и се мисли за голямата работа, точно поради тая причина нито един админ не съм видял да си изрази СОБСТВЕНОТО мнение, а се води по мнението на другите. Темата няма да я заключвам нито мятам в кофата, искам да видя другите потребители какво ще кажат относно тия работи, НО, има едно НО;

ПРИ НАЙ-МАЛКИЯ СПОР ЗАКЛЮЧВАМ ТЕМАТА И ЗАМИНАВА В КОФАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Life
Началници и зам.Началници
Началници и зам.Началници
Мнения: 124
Регистриран на: 25 апр 2015, 22:18
Nickname: Life
Discord: life.1337

Re: Eкипа

Мнение от Life » 19 окт 2018, 20:02

Стана ми гадно ;(
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Kalinow_
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 06 май 2015, 18:08
Местоположение: Гр.Казанлък
Nickname: Kalinow_

Re: Eкипа

Мнение от Kalinow_ » 19 окт 2018, 20:11

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
19 окт 2018, 19:51
Така шефе, аз съм от тези които както ти казваш "ОБИЧАТ ДА СЕ ЗАЯЖДАТ", и да, отворен съм и никой немое да ми каже и копче. Нито един човек не се е оплаквал от МОЕТО ДЪРЖАНИЕ спрямо играчите в сървъра, защото едва ли не от време на време е нужно малко да им се затегнат примките около врата, и да, не заглушавам и тем подобни за най-малкото, дори прая прекалено големи компромиси относно тия работи, с колко играчи сме си говорили свободно и знаят, че няма да им налепя мюта за думата "Ебах го" или такова, защото знам, че говори с мене а не псува или такива. Пускал съм тема относно екипа, радвам се, че точно токсичните админи така да го кажем "изчезнаха". И ти като нормален играч немоеш да изкажеш цялостно мнение относно екипа, защото едва ли главата ти разбира от военна музика. Не си бил в екипа и не знаеш как стоят нещата, за т'ва моля не говори по адресите на админите а първо погледни другите деградирали лапета дето ни провокират нас АДМИНИТЕ да сме с такова държание! Относно кандидатурите, екипа се движи като стадо овце, винаги има една черна овца която командва целия екип и се мисли за голямата работа, точно поради тая причина нито един админ не съм видял да си изрази СОБСТВЕНОТО мнение, а се води по мнението на другите. Темата няма да я заключвам нито мятам в кофата, искам да видя другите потребители какво ще кажат относно тия работи, НО, има едно НО;

ПРИ НАЙ-МАЛКИЯ СПОР ЗАКЛЮЧВАМ ТЕМАТА И ЗАМИНАВА В КОФАТА!


НЕ съм казвал,че ТИ СЕ ЗАЯЖДАШ също така не съм казвал, че играчите не се заяждат и те.. но админите ТЕ ДА ЗАПОЧВАТ не ми се струва, че е окей тва
Изображение
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Eкипа

Мнение от Explosive » 19 окт 2018, 20:53

Колкото до редовността ни, това не ви влиза в работата колко често влизаме, кога и защо..! Хората, които трябва да знаят, са уведомени!
Пичове, разберете ме, няма как примерно аз да пренебрегна даскалото, от което един вид ми зависи цялото бъдеще, за да ви кисна в сампа 24/7, или пък тези, които ходят на работа, да спрат да работят, за да цъкат самп, аре моля ви се, стегнете се малко.. Както виждате, в абсолютно всеки един момент в сървъра, с изключение на ранните часове(нощта/сутринта), има админ от екипа, така че не знам за каква редовност ми говорите.. Колкото до заяждането, лично аз напоследък не съм забелязвал някой от екипа да провокира играчи, или да се прави на нещо много повече от тях, докато преди изобщо не стояха по този начин нещата.. Екипът се промени доста в последно време, и то към добро, поне според мен, защото някои хора(никове няма да споменавам) преди много си позволяваха, псуваха и за тях наказания нямаше, което беше огромна грешка.. Така, че не виждам какво му е на екипа в момента, отново повтарям, винаги има някой от екипа в сървъра, който може да ви помогне, ако има нещо.. Примерно в някой момент в сървъра са Kaizer и Barracuda, в друг аз и Steels, трети Yellow и Linux, четвърти WinnerBG и BEZIMANN, пък защо не и всички ? То затова е екипът, когато не може един, да може друг да влезе и да поддържа реда в сървъра, припокриваме се.. След моя коментар да не съм видял повече излишни мнения, независимо какъв ранг сте! Най-много темата да литне в коша, или да я заключа и мнение да може да даде само и единствено SpY!
Поздрави!

Потребителски аватар
Kalinow_
Потребител
Потребител
Мнения: 39
Регистриран на: 06 май 2015, 18:08
Местоположение: Гр.Казанлък
Nickname: Kalinow_

Re: Eкипа

Мнение от Kalinow_ » 19 окт 2018, 21:19

Exlpo - тук съм съгласен с теб леки промени относно екипа МОЖЕ и да има..
както другите казват Не съм бил от екипа и не знам как са нещата с ЕКИПА, не знам кой къде и поради кви причини го няма
щом е така, не виждам кво има за коментиране по темата
ако трябва да премахнем темата и да може само SpY да отговори както ти каза
на мен ми е пределно ясно никой не може 24/7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
нека тази (МОЯ ТЪПОТИЯ) бъде извинена от всеки един член от екипа. Надявам се да се забрави и да няма никои към никои лоши намерения :)
Изображение
Изображение

Изображение

Заключена

Върни се в “Теми за 2018-а”