За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Потребителски аватар
marsito
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 18 яну 2018, 18:39
Местоположение: Veliko Turnovo
Интереси: нямам
Професия: свободен
Skype: marsi20058
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от marsito » 19 яну 2018, 22:11

1. Nick в сървъра?-marsibubata
2. На колко години сте?- 14
3. Какви са вашите квалификации и умения? - Прекрасно владение на какъвто и да е вид превозно средство както и боино и огнестрелно оръжие с много финна и прецизна точности и перфектно следене и проверяване на играчи с цел Сан Андреас да бъде едно спокойно място за игра.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден?-В сървъра играя от близо 2 седмици и много ми хареса и ще се старая по колкото се може повече време да отделям в сървъра за да останете доволни от мен
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас?-Както съм написал в точка 3 с цел Сан Андреас да бъде едно спокойно място за веселба и за развлечение на време и всички играчи да са защитени и да си играят играта с кеф и да се хващат наркотрафикантите
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?-Според мен съществуването на тази банда е много умно за да може да превлича играчи в сървъра и да има органи на реда който да пазят градът ни чист и спокоен
6. Били ли сте в SASF?-Не
7. *Skype за връзка?- marsi_20058

Потребителски аватар
Vinkela
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 19 яну 2018, 17:50
Местоположение: Германия
Интереси: 18+ <3 :Д
Професия: Занимаване с YouTube
Skype: joronikolov6
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от Vinkela » 19 яну 2018, 22:46

1. Nick в сървъра?-Vinkela
2. На колко години сте?- 14
3. Какви са вашите квалификации и умения? - Прекрасно владение на какъвто и да е вид превозно средство както и боино и огнестрелно оръжие с много финна и прецизна точности и перфектно следене и проверяване на играчи с цел Сан Андреас да бъде едно спокойно място за игра.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден?-В сървъра играя от близо 2г. и много ми хареса и ще се постарая по колкото се може повече време да отделям в сървъра за да останете доволни от мен
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас?-Както съм написал в точка 3 с цел Сан Андреас да бъде едно спокойно място за веселба и за развлечение на време и всички играчи да са защитени и да си играят играта с кеф и да се хващат наркотрафикантите
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?-Според мен съществуването на тази банда е много умно за да може да превлича играчи в сървъра и да има органи на реда който да пазят градът ни чист и спокоен
6. Били ли сте в SASF?-Не
7. *Skype за връзка?- joronikolov6 (handshake) <3 (makeup) (inlove) 8-) :D (mooning) mn qki emojita :D

Потребителски аватар
xD_Tako_xD
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 18 яну 2018, 15:48
Местоположение: Велико Търново
Интереси: ВСЯКАКВИ
Професия: СВОБОДЕН
Skype: vanko_0077
Nickname:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от xD_Tako_xD » 20 яну 2018, 22:56

До Полицейското Управление на Сан Андреас [МВР].Сега ще ви напиша моята кандидатура и се надявам тя да ви хареса.Та нека да започваме :
1. Nick в сървъра?-В сървърът играя с името xD_Tako_xD
2. На колко години сте?-На 17 години съм
3. Какви са вашите квалификации и умения? -Отличен преследвач отлично управление на какъвто и вид превозно средство по въздух и вода и отлично както и прецизно използване на какъвто и да е вид оръжие :)
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? -В сървърът играя от 1 месец близо и много ми хареса затова на ден съм готов да отделям по колкото се може повече време всяка моя една свободна секунда съм във сървърът и обещавам това да продължи така!
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас?-Защото във тази банда виждам едно много добре отношение както на Генерала на бандата така и на неговите помощници и виждам че се разбират дори и без да пишат и това на мен ми хареса адски много и много ще се радвам да бъда един от вас за да може вярно с ръка на сърцето да патрулирме с някой колега и да правим проверки и да пазил Лос Сантос и другите малки селца и градове чисти и да спрем наркотрафикантите
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?-Явно този който се е сетил да измисли тази банда доста добре му чатка пипито в мозъка.Тази банда според мен трябва да съществува докогато съществува сървърът за да може да привлича все повече играчи който да се забавляват и за да може както съм написал в предишния въпрос да се спрат всички проблемни играчи или нарушители или наркотрафиканти както и в реалният живот трябва да има ред и дисциплина и ЗАКОН :)
6. Били ли сте в SASF?-ДА
7. *Skype за връзка?- vanko_0077

Потребителски аватар
[B2W]Vintage...
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 29
Регистриран на: 20 яну 2018, 16:18
Местоположение: България
Skype: Vintage1
Nickname: [B2W]Vintage...
Discord: Vintage...#9309
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от [B2W]Vintage... » 21 яну 2018, 19:01

1. Nick в сървъра? BgTigerBg
2. На колко години сте? 13
3. Какви са вашите квалификации и умения? Dobro shofirane i strelba
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? Zashtoto iskam da igraq otborno
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува?Celta i e da spira bandi i hora ot naroshavane na pravilata i voini
6. Били ли сте в SASF? Da
7. Skype за връзка?Tihomir Krastev
Изображение
Just have a little faith

Потребителски аватар
H0wly
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 22 яну 2018, 19:10
Местоположение: Ruse
Skype: doan.duvadjiev
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от H0wly » 27 яну 2018, 20:17

1. Nick в сървъра? _MaSteRGaMer_
2. На колко години сте? 15
3. Какви са вашите квалификации и умения? да стрелям с оружия
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? защото е готин ганга и искам да им помагам
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? ми искам да помагам на хората
6. Били ли сте в SASF? не
7. Skype за връзка? doan.duvadjiev

Потребителски аватар
toshozmeq
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 28 яну 2018, 01:47
Местоположение: Благоевград
Интереси: Да разцъквам
Професия: Никва
Skype: gigamede50
Nickname:
Контакти:

Re: [BGSAMP PD] Police Department

Мнение от toshozmeq » 28 яну 2018, 12:57

1. Nick в сървъра? - toshozmeq
2. На колко години сте? - 15
3. Какви са вашите квалификации и умения? -стрелба, шофиране.
3. От колко време играете в сървъра и по колко време мислите да отделяте на ден? - Играя от около 1 месец и отделям по 3-4 часа на ден.
4. Защо искате да работите в полицейското управление на Сан Андреас? - такъв вид банди много ми харесват.
5. Каква смяташ, че е целта на тази банда и защо изобщо трябва да съществува? - целта на тази банда е да запазва добрите отношения между другите банди.
6. Били ли сте в SASF? - не
7. *Skype за връзка? - gigamede50

Потребителски аватар
kukata
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 29 яну 2018, 19:40
Местоположение: burgas
Интереси: obi4am da ubivam
Професия: police
Skype: berticka
Nickname:
Контакти:

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от kukata » 30 яну 2018, 22:07

iskam da stana police
Последна промяна от Anonymous на 30 яну 2018, 22:58, променено общо 1 път.
Причина: Писането на кирилица е задължително! +1 Предупреждение

Linzo

Re: BGSAMP POLICE DEPARTMENT

Мнение от Linzo » 31 яну 2018, 16:39

Бандата не съществува, съответно Кош.

Заключена

Върни се в “Теми за 2018-а”