За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от Explosive » 01 сеп 2017, 12:47

Здравейте,
тъй като в най-скоро време няма да имам възможност да влизам в сървъра толкова често, търся още двама лидери, на които да мога да
им се доверя и да се възкачат на тази висока позиция! Не е задължително кандидатите да са в бандата, може да кандидатства всеки играч на BGSAMP.NET! Отговор няма да получите веднага, а на определена дата, аз ще реша на коя, все пак трябва да докажете, че сте достатъчно търпеливи! Играчите, записани в blacklist-а, нямат право да кандидатстват! Относно кандидатирането, всеки от вас, който ще кандидатства, трябва да попълни и отговори на въпросите от следният образец :

1.Как се казвате ?*
2.На колко сте години ?*
3.Какъв е вашият ник в игра ?*
4.Колко точки имате ?*
5.Какви са вашите квалификации и умения ?*
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?*
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?*
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?*
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?*
10.От колко време играете в сървъра ?*
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)*
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?*
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?*
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?*
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ?
16.Скайп за връзка* :

Въпросите, на които съм сложил звездичка(*) е задължително да дадете отговор!

Имайте предвид, че които от вас бъдат одобрени, ще бъдат в тестов период за известно време! Подмазването не се толерира! Недейте да ме питате постоянно на ЛС "кога ще гледаш кандидатурите" "кога ще видиш моята кандидатура" "може ли да ме одобриш", защото тези неща не са във ваша полза, а точно обратното! Ще си подбера и жури, което накрая ще гласува, няма да казвам кои ще са! Всеки одобрен лидер(ако има такива) се съгласява с поставените от мен задачи и отговорности, и е длъжен да ги изпълнява възможно най-стриктно! Тази банда не е обикновена, тя се гради на дълго съществуване, досега нито една неофициална банда не е стигала до такова високо ниво, до което ние и всичкото това е от сериозната ни система, при нас има ред и дисциплина, всеки играч слуша лидера! Така, че поддръжката на бандата е ваша отговорност(става въпрос за одобрените лидери ако има такива!)
Кандидатурите ще бъдат отворени до 6-ти Септември!
Пожелавам късмет на всички!

Потребителски аватар
YeLLoWWWW
V.I.P
V.I.P
Мнения: 280
Регистриран на: 07 май 2017, 16:28
Интереси: Jiu Jitsu,Kickbox
Професия: #MartialArtist
Nickname: [D.P.K]YeLLoWWWW

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от YeLLoWWWW » 01 сеп 2017, 13:09

Отказвам се
Последна промяна от YeLLoWWWW на 03 сеп 2017, 15:23, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
emogefa
Потребител
Потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 27 авг 2017, 16:26
Местоположение: Elin Pelin
Интереси: kefat me bg survari
Професия: nqmam
Nickname:

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от emogefa » 01 сеп 2017, 15:55

1.Как се казвате ?* емилиян тодоров
2.На колко сте години ?* 14
3.Какъв е вашият ник в игра ?* pichu.bg
4.Колко точки имате ?* чесно да кажа незнам
5.Какви са вашите квалификации и умения ?* карам добре и със стрелянето не съм зле
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?* разбира се
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?* защото ме кефи
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?* предлагам да се добават яки коли и всеки петак да се назначават нови хора в бандата
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?* не
10.От колко време играете в сървъра ?* от 1 месец
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)* нямам
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?* по 6-7 часа на ден
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?* горе долу- долу горе
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?* разбира се
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ? не много
16.Скайп за връзка* : Emiliqn Todorov

Enemy_Down

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от Enemy_Down » 01 сеп 2017, 15:56

1.Как се казвате ?* Казвам се Йордан.
2.На колко сте години ?* На 18 Години съм.
3.Какъв е вашият ник в игра ?* Никът ми във сървърът е 18th.Enemy_Down.
4.Колко точки имате ?*Някъде към 400.
5.Какви са вашите квалификации и умения ?* Уменията ми са във стрелбата да помагам да уча играчите да се вражуват по добре и така.
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?* Естествено всеки ден си влизам във сървъра.
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?* Защото виждам че сте сериозни лидери и си вършите работата и аз искам да се докажа че ставам за лидер на бандата ви :).
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?*Ами аз мисля на всеки 2,3 дни да се правят тренировки или всеки ден ако сте така и бандата си е супер така самоче тряя станем официал :Д.
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?* Не съм бил.
10.От колко време играете в сървъра ?* Както е създаден но несъм цъкал много сега почнах.
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)* Естествено че имам вип 3 даже :).
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?* Някъде към 5,6 часа.
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?*Естествено че имам.
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?*Естествено това е моята длъжност като лидер.
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ? Естествено.
16.Скайп за връзка* Ще ви го дам на ЛС Ако нее проблем :).

Потребителски аватар
Yani_
Потребител
Потребител
Мнения: 276
Регистриран на: 09 фев 2017, 15:50
Местоположение: Плевен, България
Интереси: Formula 1, автомобили
Професия: Техник - Летателни апарати и авиационни двигатели
Военнослужещ
Nickname: Yani
Discord: Yani#8809

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от Yani_ » 02 сеп 2017, 10:45

1.Как се казвате ?* Яни Иванов
2.На колко сте години ?* 15
3.Какъв е вашият ник в игра ?* UDB.Machin[E].sBs
4.Колко точки имате ?* малко над 5800
5.Какви са вашите квалификации и умения ?* Дрифт
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?* Да
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?* От много време съм вътре и мисля че съм достоен
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?* Да, се добавят още 2 коли и задължителен цвят на кола (червен)
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?* Да! На Drift Team Bulgaria
10.От колко време играете в сървъра ?* 3 години и половина
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)*Даже VIP 3 имам
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?* колкото обикновено 10-15 часа
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?* Да! Няколко пъти сме провеждали тренировки с лидера!
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?* Да!
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ? Да!
16.Скайп за връзка* : qni.ivanov1

Потребителски аватар
MrIzzy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 95
Регистриран на: 11 яну 2016, 20:39
Местоположение: Враца / Варна
Професия: Работохолик
Skype: TheD0rifterxD
Nickname: MrIzzy
Контакти:

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от MrIzzy » 04 сеп 2017, 23:19

1.Как се казвате ?* - Марто
2.На колко сте години ?* - 15, след 4 месеца 16.
3.Какъв е вашият ник в игра ?* - [D.P.K].IzZy.fnl.uC
4.Колко точки имате ?*- 1076, но сменям ника вече 5-ти път, тъй че сигурно общо имам над 9000. :)
5.Какви са вашите квалификации и умения ?* - Стрелба, каране.. :)
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?* - Всеки ден съм в сървъра BGSAMP.NET! <3
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?* - Ами да помагам на лидера, да правя тренировки и други неща.
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?* - Ами ще е хубаво да се направят още 2-3 лични коли за бандата, като първата ще е Infernus, втората да е Bullet, третата да е един мотор NRG-500, Червения цвят да е задължителен! :^) (nod)
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?* - Да, бил съм Police Department - 6 ранк [шеф]
10.От колко време играете в сървъра ?* - 3-4 години.
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)* - Нямам.
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?* - По колкото трябва, но обикновено вечерта сядам по 2-3 часа някъде.
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?* - Да.Отлични.
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?* - Винаги съм се държал добре с членовете.
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ? - Да, отлично. ;)
16.Скайп за връзка* : Skype: TheD0rifterxD
Последна промяна от MrIzzy на 06 сеп 2017, 20:50, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
Heineken_00
Потребител
Потребител
Мнения: 66
Регистриран на: 08 авг 2016, 21:30
Местоположение: гр.НаМайкатиВпутката
Интереси: Да играя самп !
Skype: vanko_we
Nickname:

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от Heineken_00 » 05 сеп 2017, 00:21

1.Как се казвате ?* Иван
2.На колко сте години ?* 17
3.Какъв е вашият ник в игра ?* Heineken_
4.Колко точки имате ?* 1041
5.Какви са вашите квалификации и умения ?* Стрелба и дрифт .
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?* Да
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?* Харесва ми бандата и съм редовен мисля че ще успея
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?* Нека да се добавят повече лични коли на бандата и всеки ден да има тренировки на бандата.
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Да на Sasf бях
10.От колко време играете в сървъра ?* 2
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)* VIP 3 имам
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?* 5-6 часа
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?* Да!
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?* Да!
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ? Да!
16.Скайп за връзка* : vanko_we
Изображение Изображение Изображение
BGSAMP.NET ;)

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от Explosive » 06 сеп 2017, 15:23

Кандидатурите ще бъдат затворени ДНЕС 22:00ч., така че ако искате да се пробвате да станете лидер на бандата, побързайте и се кандидатирате! Времето тече!!!

Потребителски аватар
Tr3Again
Потребител
Потребител
Мнения: 29
Регистриран на: 14 авг 2017, 00:48
Nickname:

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от Tr3Again » 06 сеп 2017, 20:08

1.Как се казвате ?*Мирослав
2.На колко сте години ?*14
3.Какъв е вашият ник в игра ?*[wK]Mirko
4.Колко точки имате ?*11045
5.Какви са вашите квалификации и умения ?*Умея да стрелям,шофирам и плувам.
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?*Разбирасе.
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?*Защото,знам че explosive е зает и трябва да си върши работата,при всеки човек е така, и аз изкам да го подкрепя и да се развие ганга повече и повече!
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?*Предлагам да се сложат Тренировки тъй като се да се попготвим за турнирите,бих искал да кажа тренировката да е в 21:30 Във Понеделник Сряда Петък Неделя.
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?*Grove Street Families,Vinewood Cripz,18th.Street Gang,Bulgarian Mafia,The Black Hand Triads, Police Department
10.От колко време играете в сървъра ?*3 месеца или 4 не помня
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)*Вип 3 съм,ако не пречи :Д
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?*ми като седна може 2 часа после почивка и пак така.
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?*Да разбирасе.
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?*Да,ще се държа хубаво стегнато усмихнато.
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ?Да чел съм ги.
16.Скайп за връзка* :Имаш ме но ако ме нямаш:Mirko a.k.a matador
Последна промяна от Tr3Again на 06 сеп 2017, 21:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
IulianiTy
Потребител
Потребител
Мнения: 44
Регистриран на: 17 сеп 2016, 23:15
Местоположение: Самоков
Интереси: Photoshop и Biking
Професия: Ученик
Nickname: No nickname

Re: Bulgarian Crime Syndicate набират 2-ма нови лидери!

Мнение от IulianiTy » 06 сеп 2017, 21:17

1.Как се казвате ?* Юлиан
2.На колко сте години ?* 11
3.Какъв е вашият ник в игра ?* AzQkiq
4.Колко точки имате ?* 3000 може и повече, но заминах на Дупница и не ги помня
5.Какви са вашите квалификации и умения ?* Ехпло ти ми ги знаеш: стреляне и шофиране
6.Съгласни ли сте с факта, че трябва да влизате в сървъра всеки ден ?* Да, но тези 1/2 седмици няма да мога
7.Защо желаете да станете лидер на бандата ?* Защото са нужни
8.Какво предлагате да се добави в бандата, какви събития предлагате да се провеждат и в кои дни от седмицата ?* Както казах да правим тренировки, но сега трябва левела.
9.Бил ли сте лидер в други банди ? Ако да, те кои са ?* Не съм бил.
10.От колко време играете в сървъра ?* 1 година
11.Имате ли VIP 2 в сървъра ?(и да нямате, не е проблем, но отговорете на въпроса)* имам
12.По колко време на ден ще отделяте за сървъра и бандата ?* 3/4 часа като се прибера
13.Имате ли опит в провеждането на събития и тренировки ?* Да провеждал съм тренировки на PD
14.Обещавате ли, че ще се отнасяте добре с членовете и ще се държите като добър лидер ?* Да
15.Запознати ли сте с правилата на бандата ? Много ясно.
16.Скайп за връзка* : имате ми го
Изображение

Заключена

Върни се в “Bulgarian Crime Syndicate”