За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

FiveM Понятия

Потребителски аватар
g.nikolov
V.I.P
V.I.P
Мнения: 132
Регистриран на: 21 яну 2020, 19:36
Nickname:

FiveM Понятия

Мнение от g.nikolov » 18 апр 2020, 06:26

Изображение
___________________________________________________________________________________________________________
Здравейте днес ще ви представя моята гледна точка за понятията в RolePlay сървърите
___________________________________________________________________________________________________________
Power Gaming - има 2 определения първото е да излизаш винаги печеливш в ситуация давам пример някой ако е гледал Tatiana Milenich адвоката в персонаж на Roleplay a.k.a Preslav Ivanov на абсолютно всяка случка/ситуация тя излиза печеливша дефакто (вид надмощие над играч),а второто определение е най-често казваното от хората ''да карам с 300 и да се блъсна и да продължа'' някой хора го смятат за грешно но според мен си е напълно вярно тъй като няма разлика дали ще кажа,че примерно съм качен на няква сграда подхлъзвам се падам и продължавам което също е вариант/пример,но който което реши да използва.
малко кръв и уживявам но не трябва да оживея защото на практика в истинския живот няма как да уживея
MetaGaming - снабдяване на информация извън RolePlay или която персонажът ми не я е научил давам пример говорим с някой в дискорд и той ми казва еди си къде има престрелка айде да ходим и да ги избием или по простия пример точно там е мястото за наркотици
FearRP - във всички ситуации да те е страх прекалено много за живота ти давам пример аз съм FBI,S.W.A.T отиваме на обир и аз да се страхувам за героя си примерно защото е на висока позиция или има пари и такива..
NoFair - да си безстрашен което също приспада към (rambo) давам пример някой ти е насочил оръжие и почваш да скачаш да налиташ с юмруци или ти е казал да вървиш на пред че те взима за заложник и ти почваш да бягаш
DisgustingRP - касапски изпълнения с труп давам следния пример убиваш някого и пишеш на /me пъха C4 в вагината и или /me реже и пръстите
VigilanteRP - Дадена личност да се представлява за закона или ако е закона да злоупотребява с служебно ниво
Random Deathmatch - безсмислено убиване на човек с оръжие (скука) (лигавщина) a.k.a RDM
Vehicle Deathmatch - безсмислено блъскане с кола (скука) (лигавщина) a.k.a VDM
Revenge Killing - Давам следната ситуация някой ме убива медик ме съживява казвам го защото от скоро в някой сървъри вече не е нужно да си правиш нов герой след като си умрял, да отидеш при този който те е убил и нарочно да го убиеш което не трябва да е така,но допълнително ще си пише в дадения сървър какво се прави в такива ситуации
Copbaiting-а - пуснал съм сигнал до Police-номера и съобщавам така така еди си какво тук убиха човек и обират банка но да няма нищо подобно накратко fake сигнал
Rambo- някой да ти е извадил оръжие и ти да му извадиш/което приспада към NoFair и зависимост от админите на даден сървър наказанията може да са двойни :D

Поздрави , Squezzy.!

Off topic:
МОЛЯ НАПРАВЕТЕ СИ СВОЙ ВЕРСИИ АЗ ДАВАМ ТАЗИ ТЕМА КАТО ПРИМЕР ДА ВИ ВЛЕЗНЕ НЕЩО В ГЛАВАТА АКО МИСЛИТЕ ДА ПОЧВАТЕ ROLEPLAY !!
Последна промяна от g.nikolov на 10 май 2020, 03:27, променено общо 1 път.
[19:34:03] - j3k0z: i kwo sq we shte gi pravish li tiq zaqvki ili ne
[19:34:04] - uLtraS: napravil sum gi we
[19:34:05] - j3k0z: ne staat za edin kur we
[19:34:06] - uLtraS: mi tolkus
Изображение

Потребителски аватар
Yani_
Потребител
Потребител
Мнения: 276
Регистриран на: 09 фев 2017, 15:50
Местоположение: Плевен, България
Интереси: Formula 1, автомобили
Професия: Техник - Летателни апарати и авиационни двигатели
Военнослужещ
Nickname: Yani
Discord: Yani#8809

Re: FiveM Понятия

Мнение от Yani_ » 18 апр 2020, 08:28

Браво! Много добре! Само не ми хареса това: ,,второто определение е най-често казваното от хората ''да карам с 300 и да се блъсна и да продължа'' някой хора го смятат за грешно но според мен си е напълно вярно"
Не винаги този пример е Powergaming, защото дори и при катастрофа с 300KPH има шанс да оживееш.

Потребителски аватар
Archelon//Bugs Bunny
Потребител
Потребител
Мнения: 143
Регистриран на: 27 мар 2020, 20:06
Местоположение: Рудозем
Интереси: Downhill/Мотори.
Професия: Ученик
Nickname: Archelon.
Discord: Bugs Bunny#6859

Re: FiveM Понятия

Мнение от Archelon//Bugs Bunny » 18 апр 2020, 09:09

Добре,си представил понятията в RolePlay сървърите,браво.
Ооо грозен как си грозен.

Потребителски аватар
Linux
Почетен пенсионер
Почетен пенсионер
Мнения: 1516
Регистриран на: 29 юни 2015, 23:44
Местоположение: Долу клозето
Nickname:

Re: FiveM Понятия

Мнение от Linux » 18 апр 2020, 17:54

Добре си се справил с темата като цяло няма пунктуационни грешки и правописни грешки.Браво!
[21 октомври 2015 г. 21:12] ✖ Game_R2 ✖™: ivailencec
[13:55:49] Мартин Иванов - SpY: razbrah pich
[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
YT_B0MBaTa
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 59
Регистриран на: 26 май 2019, 22:29
Местоположение: Smolyan
Nickname: YT_B0MBaTa

Re: FiveM Понятия

Мнение от YT_B0MBaTa » 18 апр 2020, 18:12

Бих добавил това:
Gross Roleplay: Gross Roleplay игра е строго забранен във всяка публична обстановка. Всички играчи, включени в тази ролева игра, трябва да изразят съгласието си преди и могат да оттеглят съгласието си по всяко време по време на ролевата игра.
Това включва: Осакатяване,изнасилване, сексуално посегателство,насилие,кръвосмешение и некрофилия.Добър урок.
Гърми като Бомба луда Анаконда!!!
Секси Бомба тука ще гръмне <3
ИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “GTA V”