За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Ghost Cars | Myths and Legends GTA SA

Потребителски аватар
BadBoy1337
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 324
Регистриран на: 04 май 2015, 13:54
Nickname: No nickname

Ghost Cars | Myths and Legends GTA SA

Мнение от BadBoy1337 » 20 юли 2020, 23:03

GHOST CARS
Ghost Cars са един от най-популярните митове в Grand Theft Auto: San Andreas. Той е и един от първите митове, доказали се като истински.
Description:
В играта има вариант на автомобила Glendale, наречен glenshit във вътрешните файлове на играта. Това превозно средство се различава от нормалното Glendale, тъй като всичките му каросерии, брони и врати са вдлъбнати. Нейните повреди не могат да бъдат поправени, като посетите Pay 'n' Spray.Тези повредени автомобили са наречени "Призрачните Автомобили".

Няколко от тези чудовища Glendales хвърлят хайвер в гората на Back O 'Beyond. Те обаче хвърлят хайвер от страната на стръмен хълм, което ги кара да се спускат към дъното на хълма.Това явление може да бъде засвидетелствано по всяко време на местоположението в Back O 'Beyond. Не е известно дали това е проблем или дали разработчиците на игри са го въвели нарочно.Back O 'Beyond, точно на юг от две скали във формата на подкова. Един от вдлъбнатите Глендейли също се появява в хълма на ангелския бор.

Много видеоклипове, направени от фенове, показват автомобилите, които се приближават към тях със светлините си, включени и се опитват да изпуснат плейъра. Докато това се случва, колата е имунизирана срещу повреди и няма да спре, освен ако играчът е убит или колата е повредена по някакъв начин извън шофирането. Никога не са открити доказателства, които да подкрепят валидността на тези видеоклипове.

СНИМКИ:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LeoN_
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 13 сеп 2019, 18:29
Местоположение: Варна, България
Интереси: Samp
Професия: Дилър на маски
Nickname: LeoN_

Re: Ghost Cars | Myths and Legends GTA SA

Мнение от LeoN_ » 05 авг 2020, 21:26

BadBoy1337 написа:
20 юли 2020, 23:03
Много видеоклипове, направени от фенове, показват автомобилите, които се приближават към тях със светлините си, включени и се опитват да изпуснат плейъра. Докато това се случва, колата е имунизирана срещу повреди и няма да спре, освен ако играчът е убит или колата е повредена по някакъв начин извън шофирането. Никога не са открити доказателства, които да подкрепят валидността на тези видеоклипове.
Искам да кажа, че 99% от тези видея са с подправени. Аз лично 3 часа съм висял на тия места и да, виждах тези коли които слизат надолу и после спират, можеби заради спаун мястото, но никоя кола не ме атакува и още повече да ме убие. Но може да има изключения (smirk)

Отговори

Върни се в “GTA San Andreas”