За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Проблем със Jail..

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Проблем със Jail..

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 02 яну 2019, 21:35

1. Nick-a ви в сървъра - Forest
2. Какъв точно е проблема или въпроса Ви - Проблемо е следния; Снощи след като Рибата a.k.a Fearlezz_ за hack на race, макар и грешна преценка да е, не ми се свидят 40, макар, че трябваше да са 20 минути.. Все тая, т'ва не ми е проблема, проблема е там, че снощи изчаках 40 мин, точно след като сървъра ме unjail-на, лефнах от сървъра. Сега влизам обаче пак съм в jail-а за 40 минути? :D

EDIT; Нямам снимка, че сървъра ме е unjail-нал по простата причина, че нема как да предвидя, че може ОТНОВО да съм в jail-а? (chuckle)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
Fearlezz
V.I.P
V.I.P
Мнения: 773
Регистриран на: 06 юни 2018, 16:09
Професия: Бивш Главен Администратор
Създател на DM клан [INC]
HELPER
Nickname: FE4RLEZZ

Re: Проблем със Jail..

Мнение от Fearlezz » 02 яну 2019, 21:50

Проблема е оправен.
Off topic:
Не знам защо още се правиш, че си невинен и не си бил хак, след като ти направих клип и те гледах как падаше във водата и се speedna за да не паднеш. Не мислиш ли, че е малко тъпо да лъжеш, дори след като имаше клип ? А тва, че си за 40 мин, а не 20 е защото админ 5+ може да вкарва в затвора за хак на дерби/състезание и за 40 мин, докато другите под 5 левел могат макс до 20.
Последна промяна от Ach0- _ -DeLLiRIuuM на 02 яну 2019, 21:51, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Заключена

Върни се в “Приключени въпроси и проблеми”