За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Питане към сървъра

Модератор: Главни Администратори

Damned

Питане към сървъра

Мнение от Damned » 11 май 2018, 21:59

Така.. Искам да започна с това, че аз съм Evil_ и всеки ме знае като "вредителя на съвръра". Бих искал за последен път да ви питам, дали може отново да играя в този сървър и онова, което написах отдавна [ "един сървър" madafakaa ] исках да го напиша само и защото Hunter_00 ме ебаваше с името Revalnik, когато се казвах Revival. Обещавам, че вече няма да правя ония тъпи номера, да сменям никове и подобни.. Просто искам отново да играя в този сървър, който е най-хубавият български :) , не че те са много... И също исках да кажа, Linux честит рожден ден!

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Re: Питане към сървъра

Мнение от Explosive » 11 май 2018, 22:30

Мисля, че в случая ще е най-добре да получиш отговор от SpY, но не мисля, че толкова лесно ще получиш шанс след като си правил мръсотии по сървъра, всъщност и аз не знам какво си правил.. Все пак ако си бил баннат не мисля, че ще ти бъде махнат бана безплатно, защото това няма да бъде честно спрямо другите баннати, които са си плащали, за да им бъде премахнат бана..

Темата ще бъде заключена, за да се избегнат излишните мнения и ще получиш отговор, от който е необходимо.

Потребителски аватар
WinnerBG
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1584
Регистриран на: 25 апр 2015, 20:50
Местоположение: гр.Пазарджик
Интереси: BMW <3
Nickname: WinnerBG
Контакти:

Re: Питане към сървъра

Мнение от WinnerBG » 11 май 2018, 22:59

Тези обещания ги знаем..като искаш да играеш в сървъра пращаш си смс и това е.Темата се приключва.
Изображение Изображение Изображение Изображение



[19:01:52] Мартин Иванов - SpY: aa omeish go
Изображение

Steels

Re: Питане към сървъра

Мнение от Steels » 11 май 2018, 23:03

Може да играеш! Ако правиш глупости друг шанс няма да получиш.

Заключена

Върни се в “Приключени въпроси и проблеми”