За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Проблем относно къщата ми..

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Explosive
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 541
Регистриран на: 05 фев 2017, 00:19
Интереси: Футбол и др.
Професия: Всичко ;3
Nickname: eXplo[S]ive
Контакти:

Проблем относно къщата ми..

Мнение от Explosive » 16 ное 2017, 22:33

1. Nick-a ви в сървъра - eXplo[S]ive
2. Какъв точно е проблема или въпроса Ви - Не знам как е станала тази простотия, ама нали джиткам си колата, един пич иска да ми види къщата, а тази къща е лична и само на бандата ми, тя се намира и в базата на бандата ми..Така момчето идва, качва се в колата, стигаме до базата пред къщата ми и какво да видиш, къщата не е моя..На някакъв "asd" е, дето и аз не го знам какъв е..Проблемът е, че нито съм я продавал, нито нищо, а изведнъж се оказва негово "притежание"..Тази къща е на територията на бандата ми, в базата дори, за тази къща скоро ще правя турнир само за членове от бандата ми, който го спечели, къщата ще е негова, въпросът е, че не знам какво и как го е направил тоя пич така, че ми е взел къщата, в акаунта ли ми е влизал, ддз и аз..Потърсих главен админ в сървъра, SinG_ беше вътре, но не получих никакво съдействие от негова страна, затова реших да потърся такова тук, като се надявам да го получа..Настоявам къщата да ми бъде върната, за което наистина ще ви бъда много благодарен!

Ето ви все пак и малко снимчици :
https://imgur.com/a/wJjJN
https://imgur.com/a/CG0MH

Потребителски аватар
YeLLoWWWW
V.I.P
V.I.P
Мнения: 280
Регистриран на: 07 май 2017, 16:28
Интереси: Jiu Jitsu,Kickbox
Професия: #MartialArtist
Nickname: [D.P.K]YeLLoWWWW

Re: Проблем относно къщата ми..

Мнение от YeLLoWWWW » 16 ное 2017, 22:37

Да добавя нещо и аз и на мен ми се случи 1 път като напиша /myhouses и ме телепортна до къщата която не притежавам дори не съм купувал къщата даже влязох вътре в къщата и като написах /housemenu ми излезе всичите опци.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Steels

Re: Проблем относно къщата ми..

Мнение от Steels » 17 ное 2017, 09:12

Проблемът вече е решен ще помоля някой модератор/администратор да lock-ва и да мести темата!

Заключена

Върни се в “Приключени въпроси и проблеми”