За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Въпрос относно пречене ...

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
baju
V.I.P
V.I.P
Мнения: 1059
Регистриран на: 24 апр 2016, 12:34
Nickname:

Re: Въпрос относно пречене ...

Мнение от baju » 08 сеп 2017, 11:15

Night-Strike написа:
07 сеп 2017, 00:56
той си каза няма да те търпя повече и някакви подобни ,защото като гасиш и като минеш с вода по тях и се търкалят ...

Само от това ми стана ясна цялата ситуация! Явно освен да гасиш си ги събарял и със струята, което си е вид пречене.

Въпрос 1 : PD са официални или не ?
- Единствената официална банда към момента са!
Въпрос 2: Нямам доказателство ,имам само снимка как бях jail с причина пречи ,как мога да преча пред PD като си имам територия дори?...
- без доказателство няма как да ти се помогне, но ако си ги събарял със струята, както написах и горе си е вид пречене
Въпрос 3: Ако PD са официални сигурен съм ,че админа ,който ме jail е не -официален ,как мога да преча на такива,не трябва ли той и момчетата му ,които мятаха молотовки по мен и PD да са в jail с причина пречи ?
- зависи от ситуацията, повечето хора си я представят както на тях им е удобно, ние няма как да знаем в случая дали ти си прав или те
Въпрос 4:Нямам доказателство ,че админа е замесен и е от тях ? Имате си логовете ,той си каза няма да те търпя повече и някакви подобни ,защото като гасиш и като минеш с вода по тях и се търкалят ...
- покрива каквото съм написал на 3ти въпрос
Въпрос 5: Защо не получих адекватна помощ от админите ? Защо трябваше да наспамя чата ,че да се сетят да ми помогнат ? Така и не я получих ,та затова да ви попитам тук ,поне някой от хората определящи правилата и начина на игра в сървъра ще ми отговорят (поне така се надявам ).
- зависи кой админи са се отзовали и от това как сте представили цялата ситуация, но според мен изкривяваш цялата история с цел да излезеш чист от нея
Изображение

Потребителски аватар
Night-Strike
Потребител
Потребител
Мнения: 9
Регистриран на: 27 авг 2017, 16:41
Nickname:

Re: Въпрос относно пречене ...

Мнение от Night-Strike » 08 сеп 2017, 12:39

Няма за кого да излизам крив и прав...казах просто допитвам ,защото имаше неяснота и в играта не получих нужното обяснение !
Говорих с момчета от бандата на админа ,тогава няколко човека си мятаха молотовките ,единият от тях ми обясни ,че просто са си играели ,а този човек с админ правата е нов в сървъра ,от което на мен ми стана пределно ясно вече...затова друг път нека не се казва само на човека ,който търси обяснение за дадена ситуация да чете /rules ,а и на замесените като цяло (просто молба) ^^.
Благодаря за отговорите !

Off topic:
И нищо лично ,но според мен горе отговорите от администратора са леко казани ...Доста безсмислени,особено за първия въпрос...забога ,нито се оправдавам ,нито се оплаквам и чакам наказания ,разказвам дадена ситуация как се мятат молотов по мен и spawn-a ми и всичко става в пламъци ,как ме стрелят и аз съм взел, и съм почнал да гася...и ти ми казваш ,че им преча да си опожаряват мен и spawn-a(не само на мен ,а на PD )?... честно абсолютно глупаво!

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Въпрос относно пречене ...

Мнение от SpY » 08 сеп 2017, 19:59

rebellious написа:
07 сеп 2017, 04:03
Явно не е запознат с това. Police Department е единствената банда, която е ОФИЦИАЛНА, следователно ако нападат територията на PD е позволено да отвърнеш на удара, а ти дори не си ги стрелял, а те теб. Според мен jail-а ти е бил абсолютно несправедлив. Да изчакаме SpY или друг Главен админ да отговори.
Това е правилния отговор. Finlay по-горе ти е отговорил на другите въпроси.
Накратко: щом си от PD и си в базата си, имаш право да убиваш играчите, които се намират на твоя територия; още повече, щом те нападат базата на бандата, ти трябва да защитиш своята банда като ги нападнеш и ти.
Извод: На админа BoBo ще бъде сложено админ предупреждение!

При следващи проблеми тук е мястото, където да се обърнеш за помощ!

Заключена

Върни се в “Приключени въпроси и проблеми”