За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Проблем с играта

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
Freezy
Bulgarian Crime Syndicate
Bulgarian Crime Syndicate
Мнения: 83
Регистриран на: 16 мар 2020, 22:32
Местоположение: Пловдив
Професия: Лидер на стънт клана pro Stunters,лидер на ганга BCS,Помощник лидер на клана BWD.
Nickname: [pS]Freezy

Проблем с играта

Мнение от Freezy » 17 юли 2020, 22:14

1.Nick-a ви в сървъра - [B2W]Darkness
2.Какъв точно е проблема или въпроса Ви - Значи играя си аз нормално сампа и изведнъж при спаунването ми фризва играта и няма как да я спра нито пък нищо да направя.Налага се да рестартирам компютъра,което е кофти.Не знам защо го прави,но почва да ме дразни
3.Каква е вашата OS система(Windows) и колко бита е(32/64) - Windows 10 Pro 64 бита
4.Скорошни промени по системата(Ако да, какви?) - Не
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Проблем с играта

Мнение от pe6ko » 18 юли 2020, 00:02

Ако имаш s0beit е най вероятно от това. Пробвай да свалиш тази версия на самп https://www.mediafire.com/file/md7051v0 ... l.exe/file. И тази версия на s0beit http://www.mediafire.com/file/3kc89jfkq ... r.exe/file (това е само ако имаш s0beit).

Ако нямаш s0beit или това не ти помогна горното,влез във Documents--> Gta San Andreas User Files и изтрий файла gta_sa.set.

Не вярвам да не си със версията Hoodlum на GTA,но все пак и това ще ти кажа,ако не си с тази версия влизаш в замундата и я сваляш.

Off topic:
Пиши по темата или във чата да кажеш дали е станало нещо.

EDIT: Проблема е оправен!
Изображение

Заключена

Върни се в “Приключени въпроси и проблеми”