За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Забатачване на сървъра..

Модератор: Главни Администратори

Потребителски аватар
GreenSm0ke
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 16 апр 2020, 14:44
Местоположение: Bulgaria Maika
Интереси: Drift / DM
Nickname: Hernandez
Discord: GreenSm0ke#4939

Забатачване на сървъра..

Мнение от GreenSm0ke » 25 апр 2020, 16:55

1.Nick-a ви в сървъра - Hernandez
2.Какъв точно е проблема или въпроса Ви - Всичко ще поставя долу ..
3.Каква е вашата OS система(Windows) и колко бита е(32/64) - 64
4.Скорошни промени по системата(Ако да, какви?) - няма

1вия проблем е бъг в системата на бандите погледнах си аз точките на бандата бяхме на 112т. до 2ри левел и влезнах в /dm3 след което влезна друг играч започнахме да играем убих го към 10тина пъти погледнах пак точките 112т. ??? След което играч от бандата ми изигра дуел , който съответно спечели и точките станаха 109т. Съответно извиках администратор Ps3ch0_ в /dm3 за да видя дали бъга се е оправил и както се вижда на клипа убиваме го 2 пъти и тримата други играчи са ми от бандата , но точките пак седят на 109т. , а се вижда ясно , че Ps3ch0 е от друга банда. Нямам клип от играта срещу първият играч , за което съжалявам. (Тва е несериозно , аз примерно мога да цъкам едни 30 минути в дм зона с бандата си да нафармим 100 кила да речем и да не ни ги отчете)



2ри проблем , от 2-3 седмици или може би малко повече започнах да играя пак в сървъра след дълга почивка и забелязвам доста работи , които трябва да се оправят ..

Територията на Aztecas , която трябва да бъде премахната + колите , които притежават. Та те нямат 2ри левел а имат територия + коли.

Изображение
Изображение


Така , балас са 32ри левел , на 30ти левел се дават 2лични коли на бандата , а те имат 5? (5тата е модифициран бус до спална им просто не съм го снимал) + че според мен трябва да се направи /ballas , който те спалнва до базата им.

Изображение


Следващите са Grove Street , Те са 6ти левел , а имат 2 лични коли + хеликоптер.

Изображение


Продължаваме към BCS , Те са 34 левел , за 2 лични коли се иска 30ти , а те имат 5 , които са даже на изключително странно място , зад базата им. + също мисля , че трябва да има /bcs , който те спалнва до базата им.

Изображение


И за финал , The Shark Syndicate .. 1-во все още имат спалн /tss , а те не съществуват вече и 2-ро имат една дузина коли , които трябва да бъдат премахнати ..

Изображение
Изображение

Така , особенно внимание искам да обърне на това SpY , съвет от мен , не съм никой да ти казвам какво да правиш братле , но според мен ако нямаш времето и възможностите да поддържаш сървъра защо не дажеш правомощия на някои от началниците да правят това? До кога сървъра ще седи с последни ъпдейти от не знам си кога .. Според мен заглавието е точно поставено посредством нещата , които се случват в сървъра.

Потребителски аватар
ManiakaBG
Потребител
Потребител
Мнения: 58
Регистриран на: 24 ное 2017, 21:05
Интереси: Футбол, финанси, гръцка музика.
Професия: Ученик
Nickname: Попа
Discord: ManiakaBG#2393

Re: Забатачване на сървъра..

Мнение от ManiakaBG » 25 апр 2020, 19:04

Изображение

Off topic:
нищо лично, но виждам колко ти пука за сървъра+щом не са премахнати значи има причина да седят(enjoy your mute)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Happinezz
Rolling Heights Ballas
Rolling Heights Ballas
Мнения: 338
Регистриран на: 28 май 2019, 21:37
Местоположение: Бургас
Nickname: Happinezz

Re: Забатачване на сървъра..

Мнение от Happinezz » 25 апр 2020, 19:09

Относно колите и териториите на бандите - заслужени са още от преди рестарта на сървъра и нямаш право да опредаляш кои да се махнат и кои не.
Изображение

Потребителски аватар
GreenSm0ke
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 16 апр 2020, 14:44
Местоположение: Bulgaria Maika
Интереси: Drift / DM
Nickname: Hernandez
Discord: GreenSm0ke#4939

Re: Забатачване на сървъра..

Мнение от GreenSm0ke » 25 апр 2020, 19:15

ManiakaBG написа:
25 апр 2020, 19:04
Изображение

Off topic:
нищо лично, но виждам колко ти пука за сървъра+щом не са премахнати значи има причина да седят(enjoy your mute)
Главния проблем е 1вия който споменавам , мойто момче. А другото с колите и др-те глупости са странични работи.
Кво няя го обиждам бе? За кво са трудим ??? Влизам аз прая 50 кила в ДМ Зона и чакам да дигна левел , поглеждам левела , хуй ...

Потребителски аватар
pe6ko
Глобален модератор
Глобален модератор
Мнения: 1151
Регистриран на: 06 юни 2017, 14:42
Skype: petar.petrov784
Nickname: pe6ko
Discord: pe6ko#9735

Re: Забатачване на сървъра..

Мнение от pe6ko » 25 апр 2020, 19:34

За първия проблем съм писал на SpY и в най-скоро време ще бъде оправено.
Втория проблем със територията и колите на VLA също сме писали на SpY.
Третия проблем със RHB колите и всичко останало го имаме сега,защото преди имахме левела,но нямахме нищо от това. И това е като конспенсация. Също така е и със другите банди.
Нямаше нужда и от тази тема също. За всичко е писано на SpY или е така защотот трябва да е така!
Изображение

Потребителски аватар
SpY
Администратор
Администратор
Мнения: 603
Регистриран на: 24 апр 2015, 22:23
Skype: spy.pwr
Nickname: SpY

Re: Забатачване на сървъра..

Мнение от SpY » 26 апр 2020, 00:30

От всичко докладвано само проблемът с точки е съществен и вече е оправен. Благодаря за доклада. Останалото е така нарочно.

Заключена

Върни се в “Приключени въпроси и проблеми”