За всякакви въпроси относно сървъра и форума, пишете на лично съобщение на Paul, SpY , Life или Ps3ch0.
-----
Заповядайте в нашия DISCORD сървър!
-----
Всеки един новорегистриран потребител ще бъде одобрен от администратор в рамките на 24 часа.
-----
Кандидатурите за админ и дизайнер са ОТВОРЕНИ!

Готин timecyc

Тук ше срещнете актуални и съвместими за играта модификации.
Потребителски аватар
[NMD]HOOLIG4N_
Потребител
Потребител
Мнения: 113
Регистриран на: 16 юни 2020, 16:03
Nickname: ni pomnq

Готин timecyc

Мнение от [NMD]HOOLIG4N_ » 22 мар 2021, 21:26

Това е ''мод'' който променя времето ви в играта и на мен доста ми допадна
За инсталирането просто трябва да вкарате тези два файла - 1 2 в data(намира се в папката на gta sa)Изображение
Последна промяна от [NMD]HOOLIG4N_ на 22 мар 2021, 23:20, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ach0- _ -DeLLiRIuuM
Дизайнер
Дизайнер
Мнения: 548
Регистриран на: 06 май 2016, 23:23
Местоположение: У нас под масата :D
Skype: Sieg_Heil
Nickname: ♥Racist 14/88♥
Контакти:

Re: Готин timecyc

Мнение от Ach0- _ -DeLLiRIuuM » 22 мар 2021, 22:31

За другия път е хубаво да предупредиш, да си направим backup на файлове дето заместваме, защото ако се появят проблеми, трябва да се преинсталира играта и/или да търсим тези файлове от някой(или в нета). Качвай снимки направени от ТЕБ, по този начин може да разбереш дали има бъгове/крашове и още тон глупости, отделно когато се качват модове, скинове, винаги давай ВЕЧЕН линк, за да може по всяко време да бъде изтеглен мода/скина, този е активен до Понеделник 5 Април,2021, отделно гледай какви файлове качваш, защото в линка е само 1 файл.

Снимка; Изображение

Off topic:
Ако си нямаш идея как се правят вечни линкове, съветвам те да ползваш mediafire.com , правиш си регистрация и си готов. Плюсовете са, че линковете са вечни и дори след 1 година, пак можеш да изтеглиш файла от предоставения линк + съхраняваш си важни работи там.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ммм, да, имаше Ферари

Mмм, да, обаче някой друг го пали

Mмм, да, някой друг го кара


Sad but true...

Изображение

Потребителски аватар
BlackMagic
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Ultimate Drift Bulgaria [C]
Мнения: 111
Регистриран на: 30 яну 2021, 17:55
Nickname:

Re: Готин timecyc

Мнение от BlackMagic » 17 авг 2021, 03:26

Ach0- _ -DeLLiRIuuM написа:
22 мар 2021, 22:31
За другия път е хубаво да предупредиш, да си направим backup на файлове дето заместваме, защото ако се появят проблеми, трябва да се преинсталира играта и/или да търсим тези файлове от някой(или в нета). Качвай снимки направени от ТЕБ, по този начин може да разбереш дали има бъгове/крашове и още тон глупости, отделно когато се качват модове, скинове, винаги давай ВЕЧЕН линк, за да може по всяко време да бъде изтеглен мода/скина, този е активен до Понеделник 5 Април,2021, отделно гледай какви файлове качваш, защото в линка е само 1 файл.

Снимка; Изображение

Off topic:
Ако си нямаш идея как се правят вечни линкове, съветвам те да ползваш mediafire.com , правиш си регистрация и си готов. Плюсовете са, че линковете са вечни и дори след 1 година, пак можеш да изтеглиш файла от предоставения линк + съхраняваш си важни работи там.
Няма какво да се предупреждава за Backup на файловете, пределно ясно трябва да е на всеки един, че при слагането на 2-ри файл със същото име ще иска да го замени. В нета има default timecyc-а, като потърсиш ти излиза и за секунди си връщаш стария. Играта до сега ми е била бъкана с много модове и няма вариант в който като имам проблем да я преинсталирам, заради което и трябва да знаеш какви модове къде и как ги слагаш. Всичко е много по просто с Modloader.. Относно мода мен не ми харесва как върви на самата игра. Също така, Forest ако изпитваш затруднения с слагането на модове или имаш проблем, чувствай се спокоен да ми пишеш ;).

Отговори

Върни се в “Модове”